ЧЕТИРИЗНАЦИ в Добрич!!!

  • 2 413
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Гледах репортажа, дано да са здрви и силни. Миличките бебенца  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 753
да са живи и здрави!  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 491
Дано уцелеят мъниците Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 375
И азе се маля за тях Praynig, малките човечета, дано всичко да е ок, братовчедка ми има тризнаци и знам за тях какви молитви бяха но за щастие дечицата се бориха за живот и всичко  Hug е ок  и те бяха като мишлета а сега какви дечицаа са станали, надявам се това щастие да сполети и тази мама-героиня  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 503
Честито на родителите! И дано всичко да е наред! Praynig

# 20
  • Мнения: 7 111
Хубава е болницата в Добрич (аз съм добричка снаха, та знам). И има добри лекари.
Надявам се да изпишат всичките дечица здравички!
Praynig

# 21
  • Мнения: 5 140
Честито на майката и таткото!  bouquet
Ще стискам палци да се преборят малките бебчовци. Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 402
Честито на родителите за четворната радост!  bouquet
Господ да пази бебешоците и да им помага да пораснат здрави, големи и силни!  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant
Такова щастие е шестица от тотото, да си ги вземат всичките здрави, и да си ги гледат с много любов!!! family6

# 23
  • Мнения: 794
Може ли един оff-topic... 

Изглеждаха доста тъмички ....  newsm78

Видях само майката - много бяла кожа имаше.

Иначе браво на семейството. И аз искам 4-знаци Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 13:57 от Samantha Jones

# 24
  • Мнения: 4 514
ох, насълзиха ми се очите! Винаги съм си мечтала за близнаци. Стискам силно палци да укрепнат и да се приберат у дома напълно здрави и силни! Praynig

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много са мъничики Sad Въпросът е не само да оцелеят, но и да не се увредят.
Много силно стискам палци на 4-те бебчета, дано се преборят!

# 26
Аз нямам дечица все още, но много съм си мислила колко ще ги обичам и как ще ги гушкам, когато ги имам:)Стискам палци на тия бебенца:)И на родителите им, дано минат това изпитание:)

# 27
  • Мнения: 77
Аз също съм от Добрич и пожелавам много здраве на дечицата.Дано се справят.Кураж на майката и нека се срещаме по разходките.

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дано се справят мъничките и да се преборят за живота си. А най-хубавото ще е да ги изпишат живи и здрави, и без никакви усложнения. Толкова са мънички... наистина като мишлета. Ще се помоля за тях, дано някой отгоре се смили и им даде повече сили за борбата, която тепърва им предстои.  Praynig

# 29
  • Мнения: 4 733
Едното от бебенцата не се е справило... Sad

Общи условия

Активация на акаунт