Кристалните и индигови деца

  • 97 313
  • 880
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 15 619
И аз се интересувам...

# 256
  • София
  • Мнения: 1 457
Записвам се да следя темата.
Имам и един конкретен въпрос - останах с впечатлението, че индиговите деца са се раждали по-рано, а сега се раждат т.нар. кристални. Това означава ли, че вече не се раждат индигови?  Confused

# 257
  • Мнения: 1 878
Тогава в моя нетехнически (женски  Mr. Green) мозък възниква следния според мен важен въпрос - Как се поддържат тогава тия важни Херци и как се повдигат ако паднат  Crazy Даже мисля това си е по-важно отколкото спора има ли ги или ги няма  Thinking

# 258
  • Мнения: 1 290
Записвам се да следя темата.
Имам и един конкретен въпрос - останах с впечатлението, че индиговите деца са се раждали по-рано, а сега се раждат т.нар. кристални. Това означава ли, че вече не се раждат индигови?  Confused

И индигови и кристилни деца са се раждали във всяко време. Винаги са присъствали. Просто след 1977 са започнали да се раждат по-често т.нар. индигови деца (така и до наши дни), а Кристалните са зачестили по-късно появата си.

# 259
  • Мнения: 1 608
Преглеждайки темата /може да съм пропуснала/ не видях описание на кристалните деца.
Живо ме интересува.

# 260
# 261
# 262
дааа, "индиговите" деца са факт. мога да ви го кажа от личен опит. Това не са "богоизбрани" деца, а просто ново съзнание. Не е привилегия да имаш такова дете, а трудност, огромна трудност. Ето някои характеристики, които аз видях в дете с такава "диагноза":
- възраст 3 години
- феноменална памет - след 2 - 3 прочитания  на книжка от 20 - 30 страници я знае наизуст. По този начин знае около 15 книжки. Невероятни способности и интерес към езици.
- телепатични способности - предусеща болка и страдание на близък човек на голямо разстояние. Пример : събужда се през нощта и вика "мамо, мамо, Ани падна от леглото". на другия ден се оказва, че в същия час Ани лошо е паднала от леглото
- Нежелание за комуникация, което преминава от пасивно в агресивно поведение
- безпогрешно чувство за лъжа/истина - никога не можеш да ги излъжеш
- силно любопитство към света
- абсолютно никакво зачитане на авторитети и заповеди, тези деца могат само да бъдат убеждавани с истинни аргументи, никога задължавани
Това е от лични наблюдения... и още нещо - тези деца се разпознават и общуват добре помежду си, но иначе ги набеждават за "трудни" деца. 

# 263
  • София
  • Мнения: 676
 Не бях чувала за този вид деца, но от прочетеното ми стана интересно и ще следя  Peace

# 264
  • Мнения: 1 547
Не е привилегия да имаш такова дете, а трудност, огромна трудност. Ето някои характеристики, които аз видях в дете с такава "диагноза":
- феноменална памет - след 2 - 3 прочитания  на книжка от 20 - 30 страници я знае наизуст. По този начин знае около 15 книжки. Невероятни способности и интерес към езици....
- безпогрешно чувство за лъжа/истина - никога не можеш да ги излъжеш
- силно любопитство към света
- абсолютно никакво зачитане на авторитети и заповеди, тези деца могат само да бъдат убеждавани с истинни аргументи, никога задължавани


Такава "диагноза" аз бих поставила на всяко едно 3-годишно дете, не виждам нищо странно и необичайно в гореизброеното  Thinking Книжките, предназначени за тази възраст, съдържат не повече от 10 реда на страница и за мен е естествено на третия прочит детето да ги наизусти. Другото не подлежи на коментар, истината и любопитството са вродени у всяко дете -родителят е този, който често пъти прави всичко възможно да ги изкорени.

# 265
  • София
  • Мнения: 369
моооже би тези трептения са тези, за които се говори и в селестинското пророчество..., срещала съм ги в определен тип литература... а може да се говори и за алфа вълните и други подобни Wink

има мнооого интересен филм относно квантовата физика - What the bleep do we know - има и продължение ако ви хареса Simple Smile

живи и здрави!!!

# 266
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Записвам се и аз да следя темата. Много е интересна. Peace

# 267
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Записвам следене на темата. Още не съм я изчела, но съм убедена, че ще е много интересна

# 268
  • Мнения: 10
Вижте на каква информация попаднах, може би ще ви е интересно:
Според енергийната им стойност храните се разпределят в 4 класа. В I клас са енергийно най-мощните храни с дължина на вълната от величината на човешката - от 6500 до 10000 и повече ангстрьома(А). Тук влизат повечето плодове, които излъчват енергия с дължина на вълната 8000 - 10000А, и зеленчуците. При готвене те губят около 1/3 от енергийната си стойност. Плодовете са "слънчево сготвена храна" от здравословния светлинен спектър в диапазона от инфрачервените до ултравиолетовите лъчи. Бобовите храни (боб, грах, леща) излъчват енергия с дължина на вълната 7000-8000 А, когато са пресни. Изсушени те губят голяма част от енергията си и стават трудносмилаеми. Хлябът от пълнозърнесто брашно е по-богат на енергии в сравнение с белия хляб. Кравето масли излъчва енергии с дължина на вълната около 8600 А, а зехтинът - 8500
Към клас II спадат сравнително биологично пълноценните храни - от 3000 до 6000 А. Това са сготвените зеленчуци и плодове, други храни, суровото мляко, яйца.
Към клас III спадат храни с енергия с дължина на вълната 3000 до 1000 А. Това са биологично непълноценни храни и продукти. Всички колбаси, месо, кафе, чай, шоколад, сладка, бял хляб, тестени произведения, пастьоризирано мляко.
В IV клас са храни с дължина на вълната под 1000 А.Това са извънредно бедни на енергия биологично мъртви храни и продукти - алкохол, рафинирана захар, маргарин, фино бяло брашно
Храните, който излъчват енергия с дължина на вълната под 6500 А отнемат от енергията на човека.

# 269
  • Мнения: 1 470
    А дали няма връзка развитието на децата,и развитието на технологиите...използването на %от мозъкът,със информацията,и тренънгът му върху тази информация...коя година започва да навлиза телевизията,като масово явление...Нека приемем за миг поне,че тези деца не са феномени,те са просто продукт на своето време...А за инстинктите-те пък са по силни,защото е по силно логичното им мислене,по комбинативни са,засилен е Азът,и от там държат на своето мислене,и идеали,не се подлъгват лесно по манипулации...
   И моите деца са такива!Не съм им изследвала аурата,но пък по гореспоменатите качества в 90%им принадлежат.Те просто растът такива каквито времето ги рисува,и оформя!За хубаво или лошо,това са нашите деца!А пък ние сме техните родители,за да насърчаваме хубавото,и да стопираме лошото,както са правели и нашите родители,с децата си,на новото време...

Общи условия

Активация на акаунт