За старите и новите лица тук

  • 4 257
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 091
Хайде и аз.. Hug
Във Франция съм от 2000г ,ве4е 7год... ooooh!
Ина4е съм завършила Преду4илищна педагогика и Психология и преди да замина в БГ си работех по специалността..На 29 г,скоро на 30... WhistlingС едно дете -на 15месеца,с мъж -французин с португалски произход.. Joy
В момента работя за фр.фирма ,но в БГ .. Laughing и затова 4естите ми отска4ания и дългите престой в родината Heart Eyes...правим игра4ки и ги изнасяме във Фр-я,аз  съм представител на фирмата в БГ ...ако ви интересува за какво става въпрос погледнете в Данет..нови изделия вклю4ени от м.януари... Blush
Във Форума съм от август 2005 ,когато Мама Щрумф ме светна ... Wink...и пиша където ми харесва.. Hug

Извинявай за тъпия въпрос, ама как се гледа за месец януари? Отворих, ама имаше само за месец март? newsm78

# 46
Здравейте и от мен Hug Hugаз открих форума случайно  едва преди няколко месеца Peaceвлизам предимно вечер,когато дъщеричката ми заспи Mr. Greenомъжена сам от 5год и същто от толокова живеем в Белгия,имам дъщтеричка на 1год и 7м.родена е тук и съм доволна от това Peaceкогато се омъжих бях на 19 тъкмо завършила гимназия,дойдох тук и се запознах със съпругът ми и така...не работя в момента,преди да родя сащто карах различни курсове-език,информатика,ноктопластика,англииски,после забременях и така Laughingтук  всичко е много добре уредено,но аз все ощте не мога да се наглася тук,подтиснато ми е,но няма как за съжеление Cryнямам много познати тук,живеем в такава част на Белгиа където няма мн бг,а белгииците не ми допадат измъчва ме общуването с тях,но трябва да свикавам незнам как щте стане,но...липсва ми много нашият манталитет и това си е Rolling Eyes а да казвам се Лиляна и ми е много приятно тук с вас Peace

# 47
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Аз съм от старите, във форума, пък и на години. 2003 се омъжих за англичанин и оттогава живея тук. Тогава и открих форума, преди пишех повече, сега само понякога, но успявам да чета доста.
След повече от 22 години стаж като учител си дадох малка почивка.И вече почти четири години почивам, от работа де. Но пък няма почивка в къщи, имам суперактивна двугодишна дъщеричка и тя запълва живота ми сега.
Ника ми е почти същия като името ми.

# 48
  • Мнения: 1 062
Аз съ6то не съм много активна по другите теми, по простата причина че о6те не съм мама Laughing
Живея в Норвегия от 2004 година, миналата година работих разни работи докато си чаках признаването на дипломата, но вече си работя по специалността.

# 49
  • Мнения: 7 914
Дали не трябва тази тема да се закове  newsm78

# 50
  • Vienna
  • Мнения: 519
3дравейте мами,
а3 май ве4е сьм от по старите вьв форума, от 2002 год. сьм тук, но пиШа рядко.. дойдох пре3 1995 год. в Австрия, 3а да следвам медицина. набьр3о се 3апо3нах сьс бьдещия ми сьпруг,които е тукаШен и впоследствие се омьжих 3а него. като 3авьрших следването, се роди София, сега е на 4 и половина.
Работя като лекарка тук ден и нощ в една голяма болница. Ве4но сьм недоспала... нямаме баби да помагат и доста 3ор виждам да органи3ирам кои как и кога да гледа детето...

# 51
  • Мнения: 393
Приятно ми е да се запознаем. Казвам се Десислава. От 2003 живеем със семейството ми в Денвър/САЩ. Кореняци софиянци сме с мъжа ми (родители, баби, дядовци). Детската ми мечта за къща с двор се сбъдна тука. Как ненавиждах ваканциите, когато съучениците ми отиваха на село при баба и дядо, а аз оставах при баба и дядо  "на жълтите плочки" в София (детството ми мина в центъра на София-Раковски/Московска Mr. Green). Завършила съм химия и фармация, но тука работя в съвсем друга област. Имаме 4 деца. Голямата сега завършва High school и ще "отлети" към колеж

# 52
  • Мнения: 847

Извинявай за тъпия въпрос, ама как се гледа за месец януари? Отворих, ама имаше само за месец март? newsm78
Не ти е тъп въпросът. Hug Като отидеш на сйта погледни в ново и на 6страница ще намериш за какво става въпрос,а ако искаш мога да ти дам сайт на фирмата ,но на ли4ни.. Hug

# 53
  • Мнения: 1 817
Интересна тема!
Аз следвам в Германия от октомври 2001, а половинката от октомври 2000. Аз уча математика, а той биоинформатика. Аз работя като учителка по математика  Laughing , а той като програмист.
Все още нямаме деца, Но тази година искаме 2 4ертички на теста от септември Peace !
Иначе аз съм на 24, той на 25  Laughing
И ми е приятно да се запознаем!
  bouquet

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 21:42 от ZiMa

# 54
  • Мнения: 689
Открих форума чрез едно онлайн списание за жени.Активноста ми зависи от настроението.
На 19г. заминах за Емирствата,влюбих се от пръв поглед и сега,6год.по-късно съм щастливо омъжена за моята голяма любов,с две дъщерички!Съпругът ми е от Египет,на 33год.
Пиша предимно в темата на арабските мами.Също и в темата за родният ми град Монтана.
В момента не работя,но се надявам след година две да започна нещо в областа на модата,повече за удоволствие и умствено развитие Simple SmileМечтая за собствен бизнес с бижута и аксесоари.
              Много усмивки чужбински мами!

# 55
  • Мнения: 247
Здравейте и от мен!Хубава тема!
Привет от ниската земя!Живея в Холандия от 5 години..със любимия и синчето на 10 и половина, а второто е почти факт!Започнах да пиша от лятото,когато разбрахме че ще си имаме бебче-предимно в темата за родители в чужбина.Има толкова много интересни нещица из форума и толкова малко време....Учила съм право в БГ,през трудните години,така и не успях да го завърша там...за това го започнах тук от начало...та да видим тук кога ще го завърша.Мъжът ми има строителна фирма,аз вече не работя-по разбираеми причини.Не спирам да се надявам че тук ще мога да сбъдна мечтите си.Живея така както мога с мисълта че връщане назад няма,за нас поне не...може би някой ден за децата...ако искат.Тук е хубаво,подредено,с ясни правила...щастлива съм с хората които обичам,макар и далеч от родината.

Усмивки и целувки на всички!

# 56
  • Мнения: 192
Пропуснала съм тази тема, но не е късно да се включа.  В същност аз открих форума почти по неволя, когато трябваше да си намеря помощник за гледането на децата...  И за голямо мое щастие точно форумът ми помогна...
Иначе на 31г. съм, омъжена с 2 деца; работя в голяма застрахователна компания, chartered accountant съм by trade ... От 7г. живеем в САЩ.
С приятна изненада констатирах, че определени теми във Форума са много полезни!  Приятно ми е да ги чета и така си почивам, когато ми се "спуши главата" от работата или от децата...
Иначе най-голямото хоби, за което  гледам да намирам време е тениса!  Обожавам да играя и гледам тенис...

# 57
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте на всички! Казвам се Антония. Приятно ми е да се запознаем  Grinning  bouquet
В Щатите съм от 2000 год и през същата се запознах със съпругът ми, който е от Мароко - и двамата сме студенти тук. Всъщност вече завършихме бакалавърски и магистърски степени и в момента чакаме да имигрираме в Канада. Стискайте палци да стане по-бързичко, че вече 4 години отнема този процес  Sad
Имаме си бебче - най-големия сладур на света  baby_neutral и в момента не работя нищо - по-цял ден се кърмим и спинкаме по 30мин между кърменията  Blush
А между другото - аз съм от Бургас. Съвсем наскоро открих форума - когато бях бременна, но ми е интересно да чета в почти всички теми, когато имам време.
Мдааа това е май всичко ....

# 58
  • Мнения: 24
Zdraveite i ot men.  bouquet
Kazvam se Violeta i sam nova vav foruma kakto i v stranata v koqto jiveem sega. Ot mesec i polovina sme v Chicago. Predi ne mi ostavashe vreme za forumi. Raboteh sled tova ti4ah da  pribiram deteto ot qsla( imam sin na 3 godinki)sled tova domakinskata rabota i v legloto. Sega po cqlden si sedim s moeto malko mom4ence i se opitvame da se zabavlqvame kakto mojem. Ina4e sam ot Silistra zapoznah se s maja mi kato studenti i sam semeina ot 2001.  Raboteh v edna firma i se zanimavah s vnos i iznos, sega rabotata mnogo mi lipsva, a na Krisi mu lipsvat decata. Malko e trudno klimatiziraneto v USA Rolling Eyes Tova na kratko za men

# 59
  • Мнения: 1 110
И още едно здрасти от ниската земя Peace

Аз съм Ралица, и от 2004 с 2 отсъствия от по 6 месеца живея в Холандия. С мъжа си се запознах в БГ но на него там не му понася топлото и някои други работи... за мое съжаление. Имаме син на 21месеца и от 5 месеца у4а езика. Не работя за сега. Ина4е в БГ завърших МЕИ и работех в мобилен оператор 4 години.
Все още много ми липсва БГ и на 4-5 месеца поне си ходим с дреб4о до там на ваканция.

Общи условия

Активация на акаунт