Препоръчайте добър гинеколог в гр. Пловдив

  • 17 118
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 512
На мен Д-р Минев ми помогна много- С двурога матка съм и благодарение на него износих и родих здраво дете

# 16
  • Мнения: 2 422
VEV А как забраменя по нормалния начин ли? Или с помоща на минев как ти помогна той.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Верити,от колко време посещаваш д-р Даскалов.Какъв е проблемът при теб-сигурно си писала,но аз не съм попадала на публикацията.

# 18
  • Мнения: 4 324
cafti, аз посещавам Даскалов, а съпругът ми Даскалова Simple Smile За сега проблема е мъжкият фактор. При мен - имам си овулация и редовна менструация. Евентуално ми предстои и цветна снимка. Но на дневен ред сега е да оправим нещата при мъжът ми.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Верити, доволна ли си от д-р Даскалов?Аз с горчивия си опит при д-р Минев не знам какво да си мисля.Но поне ми направи микробиология и изследване за хламидия,което се оказа положително и сега пием антибиотици.Утре или други ден ще изследвам 12 хормона и разни там други неща,които до сега изобщо не съм знаела,че трябва да се изследват.После ми препоръчва хидротубация,макар че миналата година имам направена лапароскопия.при която и двете тръби пише че пропускат.Направиха и ми и фенестрация,заради поликистозата.Но тази тъпа хламидия да не е направила някоя поразия.Сигурно съм я имала още преди лапарото.Но от къде да знам като не ме е изследвал Минев.Имам и 5 неуспешни инсеминации при Минев.Ти досега какви изследвания имаш?Какво ви прелага д-р Даскалов?

# 20
  • Мнения: 4 324
Доволна съм от Даскалов. Правим всичко стъпка по стъпка. При нас също се оказа, че имаме хламидия, но се преборихме с нея, от раз Simple Smile Пихме хапове аз и мъжо. Както ти казах препоръча ми цветна снимка, но и хормони преди това (на едно листче си ги записах, някъде около 12-13 и каза че мога да ги правя където поискам).

Всичко обяснява подробно и което е по-важно всичко и на мен ми става ясно след обясненията Wink За сега сме следили само овулацията и как е матката след това.

А вие май трябва да намерите причините за тази поликистоза. Даскалов какво казва за нея, питай!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Още нищо,защото иска да види първо хормоните.Имам един задържан фоликул сигурно от последната ми стимулация миналия месец,когато беше последната инсеминация.За него ще говорим като мине м.Дано се е пукнал,че ме е страх да не стане пак кръвоизлив в яйчника.От къде ми дойдоха тия кръвоизливи не знам.Ще питам Даскалов,макар че миналия път нещо не му беше много ясно за какво му говоря.Видя снимката на кръвоизлива и нищо не каза.

# 22
  • Мнения: 49
А аз съм при доктор Ставрев. На Пещерско шосе му е кабинета. Доволна съм много, а и мои приятелки го посещават и са много доволни от него. Мога да ви дам телефон и адреса, ако ви интересува

# 23
  • Мнения: 4 324
cvetinceto_ ти за какви точно проблеми ходиш при него? Какво сте направили до сега и какви са цените на прегледите?

# 24
  • Мнения: 9 095
Всъщност, тъжната истина е, че момичетата с проблемно забременяване могат да посещават единствено д-р Даскалов - на друг доверие не може да се има, да не говорим, че други компетентни и специалисти в тази област няма.
Да е жив и здрав човека, че на него разчитат много жени Praynig

Казвам това, защото от всички пловдивски лекари, той е единственият, за когото не съм чула негативен отзив или критика - всички други, които се имат за имена в областта си, могат и да стават за профилактични прегледи и следене на бременност, но само дотук.
Съжалявам, но това е истината Confused

# 25
  • Мнения: 1 950
Подкрепям .:.Stef.:. Peace

Тъжно е, но е факт. 

# 26
  • Мнения: 4 700
.:.Stef.:. , аz 6те си ходя в Пловдив zа Великден и бих го посетила тоzи Даскалов. Трябва ли да се обадя zа 4ас или мога да си ида просто така. Мерси   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 324
За съжаление .:.Stef.:.  е абсолютно права .... Няма друг .... Аз и за това разпитвам cvetinceto_ за какво точно го посещатава д-р Ставрев

mipetrova можеш да идеш и без час, но естественно ако има хора преди тебе трябва да изчакаш. Предварително обаче се обади в Клиниката и попитай коя смяна е д-р Даскалов.

# 28
  • Мнения: 4 700
верити, благодаря ти.   bouquet

# 29
  • Мнения: 9 095
Ми - най-добре се обади, ще по принцип часовете са пълни и е добре предварително да имаш час.
Имай предвид че клиниката е частна - но си заслужава всяка една стотинка - спокойствието и вярата в компетентния лекар нямат цена.
Ако нямаш координатите, ще ти пиша на лични, само кажи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт