Хек - малка мека топка

  • 3 072
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 454
Здравейта
Хек е малка мека топка. Често съм виждала по-големите деца пред училище или в парка да подритват такива.
Имате ли предствава от къде мога да купя такова нещо? Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами в спортен магазин незнам, аз съм виждала само баби да продават такива. Има и едни стрес топки, които са почти като хека - сигурно ще свърши същата работа.

# 2
Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?

Точно това е и при всички случаи около ндк ще намериш. Доколкото си спомням, струваха няколко лева.

# 3
  • Мнения: 2 663
Имаше ги преди в Шел, сега не знам

# 4
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Цени от 3лв нагоре при бабите пред НДК.Пълни са с малки топченца.Пробвах и аз да изплета и напълня с ориз,ама не я докарах на форма.Това е за по-големи деца?!?

# 5
  • Мнения: 8 917
Здравейта
Хек е малка мека топка. Често съм виждала по-големите деца пред училище или в парка да подритват такива.
Имате ли предствава от къде мога да купя такова нещо? Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?
Подлеза на НДК до спирката  - преди стълбите има една сергия - там има със сигурност, защото всеки ден минавам оттам. По 5 лв са. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 454
Много благодяря на всички за отговорите!

# 7
  • Мнения: 8 505
Около НДК има,да.А качествен хек ще откриеш в Мухоморка.

Общи условия

Активация на акаунт