Колко ( се оказа ), че струвате?

  • 3 473
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
Стотачка  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 5 539
Всички ритуали, свързани с даване на пари от когото и да било, ги пропуснахме на нашата сватба. Тоест не е имало:
- подпълване на обувката на булката с банкноти
- "кичено" хоро
- плащане от гостите за цветчетата за закичване
- набождане на банконоти в пилето и тортата при ръченицата на кума и кумата /беше си просто надиграване между кумовете и танцьорите/
и т.н.
Това отговаря ли на въпроса колко струвам? newsm78

# 32
  • Мнения: 1 205
И ние подминахме този ритуал. Stop

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хаха, ефтинко сте се продали!
Младоженецът пристигна с куфар с пари.
Към нас полетя един кочан празни чекове и отделно банкноти в долари и евро, съдържащи нула. Кръстникът ми е банкер  Rolling Eyes и ми беше заделил за лични нужди пломбирана торбичка монетки - надписана "ценно, по-ценно, най-ценно, безценно".
В обувка нищо не съм пъхала, защото беше малка.

Сега сериозно - спретнахме въпросния ритуал с фалшиви пари "за купона".

# 34
  • Мнения: 47 990
и моя мъж ми  пробута стотинки,даже и една дъвка,е,имаше и банкноти,но не много-към 80-100 лв Rolling Eyes
ние изобщо не знаехме,че има такъв ритуал,отживелица ми се вижда,ама като ми гепиха обувката,какво да правим... ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 432
2Е и един балон на кле4ка  Joy

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Моят мъж ме взе на отложено плащане -  никой не го спря на вратата (даже кучето се беше покрило, че преди това беше тропосало една по-развълнувана роднина). Затова вече 10 години си прибирам вересиите.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 207
със стотинки и всякакви стари банкноти.
Така е, като баба ми се намести на вратата, а не вижда добре без очила.
Но аз още си взимам версиите и нямам намерение да спирам.
Поне мога да готвя що годе. Чистя, когато не ме мързи. Не пия, само пуша. Какво иска повече, като не ме харесва да не ме е взимал.  hahaha
Вече няма отърване, както е казал попа- до живот и в радост, и в неволи.  #Crazy

# 38
  • Мнения: 1 727
Ние доста ритуали пропуснахме,че даже и сама отворих вратата GrinningИ се чудя защо ме гледат изненадани и не влизат Laughing

# 39
  • Canada
  • Мнения: 1 773
1997 - времето на банкнотите с много нули. Денят преди сватбата мъжът ми минал през банката и обърнал 5000лв. в новички лъскави монети от по 5лв. Напълни ми и двете обувки и стабилно поръси  по пода, а най отгоре - кутийка с колие и обици с диамантчета (да ми било по-меко). Монетите останаха за брат ми, а колието не съм го сваляла от врата си вече почти 10 години.

# 40
  • Мнения: 4 358
Твърдо против подобни ритуали съм. Явно не струвам  Laughing

# 41
  • Мнения: 109
Моичкият категорично заяви, че ако има разни такива ритуали- криене на булката, запиране на вратата, искане на пари, пълнене на обувка  и т.н. директно си тръгва и не се обръща назад.
'Ми съгласих се. К'во да правиш - лЬОбоФ

# 42
  • Мнения: 3 405
Не помня, но от тогава дясната ми булчинска обувка стана по-голяма от лявата Wink

# 43
  • Мнения: 1 120
Аз нищо не струвам , защото този ритуал съм го подминала Wink
Хм, сетих, че на вратата седеше брат ми ( сватбата ни 94 г, брат ми на 11г) и не пускаше мъжа ми да влезе. Мъжа ми започна да му предлага по десетачки и така на 40 или 50 лв, брат ми го пусна да влезе. Но то и нямаше как повече да удържи толкова сватбари на вратата Joy

# 44
  • Мнения: 3 091
Изобщо не сме правили това... Дори не настъпих мъж си. смятам, че това са щуротии

Общи условия

Активация на акаунт