Аблация на сърцето

  • 248 522
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Здравей Искра, поздравления!Радвам се , че всичко е минало успешно.Колкото повече наближава аблацията на дъщеря ми , толкова повече се притеснявам.Моля те , пиши как се чувстваш след процедурата , необходимо ли е много време за възстановяване.Бъди жива и здрава и много късмет!Честит празник на всички !

# 76
  • Мнения: 138
do burgas-niama strashno s ablaciata,nepriatna,gadna da-burzo minava i reshava problema-samo da niama regres
sled mesec che triabva da se pravi pak.....

# 77
  • Мнения: 88
Здравеите.Можете ли да ми кайете освен престоят в болницата още колко дена дават домашен болни4ен,защото казах на шефката си 4е ще отсъствам и тя всеки ден ме пита колко дена болни4ен дават?Вболницата ли ще ми го дадат или когато се прибера вкъщи да ходя при ли4ната?

# 78
  • Мнения: 138
5 dni ako ste cheli v saita bez subota i nedelia....ako imate problem dgipito shte dade poveche

# 79
  • Мнения: 28
do burgas-pi6i kak e da6terqti kak e minalo pri neq?az poly4avam ot vreme na vreme leki preska4aniq molqte pi6i kak e pri neq.

# 80
  • Мнения: 14
Здравейте на всички
които са с този проблем
аз също излизам от ритам и се страхувам да се подложа та това
давите ми кураж моля ви
снощи излязох отново и този път ме вкараха мн трудно Бях близо 7 часа извън ритъм
с150 160 удара в минута Cry Tired

# 81
  • Мнения: 14
Моля дайте ми някакви координати на Чавдар Шалганов от 3та грацка е ако не се лъжа
благодаря а

# 82
  • Мнения: 28
zdravei nese pritesnqvai a se xvani i otivai v 3ta gradcka,kolkoto po rano si opravi6 problema tolkova po malko krizi 6te prijivee6.az go imam tozi problem ot 11 godini krizite mi stigaxa do 12 4asa i s po200-220-240ydara.podlojixse na ablaciq(taka se kazva manipylaciqta)na 19 septemvri neee stra6no i zasega sam dobre.kato otide6 v bolnicata 1 6teti slojat xolter tova e edin aparat koito 6te go nosi6 24 4asa na teb(ne boli)toi 6te zapisva kak raboti sarcetoti ,sled tova 6tete gledat na ekg tova e exograf i 4ak togava moje da se ygovarq nqkakva data za tazi procedyra.mejdy drygoto az dosta vreme yspqvax da si prekasvam krizite s povra6tane,sledva6tiqt pat kato poly4i6 kriza opitai dasi predizvika6 povra6tane moje i na teb da pomaga.pri men spira6e na momenta.6te potarsq tel. i 6te ti go napi6a,ako ima6 drygi vaprosi pitai nese pritesnqvai.4ao

# 83
  • Мнения: 17
Здравей Искра, аблацията на дъщеря ми мина успешно , но я отложиха с един ден и затова пиша чак сега.Имаше една допълнителна проводна връзка, но разположена отляво и това наложи интервенцията да се извършва през артерията, а не през вената . Това създаде малко проблеми, защото се наложи по дълго обездвижване 24 часа и това я поизмъчи малко.Вчера я изписаха. Относно тези прескачания тя също ги получава , но казаха че от три до шестмесеца след аблацията е възможно .Пиши ми , моля те как се чувстваш , имаш ли някакви други проблеми след това.Тя има леки отоци на кръвоносния съд и посиняване , пиши ми как е било при теб .Очаквам отговора ти .Сърдечни поздрави от мен!

# 84
  • Мнения: 28
zdravei burgas-radvam se mn za da6terq ti 4e vsi4ko e minalo yspe6no.taka az sa6to imax sinini i vse o6te imam savsem malki otoci,po4nex li dase natovarvam pove4e i 4yvstvax leki bolki v venite,nqma stra6no.da dobre se 4yvstvam samo me pritesnqvat tezi preska4aniq no 6tom taka sa vi kazali tova me poyspokoqva,i mejdy drygoto pylsa mi e po visok sega 90-95-98 neznam dali i tova e normalno,daje predi 2 ve4eri se vdigna na 110-115ama samo za malko.pi6i dali i zatova sa vi kazali ne6to

# 85
  • Мнения: 17
Здравей  мила Искра - много се радвам , че ми писа. Пулса на дъщеря ми също е ускорен , вчера беше 110-115  и то почти през целия ден.Незнам дали така трябва да бъде , отдавам го на това , че все пак няколко дни е била в покой и сега след като се понатовари малко това се отразява .Общо взето не ни обясниха много за тези неща , но ако е нужно ще звъним да питаме.Ако разбереш нещо пиши ми.Все още не мога да се отърва от притесненията , но надявам се всичко с времето да премине.Поздрави.

# 86
  • Мнения: 138
normalnia puls e do 100 udara-65-100,v nashite sluchai sled operacia-105-110.....no ne triabva da e taka.....natovarvaniata triabva da sa postepenni....az lichno biax na pluvane i chetiri chasa ne moga da uspokoia pulsa....leko leko i postepenno....da se opravim i da niama problem

# 87
  • Мнения: 17
Здравейте- пишете какви лекарства пиете след аблацията , освен аспирин нещо друго изписаха ли ви .На дъщеря ми и изписаха само аспирин за един месец , а бета блокера го спря седем дни преди манипулацията и повече не го пие.

# 88
  • Мнения: 138
spriaxa mi korderon za aritmia,no beta blokera zasega ostavixa,,,,shte vidim....na kontrolnia pregled

# 89
  • Мнения: 138
beta blokera e za ogranichavane na pulsa i podurgane na kruvno-korderon e za aritmia....kakto i ritmonorm....da niama regres na kontrolnite pregledi-30dni i tri meseca sled ablaciata....togava shte me zdravi.....sled ablaciata ima stranichni efecti-visok puls/nisik purvite dni/preskachania na surceto,leki surcetupi....nalichie na straxova nevroza na surceto,,,,profilaktika s xapcheta menta,glok,valerian.....i malki dozi lexcotan....moiat stranichen efect se izraziava s lek
visok puls i straxovata nevroza na surceto,inache se chuvstvam dobre i v kondicia-mnogo strax brax dano si zaslugava....aspirina vinagi se vzema sled operativni namesi-za 30 dni,no v povecheto sluchai do givot

Общи условия

Активация на акаунт