Измиваща ПЯНА за лице

  • 12 349
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Трябва ми нова пяна за измиване на лицето. От едно известно време ползвам само пяна защото за мен това е по-доброто от геловете(това разбира се е лично мнение) И си търся нова пяна за миене защото аз знам само на 3 марки-Пяната на Виши-Олиго25,много хубава но страшно икономична и ми писна, На лореал-хепидерм,но ми изсушава кожата, и на манхатън-антибактериална  но тя е за по пъпчиви кожи и пак изсушава. Та кои други марки предлагат такъв продукт-пяна за лице. От кой сте доволни Вие. Защото ако не открия нещо ново пак ще съм на Виши а наистина ми омръзна иначе съм страшно доволна

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Зелената пяна на Ейвън ползвам и аз. Много съм доволна от нея. Вече съм на трета опаковка, а досега не бях повтаряла измиващ продукт.

Само, че е за мазна и смесена кожа.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 751
Ауу от таз пяна каква алергия получих  ooooh! ooooh! Нещо страшно. По принцип съм със смесена кожа, дори нормална. След тази пъпчасах многоо, лющеше ми се кожата и сърбеше..3 месеца, докато овладея последствията минаха  #2gunfire За сметка на това пък, на моя приятелка и влияе супер. Тя е с доста мазна кожа.
Бихте ли ми казали пяната на Виши Олиго25 за каква възраст е, каква кожа? Rolling Eyes Въобще не съм наясно..Бях ползвала Нормадерм едно време като ми излизаха пъпки и не беше зле.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Да добавя към гореспоменатите, че и Орифлейм имат измиваща пяна.
Не съм я ползвала.

Виши ми е любима.

# 5
  • Мнения: X
По принцип Олиго25 се води за около 25 годишни Simple Smile  Става за всяка кожа освен много суха-то въобще много сухата кожа не трябва да се мие с такива продукти независимо каква марка са.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Галеник. На мен ми харесва повече от Виши.

# 7
  • Мнения: X
Галеник. На мен ми харесва повече от Виши.
Тези галеник също бяха в аптеките нали?? И ако можеш дай линк да видя как изглежда

# 8
  • Мнения: 661
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!

# 9
  • Мнения: 11 004
Доволна съм от Johnson's и La Roche Posay.

# 10
  • Мнения: X
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!
Та нима биодерма има пяна за лице

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 115
А защо олиго 25 да е само за 25 годишните? По-големите коя пяна на Виши да ползват? Аз знам,че олиго 25 е за повяхнала кожа и името на пяната няма нищо общо с възрастта, както погрешно обясняват и в аптеките. Виж им в сайта.

# 12
  • Мнения: X
А защо олиго 25 да е само за 25 годишните? По-големите коя пяна на Виши да ползват? Аз знам,че олиго 25 е за повяхнала кожа и името на пяната няма нищо общо с възрастта, както погрешно обясняват и в аптеките. Виж им в сайта.

Казах около 25. Аз до колкото знам е за млада кожа. Предполага се че по-големите ползват по-силни продукти а и освен това с възраста кожата съхне и тези измиващи продукти не много препоръчителни.

# 13
  • London,UK
  • Мнения: 52
Ползвала сън на Jonson's и на Loreal.Доволна съм и от двете.Но тя моята кожа не е много претенциозна  и не проявява алергии към нищо ,което съм използвала! Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 113
най-доволна съм от Галеник и Виши

# 15
  • Мнения: 198

От 2 седмици ползвам тази пяна и съм страшно доволна Grinning  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента ползвам измиващата пяна на Орифлейм - не е лоша, препоръчва се за нормална до суха кожа. Преди ползвах на Ейвън зелената, но прекалено изсушава, тя е за мазна кожа.

# 17
  • Мнения: 224
А защо олиго 25 да е само за 25 годишните? По-големите коя пяна на Виши да ползват? Аз знам,че олиго 25 е за повяхнала кожа и името на пяната няма нищо общо с възрастта, както погрешно обясняват и в аптеките. Виж им в сайта.

Специално кремовете от тази серия са наистина за по-млада кожа. А пяната според мен спокойно може да се ползва и не само от 20-годишни Simple Smile . Моята майка я използва и е много доволна.

# 18
  • Мнения: 1 813
Зелената пяна на AVON  Peace

# 19
  • Мнения: 17 407
Ползвам на Джонсън- със суха кожа съм, нямам проблеми. И тя е икономична, та също може да омръзне Mr. Green То май няма неикономична пяна...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!
Та нима биодерма има пяна за лице
Пише gel moussant на тази, която и аз съм ползвала - от серията Сенсибио. От серията Атодерм също е moussant. Което може да се преведе и като "пенлив, пенещ се" гел. Не е пяна, подобна на тази на Л`Ореал, примерно.

# 21
  • Мнения: 664
Effaclar на Ла Рош Позе, мека, не изсуша, много съм доволна!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Много бях доволна от гела за измиване на Ейвън,но откакто го смениха с пяната...изобщо не съм доволна от нея
Сега си търся нещо като гел,че и пяната на Джонсън не ми хареса....

# 23
  • Мнения: 19
А аз наскоро си купих една нова пяна на "Eveline Cosmetic". Това е някаква нова полска марка козметика, но работят по лиценз на "Dr. Taylor" Великобритания. Понеже кожата на лицето ми е суха и особено зимно време много се лющи си търсих нещо наистина подходящо и което да ми помогне. Препоръча ми го продавачката в козметичния магазин и макар и с недоверие реших да го пробвам и останах изключително доволна. Още след самото измиване чувстваш кожата си направо мека и подмладена. Иначе гела е кремообразен, не съдържа сапун, за суха и чувствителна кожа е и съдържа Q10 и R и микрокапсули с витамини А и Е и още сума и работи. Препоръчвам го с две ръце Hug
www.eveline.com.pl  EVELINE COSMETICS 
 
Youth Co-enzymes Q10plusR

FACIAL CLEANSING CREAM GEL
for dry and sensitive skin

Does not contain soap.
Thanks to its unique and rich composition, the cream gel:
• effectively cleanses impurities and makeup residue;
• ensures natural skin moisture;
• accelerates and stimulates epidermal regeneration.

The product’s Q10 and R youth coenzymes and micrograins with Vitamins A and E stimulate the skin’s natural capabilities to regenerate and improve its structure. Enriched with camomile and aloe extracts, it soothes irritation and nourishes the skin. The innovative AquaBalance system protects the skin against moisture loss while assuring the appropriate moisture level.

Effects:
• clean and refreshed skin,
• well moistened and smooth,
• radiantly bright.

# 24
  • Мнения: 311
Effaclar на Ла Рош Позе, мека, не изсуша, много съм доволна!
и аз Peace

# 25
  • Мнения: 105
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!
Peaceи аз

# 26
# 27
  • Мнения: 364
Аз ползвам на Oriflame и съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 3 453
Аз съм  с Лореал тъмносинята серия.

# 29
  • Мнения: 8 917
Измивам си лицето с гел на Клиниънс с плодови киселини - много съм доволна Hug Peace

# 30
  • Мнения: 811
Зелената гел-пяна на Ейвън ползвам  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 61
Позвам Хепидерм на Лореал за нормална/смесена кожа, хубава е, но вчера ми се прецака механизма на опаковката и в момента нищо не ще излиза, колкото и да натискам (няма нищо счупено, просто нищо не става като натисна)! На някоя от вас да й се е случвало това? Много ме е яд, не съм я преполовила още даже! Имате ли представа дали може да се оправи по някакъв начин?

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ползвала съм пяната на Галеник и бях много доволна.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Oligo 25 е за млада кожа наистина...възрастните не знам какво да използват Whistling...подариха ми го преди време, много ми изсушаваше кожата и даже не го използвах до края и го хвърлих... от тогава си почиствам лицето само с тоалетно мляко, което изобщо не касае темата   bouquet Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 936
Пяната на Галеник.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
Вчера видях, че ЕЛЕА са пуснали пяна. Смятам да я пробвам.

# 36
  • София
  • Мнения: 461

От 2 седмици ползвам тази пяна и съм страшно доволна Grinning  Peace

и аз това ползвам и също съм доволна. Иначе съм ползвала и Clean & Clear, но някак си после имах чувството, че лицето ми не е много добре измито  newsm78

# 37
  • Мнения: 3 782
На Орифлейм има една нова пяна,мирише много хубаво и е много добра. Обаче е за нормална към суха кожа. Този месец е в оферта - 11.90 лв за 150 мл. Давам ти го информативно. Ето и линкhttp://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?SKUID=7121_b … =scOptimals_bg_BG

# 38
  • Мнения: 574
Биотерм Peace

# 39
  • Мнения: 3 416
Aз също съм доволна от Олиго25,но пробвах продуктите на Dr.Renaud и съм доволна! Peace

# 40
  • Мнения: 182

На Елеа измиващата пяна е много хубава в момента я ползвам и съм страшно доволна, със смесена кожа съм и изобщо не изсушава. Препоръчвам!

# 41
# 42
  • Мнения: 814
А за суха кожа каква измиваща пяна ползвате?

# 43
  • Мнения: 351
за суха кожа много съм доволна от това
и това

# 44
  • Мнения: 814
XS, благодаря за бързия отговор, посочваш две различни опаковки, каква е разликата между тях?

# 45
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
много съм доволна от Лореал - Хепидерм за суха кожа

# 46
  • Мнения: 814
Diana, благодаря ти, че ми напомни за пяната на Лореал, коментирахме я наскоро, но ми е излетяла от главата!

# 47
  • Мнения: 351
XS, благодаря за бързия отговор, посочваш две различни опаковки, каква е разликата между тях?
Синята е за суха кожа, а червената е  за чувствителна.

# 48
  • Мнения: 2 336
Според мен за измиване на лице не е много удачно особено за по- сухи кожи да се използват продукти с пенители. Аз лично ползвам крем за измиване.
Препоръчвам на този етап един продукт на Манхатан, който е крем за измиване + маска. На основата на каолин е и перфектно мие, даже и грим сваля.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!


 

# 50
  • Мнения: 1 541
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning


Аз съм на 41г. и мисля че не мога да си позволя да използвам всичко / както преди/ за да не се сбръчкам Даже някой ако препоръча нещо за възрастта ми ще му бъда благодарна че непрекъснато се лутам в избора си  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 541
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning


Аз съм на 41г. и мисля че не мога да си позволя да използвам всичко / както преди/ за да не се сбръчкам Даже някой ако препоръча нещо за възрастта ми ще му бъда благодарна че непрекъснато се лутам в избора си  Rolling Eyes
Аз мисля, че тази ще стане за възрастта ти, но ако искаш влез в сайта на Орифлейм, там може да задаваш въпроси на професионалист. Ако те интересува де...Успех

# 53
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВИШИ!  Peace

# 54
  • Мнения: 207
и аз ползвам зелената на Ейвън и съм много доволна Peace

# 55
  • Мнения: 5 362
Зелената пяна на Ейвън.
Само, че е за мазна и смесена кожа.
Peace
Много е хубава.

# 56
  • Мнения: 1 546
Онзи ден си взех за първи път измиваща пяна, на Галеник и съм много доволна. Peace

# 57
  • Мнения: 3 157
Oligo25 наистина няма никаква връзка с годините-25 или 45:)))))))))))))))))Работя в аптека,ходила съм на курс за обучение с мед.козметика на Виши и там ни обясниха,че 25 е Mn-това е 25-я елемент в таблицата и влиза в състава на пяната за измиване и трите кремчета(зелено-за нормална кожа,розово-за суха и за стик-крем за около очи).
Иначе по темата-и аз съм много доволна от Виши и не толкова от Джонсън.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 423
В момента ползвам измиваща пяна на Орифлейм. Доволна съм  Peace

# 59
  • Мнения: 2 039
Галеник. На мен ми харесва повече от Виши.
Да,чуден е  Heart Eyes Peace

# 60
  • софия
  • Мнения: 1 745
Себамед  Peace!

# 61
  • Мнения: 279
Ползвам измиващия гел за лице с бял чай на Ейвън.Доста е добър.

# 62
  • Мнения: 2 152
Преди ползвах на Галеник, пяната за лице - много беше хубава. Страхотна Peace Peace

# 63
  • Мнения: 28
Аз също съм пробвала голяма част от изброените тук измиващи пяни. Последната, която опитах е тази на Галеник и наистина е разкошна. След първото измиване усетих резултата (може би защото до момента ползвах гел за измиване на Ла рош, който явно не беше подходящ за мен). Разкошна е тази пяна Галеник и сваля грима много добре, въпреки че аз по принцип не съм фен на почистването на грима с измиващи продукти.
Виши също не е никак лоша, но е малко по изсушаваща.
Лореал не ми хареса особено.
Успех в избора на продукти, мили мами! Simple Smile

# 64
  • софия
  • Мнения: 163
След тези хубави думи за Галеник, само да свърша работа и отивам да си купя пяната за измиване... Оня ден си купих тяхното кремче /Месажер беше мисля/, и все не ми се даваха още пари и за пяна, ама сега отивам. И без това е добре продуктите за лице да са една марка. Страхотни сте, мили мами! Хайде на всички успех!!! newsm51

# 65
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвам на Лореал и засега съм доволна Wink

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Последната, която опитах е тази на Галеник и наистина е разкошна.

A каква е цената на тази пяна?

# 67
  • Мнения: 2 849
Използвам на Лореал и ми харесва .

# 68
  • Мнения: 2 237
Аз ползвам на Дермалогика (или Дермалоджика,не знам как се чете....)
От скоро я ползвам,но е страхотна.

# 69
Lancome -препоръчвам ти го ползвала сам много други това е наистин добро

# 70
  • Мнения: 3 675
Аз използвам продуктите на орифлейм в това число и гелове за измиване на лице-facial wash от серията алое и чаено дърво. Преди съм ползвала продуктите на регал, но от тези на орифлейм съм значително по-доволна.Иначе за пяна, сещам се за тази на виши в розовата опаковка, но не съм я ползвала.

# 71
  • Мнения: 35 961
Последната, която опитах е тази на Галеник и наистина е разкошна.

A каква е цената на тази пяна?

22-23 лв. май беше

# 72
  • София
  • Мнения: 10 858
Само един вид ли е тази пяна на Галеник? За каква кожа е?

# 73
  • Мнения: 35 961
един за всякаква кожа

# 74
  • Мнения: 28
Ами пише, че е за всякакъв тип кожа доколкото си спомням. Моята кажа е нормална към смесена и ми действа много добре. Не усещам никакво изсушаване.
Взех я от Ремедиума в Изток за 20 лева и някакви стотинки.  Hug

# 75
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
един за всякаква кожа




Ще взема и аз да опитам В аптеките ли я продават

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря момичета! Ще си я взема нея значи Mr. Green
Бубанка, мерси за снимката, сега се сетих коя е Peace

Общи условия

Активация на акаунт