Лозенец- хубави хотелчета?

  • 25 260
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 391
Не мисля, че св.Константин и Елена лежат на стара слава, тази година ходихме там, а миналата на Лозенец - за сравнение и дума не може да става.

# 46
  • Видин
  • Мнения: 168
 Shockedкакви 55лв. ? Няккой завърнал се тези дни да сподели реални ли са тези цени !!!

# 47
  • Мнения: 4 668
Не мисля, че св.Константин и Елена лежат на стара слава, тази година ходихме там, а миналата на Лозенец - за сравнение и дума не може да става.

И аз мисля , че не може да се сравняват ...
Лозенец има доста хляб да изяде , докато стигне нивото на севера ...

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз мисля,че има доста хляб да изяде преди да стигне НИВО  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 5 079
Искрено се надявам да има някаква грешка. Колкото и да е модно и застроено, все пак, подкрепям, че е селце, и такива цени ми се виждат направо изхвърляне...  Sick
То бива, бива, ама толкоз...  #2gunfire
Аз заминавам на 20 - ти и ЛИЧНО ще проверя, дано да не е истина и за всеки влак да има пътници.  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 674
Мой приятел се върна скоро и сподели, че е вече 55 лв за чадър и шезлонг  ooooh! ooooh! ooooh!

Това е цената във Вип зоната на плажа и включва два шезлонга, два стола, маса и чадър. Възглавнички по тях и дървена скара, по която се стига до съответното вип място/за да  не ти пари пясъка на крачетата/. Wink  Всичко е в цветя и палми оградено.Това е цената на първа линия на Випа. На втора и  трето пада до 30лв комплекта. Значи 4 души могат да ползват тези екстри и излиза колкото другите шезлонги на плажа.
За по-обикновените  плажуващи- 5 лв е шезлонг, 3лв е чадър. Може да се плати само чадър. А за простосмъртните е отредено мястото в началото на плажа, където да разпъват чадъри и кърпи...

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 19:05 от paleto

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
paleto така обяснено е съвсем друго.Значи 2 шезлонга и 1 чадър са 13лв-нормално Laughing

Общи условия

Активация на акаунт