Аптамил 2 или 3

  • 1 638
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235
Ние сме на почти 10 месеца и още сме на 2-ката

# 16
  • София
  • Мнения: 897
На никой ли не му е направило впечетление, че надписа на тройката е променен? newsm78

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 15:43 от gabi666

# 17
  • Мнения: 145
Ние от 8 месец минахме на 3-ката,пие го без никаква разлика с 2-ката,мисля,че след като на кутията пише след 8-значи е съобразено с нуждите на детето,все пак в този период детето получава и друга пълноценна храна.

# 18
  • Мнения: 630
Ние бяхме на двойката до преди 1 седмица. Педиатърката ми беше казала да останем на двойката, докато забележа че е гладна и не й стига. Така и направих. като забелязах, че не й стига, минахме на тройка.

# 19
  • София
  • Мнения: 897
На никой ли не му е направило впечетление, ча надписа на тройката е променен? newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
На никой ли не му е направило впечетление, ча надписа на тройката е променен? newsm78
Каква е промяната?
По темата-едва ли биха произвеждали 3-ка,ако трябваше бебето да остане на 2-ка.Не смятам,че производителите на Аптамил са толкова заблудени и не знаят кое тяхно мляко отговаря на нуждите на бебетата над 8 месеца.Като му дойде времето при нас-веднага минавам на правилния номер,детето има различни нужди на 5 и на 9 месеца.

# 21
  • Мнения: 390
Какво е променен?

# 22
  • Мнения: 327
 newsm78Посъветвайте ме какво да правя:в момента сме още на Аптамил 1 и мислех от 8м.да го сменяме.Аптамил 2 или Аптамил 3 да давам на беба ?

# 23
  • Мнения: 1 701
newsm78Посъветвайте ме какво да правя:в момента сме още на Аптамил 1 и мислех от 8м.да го сменяме.Аптамил 2 или Аптамил 3 да давам на беба ?

Щом не си го сменила от 4-тия мес., по-добре е според мен да минете на 2-ката първо и евентуално след 1 год. - на 3.  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 897
По-горе бях писала... промяната е в етикетите. На предните ми етикети пишеше частично адаптирано мляко, а в последно време пише пълноценно адаптирано, чудя се какво точно означава ? Според мен трябва да е или пълноценно или адаптирано, двете понятия не ги вързвам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт