ДОБРИЧ с ново "форумско" дете, чака Баба Марта мартеничките да донесе (22)

  • 14 018
  • 277
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 114
Хайде и аз в новата тема. Grinning
Мама Блу, радвам се,че всичко при вас е ок и ти пожелавам по-бързо да влезете в ритъм и да се възстановиш. У вас ще падат големи игри и веселби след време. Радена как се чувства?


Ето снимки на тортата или както Марти казва "тоти".  От Оникс. С глазура. Много красива, иначе нищо особено...

И 2 от подаръците - гърнето-зайче /трето, на което не иска да седи по-дълго от 1 минута ooooh!/ и пистата с колички.

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 958
Много благодаря на всички за суперлативите    bouquet Hug

Мими, аз пък да си кажа честно - хич не те възприемам с тези "сини" очи  Mr. Green Много изкуствено стоят, прекалено неестествено сини са /е, това е мое мнение, разбира се/
А за мъжа ти - казах само "запознаеш", нямала съм предвид да го крада Laughing Аз си имам вече двама  Heart Eyes  Laughing Дръж си го за късмет  Wink

За избора на дата от месец МАРТ, както вече mama_Blue ви е казала, това се прави на 1-ви Март  Simple Smile Вие какво взехте да си запазвате дните отсега, сякаш ще свършат  Joy Joy

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 207
спинки лекарката в бърза помощ ни каза че в случая единственото решение е клизма а за трудното е ужас хубаво че съседката под нас е бивша акушерка та ни помага винаги първия път ние двамата с мъжа ми стискахме дъщеря ни а съседката правеше клизма но днес я нямаше и бях сама та се наложи да и правя клизмата сама беше някакъв ад стиснах я здраво с едната ръка и така не пожелавам такова нещо на нито една майка да прави на детето си стрес за детето и още по-голям за майката

# 33
  • Мнения: 79
Мами зимата идва Laughing баба Марта ще си покаже магариите май!
Черпя по кафенце kaffeetrmker_2
Лек и спорен ден  bouquet

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро,мами!! Heart Eyes
Чечи,мерси за кафенцето.
Ама наистина това време днес,голям майтам,дават го обаче уж да се затопли...
natali_bu ,много неприятно,представям си какво ти е било ,а за детето още повече.Неподействаха ли другите неща/напр.Дуфалак/?
Теа ,много сладък малкия,как послушно си играе PeaceТортата е наистина готина.
spinki   ,питай каквото те интересува счетоводно,аз несъм,но мъжо е,та ще помогна по средата.Тя и Кеми е в тази сфера..
Лек ден на всички.Дано да се оправи следобеда,че не съм купила мартенички още ooooh!

# 35
  • Мнения: 56
Добро утро на всички !!! checha благодаря за кафенцето !!!
natali_bu Много неприятно, бих казала направо ужасно това със запека !!! Ние се сблъскахме със същото когато спрях да кърмя Дани, тя беше на 7, 8 месеца !!! Опитахме какво ли не, кой каквото каже, в продължение на около месец правих клизма през 2,3 дни ужас !!! В крайна сметка се оказа, че трябва да променим нещо в храненето започнах да и давам предимно разхлабващи храни, круши(някой казват, че те запичат), домати, капия, овесени ядки и др.,  и нищо, никакъв резултат. Докато една изпатила от същото майка в здравния форим, не ме посъветва да й давам червено цвекло - по няколко лъжички от водичката в която е вряло цвеклото да пие и освен това пюре от самото цвекло, всеки ден така докато се нормализират изхожданията, още на третия ден тя се изака сама нормално и до днес нямаме проблеми от такъв характер !!! Освен това цвеклото е страшно полезно !!! Пожелавам ви успех и дано по бързо да се оправите !!! Grinning

Днес в яслата мина почти перфектно, плака само докато влезе в групата и като си видя госпожата млъкна - това беше !!! А вчера я похвалиха, че била много добра ученичка !!! Много добре се държала !!! Гордостта на мама и на тати !!! newsm53  Само дето притесненията ни бяха големи в началото !!!
Приятен ден, изпълнен с натроение, за разлика от времето !!!  Sad

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 09:04 от ВЕНЕРА_ДИДИ

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 958
spinki, насреща съм, ако мога да помогна  Simple Smile

natali_bu, наистина много неприятно  Cry Дано се оправи по-бързо детенцето Praynig

А за заглавието принос има и feel_u     bouquet , тъй че не е само моя заслугата.

# 37
  • Мнения: 3 810
Мими, аз пък да си кажа честно - хич не те възприемам с тези "сини" очи  Mr. Green Много изкуствено стоят, прекалено неестествено сини са /е, това е мое мнение, разбира се/
А за мъжа ти - казах само "запознаеш", нямала съм предвид да го крада Laughing Аз си имам вече двама  Heart Eyes  Laughing Дръж си го за късмет  Wink

За избора на дата от месец МАРТ, както вече mama_Blue ви е казала, това се прави на 1-ви Март  Simple Smile Вие какво взехте да си запазвате дните отсега, сякаш ще свършат  Joy Joy

Е, не е лошо човек да се види и в друга светлина...
За мъжо- пфу, никой ли не го иска? ooooh! Значи пак си остава за мен.... Tired
А за дните- запазвам си го, да не би някой да ме изпревари с избора на най- коварния ден Joy А дали днес или утре- избора е избор. Какво да правя като тогава съм родена Peace
Всъщност нали може и да се дублират?

Лек ден на всички! Stop

# 38
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добър ден на всички.
Днес не сме плакали в яслата беше ред на друго дете.Но вчера пак го похвалеха ,че като сядали на масите да ги хранят разменял чиниите на децата и те се сърдели. JoyИ обичайното за деня пощипване ,посбиване  и похапване.
Някой беше питал дали е лъв ,не е ОВНЕ Е

# 39
  • Мнения: 101
Здравейте! Имам един въпрос, ще съм ви благодарна ако ми отговорите. До колкото знам при децата има леко изкривяване на погледа или събиране на очичките, но незнам до каква възраст трябва да се оправи.Миши си събира погледа, но само с едното оченце и вчера на консултацията ми казаха, че май няма добър лекар. Ако знаете такъв пишете.

# 40
  • Мнения: 3 810
До колкото знам при децата има леко изкривяване на погледа или събиране на очичките, но незнам до каква възраст трябва да се оправи.

Това което знам е че се дължи на по- слаб мускул на очето.
Наши близки преди години оперираха очето на детето.
Знам че беше преди 1-ви клас, но не и толкова малко, колкото твоето.
След операцията се правят някои упражнения за задравяване на мускулчето. Детето трябва да разбира добре и да изпълнява. Може би около 5г.

Някой друг ако е запознат повече да пише- не претендирам за компетентност.

# 41
  • Мнения: 101
Видяхте ли това?http://darik.net/view_article.php?article_id=123227

# 42
  • Мнения: 774
Мамичета извинявай те,че нахлувам така!
Днес по Нова ще има репортаж за Ивка.
ЗА повече информация:http://www.help-ivet.info/
http://www.save-darina.org/

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
Видяхте ли това?http://darik.net/view_article.php?article_id=123227

http://darik.net/view_article.php?article_id=123227

# 44
  • Мнения: 448
Здравейте, мерси за кафето имах нужда. Qala81 за очен категорично ти препоръчвам доц. Контрова във Варна, тя е детски офталмолог, ако разровиш очните теми ще видиш, че е водещ специалист в сферата си. Ако искаш довечера като се прибере съпругът ми ще взема телефоните и. Записваш си час предварително за съжаление понякога след няколко седмици. Много е търпелива и внимателна. А по темата с четиризнаците, нямам думи. Не зная какво и как се е случило и може би се изказвам неподготвена, но това за мен е УЖАСНО И НЕДОПУСТИМО. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт