за свекървите с любов!

  • 2 024
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 655
Аз като цяло се разбирам със свекърва ми. Живеем в един двор 9в отделни къщи идомакинства) и тя гледа децата,когато ходя по работа. За всичко разчитам на нея. Тя не работи на 52 г. е и и помагам с някой лев като имам, на лични нужди и лекарства.
Свястна и добра жена е, а и държи на чистотата. Грижи се добре за децата и знам, че са в добри ръце.

# 31
  • Мнения: 244
Мазохистки!  ooooh!
Хората по едно свеки не могат да дишат, тези пък - по две!  newsm78

ПП Кой ще наддаде и ще заложи на трета свекърва?  Mr. Green  Joy
Аз ще наддавам - три свекърви нямам, ама откакто съм се омъжила макар и с един мъж имам 2 свекърви едновременно Simple Smile Едната му е родна майка, другата е жена на баща му (тя е отгледала съпругът ми от 10-годишен). Чета как хората не могат да се справят с майчината обич и грижа за синчето, ами при мен като всичко е по 2 и то с различни критерии Simple Smile
Обаче определено се вписвам в тази тема - за свекървите с любов!
И да добавя - никога не съм живяла с никоя от тях.

# 32
  • Мнения: 743
Малеее, тази тема я пропускам. Успех момичета, дано никога нямате проблеми със свекървите си!

# 33
  • Мнения: 668
И аз случих на свекърва. Много е добра жената, помага ми за децата, не се меси излишно в нашите взаимоотношения, вслушва се в моите възгледи, относно възпитанието на децата, обзавеждането, почистването и така нататък. Допреди месец живееше с нас, но се разболя и отиде при сестра си, за да може да си почива (у дома е лудница с две момчета) и много ми липсва.
Лошото е, че аз не съм човек, който ще разкрие чувствата си и тя дори не подозира, колко много се радвам, че точно тя ми е свекърва и колко й се възхищавам за силата и добротата.

# 34
  • Мнения: 936
Аз се разбирам със свекърва ми, че даже и живеем заедно. Имаме някои разногласия, но без това не може. Даже на моменти се чудя как ме търпи. Много ми помага за децата, във всеки един момент мога да и ги оставя и да хукна нанякъде. Голямата като беше бебе много плачеше през нощта, та свекито се премести да спи в хола, за да я чува и да идва да ми помага(мъжът ми го нямаше тогава).Тя не работи, вкъщи си е и гледа да угоди на всички. Като цяло се разбираме добре, не мога да се оплача. Знам, че мога да разчитам на нея.

# 35
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ей,къде ги намирате тия добри свекърви newsm78дайте една и на мен Mr. Green
Благодаря предварително Joy Joy

Karil като Дора Габе си,браво страхотно е....  bouquet

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Явно се срещат и късметлийки ...

# 37
  • Мнения: 1 817
Моята свеки е далече от мен  Laughing - аз съм в Германия, тя в България. Тя за кафе не става, защото не пие такова и е много властна жена-все нейната трябва да става! НО аз си я обичам! Защото е родила прекрасния ми мъж, защото винаги ни помага финансово и не само, защото се държи много мило и проявява загриженост към синчето си и към мен по някога  Mr. Green , защото винаги е готова да дава съвети и защото слуша сина си и не ме терорка, а ме гледа като нейно дете. Ами на мен това ми стига и съм доволна от нея! И на всеки такова свеки пожелавам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт