ВРАЦА 4

  • 28 880
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
Здравейте, мамчета! Как сте? Искам да попитам дали някоя от вас има представа колко взима д- р Ралчовски, очен лекар от клиника "Орбита"? Утре ще водя дъщеря ми, която е на 9м. и сме без направление, та се чудя колко ли ще ни вземе?

# 256
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Охлювче , защо без направление?

Майка ми се преглежда при него преди 1г и нещо, но с направление. Голямо висене пред кабинета му е било...  Tired
Иначе го водят за супер голям специалист. Късмет ти желая  Peace

Абе какво става със скорпионка? Роди ли?
Останалите как сте? Надявам се ОК.

И знам, че сте били в снежна премяна в неделята. Страшно ви завидях  Laughing

# 257
  • Мнения: 369
Охлювче , защо без направление?

Майка ми се преглежда при него преди 1г и нещо, но с направление. Голямо висене пред кабинета му е било...  Tired
Иначе го водят за супер голям специалист. Късмет ти желая  Peace

Абе какво става със скорпионка? Роди ли?
Останалите как сте? Надявам се ОК.

И знам, че сте били в снежна премяна в неделята. Страшно ви завидях  Laughing

Zdrawejte momicheta  Hug
Охлювче   nie syshto hodihme minalata godina pri d-rРалчовски bez naprawlenie , poneve ne znaehme che raboti s zdrawnata kasa . 15lv. beshe pregleda . Naistina se chaka mnogo dori da imash chas pak ne wlizash nawreme  a ako si bez prosto nqma shans  Da kaja chestno ne ostanahme dowolni (pone nie ) zashtoto ne beshe izmeril dobre dioptrite na detence i se naloji da idem na Sofiq .  Tam doktorkata kaza che ne e izmereno dobre  Naughty Ili pone ot towa koeto e predpisal nqmashe efekt Thinking

Oshte sym si tuk Шани posledniq termin mi e za 8 noemwri  i se nadqwam da ne e sled tazi data che weche ne moga da se pomrydna na nikyde  Grinning

# 258
Като допълнение към отгвора ми за трудовите борси, мога да ви предложа и този линк, където са дедени свободните позиции на трудова борса Контакт - Враца

Успех на семейството!

http://www.gdi-city.com/vratza/show.php?action=show_adv&adv_id=601

# 259
  • Мнения: 686
Здравейте.
Извинявам се ,че се намесвам в темичката ви,но ви моля да погледнете тази тема и ако някой може да помогне с някакви координати.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233840.0

# 260
  • Мнения: 3 042
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Галя!

Желая ти много здраве, щастие и любов!
Леко раждане!

# 261
  • Мнения: 337
Здравейте момичета   bouquet ,

След дълго отсъствие се прибрах най-после у дома както се казва Grinning . Има ли някакви интересни събития? Искам да дам малката на ясла, защото работя вече, но не знам към коя да се насоча....ходих в 5та, но не ми хареса. В 6та ми казаха, че трябвало да е поне на 1 год и да ходи!!! Някой да подскаже нещо!

Приятен ден на всички smile3525

# 262
# 263
  • Враца
  • Мнения: 871
Благодаря за сайта..наистина ще ни е от полза..Какво да ви кажа не дълго време не сме се мяркали,Криси нали е и с бронхиална астма и този месец два пъти прави сериозни пристъпи,лежахме и в болницата..  ooooh! ходим по София на изследвания...направо ми идва да се гръмна от толкова болести..
Гледам в нашата тема няма раздвижване.
Сиска как е Дени ,къде се преместихте сега,след като продадохте апатамента..как е на градинката..Имаш ли вести от Еви. и тя отдавна не е писала..
Калинка ,Руби,Скоприонка.. и  въобще ..как са всички.. сега като се развали времето ще можем по-често да пишем нали..  Wink

# 264
  • Мнения: 3 042
.........Руби,.......... и  въобще ..как са всички.. сега като се развали времето ще можем по-често да пишем нали..  Wink

Ние сме добре. Злати малко започна да кашля, но го пратих днес на детска. Crazy
Мими  се справя добре в училище, но малко я помръзва. Входящите контролни ти направи добре. Има само 5 и 6.

Идва време за нова темичка и дано в нея да сме по активни. Grinning

Поздрави на всички!   bouquet

# 265
  • Мнения: 582
Здравейте!

Тони, какво не ти хареса в 5 ясла  newsm78 На моята мома днес й е първия ден там и още нищо не мога да кажа, но според мен най-важното е къде ти е най-близо. Аз я записах там поради тази причина, а и защото ми хареса-поне като обстановка.

# 266
  • Мнения: 351
 Здравейте!
 До сега не съм писала в тази тема.
 С някои от вас се познаваме лично, с други задочно от други форуми... /здрасти, Слънчо! И тук поста ми е след твоя Grinning/
 
 Искам да ви попитам дали можете да ми препоръчате добър педиатър във Враца, който да може да стане и личен лекар на сина ми.
 Благодаря ви предварително!  bouquet
 

# 267
  • Мнения: 337
Здравейте  bouquet ,

За яслата - и на мен много ми хареса отвън и вътре като обстановка, но останах леко скептична. Ще я дам през март -  да стане на година и 1 месец.
За педиатър -  аз още не съм я записала тук, но ми препоръчаха Д-р Янчев и Д-р Якимова. До края на месеца ще я прехвърля. Иначе я вода тук във Враца при Д-р Г. Новкиришка и съм много доволна, но тя не е личен лекар.

# 268
  • Мнения: 582
Мими  Hug

За педиатрите какво да те кажа-голям ад е  #Cussing out Ние също сме при Якимова, но според мен тя за нищо не става. Изписва антибиотик само, ако й кихнеш, пред кабината й винаги са безумни опашки, защото дава един и същи час на по 5 деца, претупва всички, но виж за почивката от 10 до 10.30ч винаги е точна и се изнася на секундата  #2gunfire
Наистина другия най-спряган е Янчев, но за него нямам лично мнение.
Често се каня да сменям Якимова, но и аз просто не знам с кой  newsm78

Е, не че ти помогнах, но поне те ориентирах в обстановката (а ти си ми обещала да се обадиш още от пролетта  Confused ) !

# 269
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ани Янчев е пич. Допирала съм до него. А сега племенникът ми е при него.

д-р Цветков не беше ли и той педиатър? И той е много читав. Препоръчвам.

Хайде пак старата песен: как е скорпионка? роди ли? (дали звуча като супер изнервяща латерна?  Rolling Eyes  Blush)

Бонбони, Марги, радвам се, драсвате по някой ред.
А Ва някой да я е чувал? Дано и тя да е ОК  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт