ВРАЦА 4

  • 28 897
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марги, така ви се радвам  Heart Eyes

ТОВА, "обитам.. мама" е смисълът на живота. Не на нашия..., а на целия  Hug

Все така добре да се развива малкия юнак. И наистина на него му трябва малко по-специално вминание... не го рискувай!

А коя беше ЦДГ 4? newsm78

# 226
  • Враца
  • Мнения: 871
На първата спирка на тролея в комплекса.След завоя.До Лабрадор и срещу Мистрал/него го събориха и правят чудо..на негово място  ooooh! /

# 227
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сори, непонятен ми е комплексът  ooooh!

Ама ти благодаря, за изчерпателното инфо   bouquet

# 228
  • Мнения: 3 042
Здравейте момичета!
 Вчера бяхме малко на село и Мими е вече с хрема.  Cry В понеделник пак ще си е в къщи, стачката на учителите продължава. Като си е в къщи обаче никак не иска да учи.  #Crazy  Злати за сега е добре.

Марги, много се радвам, че Криско се оправя. Hug

Сиска, аз от 6-та ясла съм много доволна. Много добре гледат децата там.  Злати, когато не е искал да спи на обяд сестрата казваше, че е сядала до него и той е заспивал. Напишкани гащи не е имал. Много мили и внимателни жени са. Сега в градината почти всеки ден става авария по време на обедният сън. ooooh! Уж казват, че всички ходят до тоалетна преди да си легнат, на никой не е забранено да стане по време на сън....... Thinking
Когато записвах Злати на ясла ходих и в 5-та ясла, но някакси не ми хареса. Звънях доста време докато някой отвори. После излезе една сестра, питах за директорката. Понеже я нямаше говорих със сестрата за места, тя каза, че в тяхната група няма да се кача в горните групи да питам. Така и не се качвах ами си тръгнах. Сега правиха ремонт на 5-та ясла и сигурно доста неща са оправили и подредили, но преди някакси не ми се видя много уютно и идеално чисто вътре както беше в 6-та ясла. В групата имаха пързалка, карбалка .....може и друго да е имало, но не ми е направило вречатление /то сигурно и в другите ясли има  newsm78 /.
За храната мисля, че и в двете ясли е сходна. Поне в детските им кухни има еднакъв вкус.

Има и нещо друго. Когато записвах Злати на ясла в 6-та нямаше проблем, даже след него записваха още доста деца. Сега в началото на септември обаче, сестрата ми каза, че имали в групата много деца и ако мога най-късно на 15 да го местя в градината.

Със записването в яслата нямах проблеми, но в градината, която исках да ползвам нямаше места.  #Crazy Наложи се да запиша Злати в една друга градина, която преди нямах за нещо особено, но пък стана много по-добре. Като изключим авариите на обяд съм много доволна.

# 229
  • Мнения: 1 457
А коя е 6-та ясла newsm78 И ние скоро ще се ориентираме към някоя ясла и ми се иска по отрано да съм наясно в коя  Grinning

Благодаря   bouquet

# 230
  • Мнения: 3 042
А коя е 6-та ясла newsm78 И ние скоро ще се ориентираме към някоя ясла и ми се иска по отрано да съм наясно в коя  Grinning

Благодаря   bouquet

Тази ясла е до ДНА.

# 231
  • Мнения: 1 457
Сетих се коя е. Честно казано никога не ми е изглеждала представителна, но явно не е така. Благодаря ти пак  Hug

# 232
  • Мнения: 3 042
Сетих се коя е. Честно казано никога не ми е изглеждала представителна, но явно не е така. Благодаря ти пак  Hug

От вън не е нещо особено. В сравнение с нея 5-та ясла след ремонта на външен вид изглежда много по-добре, но пък вътре е хубаво. Peace

# 233
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А коя е 6-та ясла newsm78 И ние скоро ще се ориентираме към някоя ясла и ми се иска по отрано да съм наясно в коя  Grinning
Благодаря   bouquet
Тази ясла е до ДНА.

съм нейна възпитаничка  bowuu. Точно 3-4 дни. Живеехме малко по-надолу по улицата и ни беше под носа. Пък после колко много сме си играели в нея  Hug
А 5-та ясла коя е?

# 234
  • Мнения: 3 042
5-та ясла е тази до Дома на техниката /и ресторантчето "При пинтата"/.

# 235
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
5-та ясла е тази до Дома на техниката /и ресторантчето "При пинтата"/.

аха, ясно. От там взимах дет. кухня на щерката.
Благодаря ти Бонбони със сол  Grinning

# 236
  • Мнения: 87
Привет съгражданки  Simple Smile  bouquet , малко се позагубих ама какво да се прави ангажименти. А по-въпроса с яслите, моята Ники ходи вече трета седмица, по-спокойна и постепенно свиква с новата обстановка, за което много и помагат госпожите ( както тя ги нарича).Тя е в 3-та група, много съм доволна от персонала, и храната им е добра. Един ден Ники не ходи на ясла и ми се обадиха да отида да и взема порцията от деня, беше мусака и супа и бяха много вкусни.
Поздрави на всички познати и непознати.
 Grinning  bouquet  bouquet  bouquet

# 237
Привет,момичета! Как сте? Бихте ли ми казали дали във Враца някъде слагат тик- так копчета, че доста панталони имам, на които им паднаха.

# 238
  • Мнения: 3 042
Привет,момичета! Как сте? Бихте ли ми казали дали във Враца някъде слагат тик- так копчета, че доста панталони имам, на които им паднаха.

Слагат в магазин "От игла до конец", който се намира до Китайският ресторант. Същата фирма има и магазин в блока на полицията, но там не знам дали я извършват тази услуга. newsm78

# 239
  • Мнения: 2 425
Момичета кажете докато сте кърмили и ако сте имали хрема или запушен нос взимали ли сте някакви лекарства и какви? На мен ми казаха само витамин Ц, но си мисля че не лекува това, а и малката Валя и тя е със запушен нос. Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт