За 8-ми март!!!

  • 3 924
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?


Моля темата да се закове  Mr. GreenПоне ще е една, а не тук 5-6 и  в семейния форум още  толкова  Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Също и "Празник ли е за вас осми март или комунистически анахронизъм?" и производните като "чувствате ли се обидена, че само един ден в годината на жените се обръща специално внимание".

# 2
  • Мнения: 8 505
Ще купувате ли подарък на свекърва си за 8.март и ако да-какъв?

# 3
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Кейси, благодаря ти, че ги обедини.
Точно започваха да ми идват в повечко темичките...  Laughing

# 4
  • Мнения: 495
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?


Моля темата да се закове  Mr. GreenПоне ще е една, а не тук 5-6 и  в семейния форум още  толкова  Laughing
аз като съвестна ССФ, стриктно ще отговоря на всички въпроси  Mr. Green
1/ никъде
2/ искам разни неща, ама ще си остана с искането
3/ нещо практично значи - например тиган или комплект черпаци, тъй де, нали е женски празник
4/ ти ли какво да облечеш - я бързо слагай готварската престилка и без повече въпроси
5/ мацнИ малко фон дЮ тен, ее, все аз ли да ви уча
6/ ай да не предизвиквам съдбата, ще отговоря след 8-ми
7/ пак тъй
8/ уууууууу, линч, само твоя е, да  Mr. Green

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Помооооооооооооооощ!!!
Какви цветя и подарък за леличките в ДГ?
А за учителките на големия?

# 6
  • Мнения: 157
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?


Моля темата да се закове  Mr. GreenПоне ще е една, а не тук 5-6 и  в семейния форум още  толкова  Laughing

значи:
1. Не той ще ме води, а аз него - най-вероятно нейде с колежките
2. Ако за китка се сети - ок, иначе искам изненада (ама да не е тиган или черпак  Mr. Green)
3. Може да я помоля да гледа малкия за награда (сигурно е гадна тая стринка) или ти я помоли
4. Пробвай само парфюм (не от Евтерпа, мирише ужасно)   Joy
5. Сори, ама се провали 8-ми март, заради тая стрия. Няма вече опразник - ще си стоим по къщята, а може и сладки да хапнем в чест на стриитею
6. и 7. и 8. като Есмералда

е дано е весел празника, че....

# 7
  • Мнения: 6 155
Ако не получа подарък и за 8-ми март ще се самоубия!!!   Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 212
 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Кейс, бременноста определено се отразява на добре на чувството ти за хумор  Mr. Green Надявам се и обратната зависимост да е в сила  Laughing И после да на забравиш да ни разкажеш как сте отбелязали 8-ми март.... Mr. Green

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако не получа подарък и за 8-ми март ще се самоубия!!!   Crossing Arms


 Joy Joy Joy

О, темата- майка доста ме веселеше дни наред.

# 10
  • Мнения: 648
 Искренно се надявам темата да изчерпа нуждата от десетина подобни, пуснати с цел "Да си поговорим в клишета" Mr. Green

# 11
  • Мнения: 8 505
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?

И да ми купи,и да не ми купи,пак ще го е.а Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 937
Добавям към въпросника - Милото наясно ли е, коя е Клара Цеткин, а Роза Люксембург, а, А?

Кейси, лека бременност, ако не съм ти я пожелала вече, де!

# 13
  • Мнения: 9 903
мога само на въпрос 5 да отговоря    bouquet  Hug

как да науча детето си на песничката за супер майки, за да ми я изпее на празника?

# 14
  • Мнения: 28
Искренно се надявам темата да изчерпа нуждата от десетина подобни, пуснати с цел "Да си поговорим в клишета" Mr. Green
И аз искрено се надявам Mr. Green #2gunfire #2gunfire

# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?


Моля темата да се закове  Mr. GreenПоне ще е една, а не тук 5-6 и  в семейния форум още  толкова  Laughing



1. Къде ще ви заведе милото?
- В хотел "борова гора" и ще има парна баня, сауна, басейн, фитнес и масаж. Тъндарляка, тъндарляка newsm44 newsm44 newsm44
2. Какво искате да ви купи мъжленцето? - нов часовник и даже го водих в МОЛ-а да види за какво става дума  - Тъндарляка, тъндарляка newsm44 newsm44 newsm44
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? - За стринка ти не знам, но аз съм купила на свеки блуза и парфюм защото ще ми гледа децата докато си развявам опашката.
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? -  Червено бельо с дантелки.
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна??? - Изгаси лампата и останете на свещи.
На тези двата ще ти отговоря след няколко дни.
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?

На този се надявам да не отговарям.
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?

# 16
  • Мнения: 1 937
офф, martisun, басейнът е леден, ще трябва много да се прегръщате или... да се гоните плувайки! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 495
Вердад, една се осмели да се похвали и ти веднага й завидя  Mr. Green, уф, че си значи  Grinning

# 18
аз сигурно ,както винаги ще си остана в къщи до печката и пералната .и задължително без подарък ,защото никога не знае какво да ми купи(е така поне казва) #Cussing out.май аз съм си виновна ,че така съм го научила. Cry

# 19
  • Мнения: 200
8 март е известен още като "Денът на колежката". Милото ще е с колежките, а аз ще съм колегите, няма да разваляме традицията все пак.

# 20
  • Мнения: 2 070
Още не знам това празник на мама ли е или ден на жената    newsm78

Нямам очаквания.

Бих се изкефила да се видя с приятелки, но като знам колко сме дезорганизирани напоследък... едва ли.

Тия неща с милото не са ли по като за 14 февруари...

# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Денят на Клара Цеткин. За повече инфо - Гугъл.

# 22
  • Мнения: 7 837
И още:
Жени, посрещнахте ли с патриотизъм празника!!!
Нека да създадем традиция - на този ден да се забодем с цвете,  напсуваме поне един мъж простак и най-важното - да посетим...салона за красота! Учете на това и дъщерите си...

# 23
  • Мнения: 4 371
За мен това е денят на мама и баба Blush
В петък им пуснах по една красива картичка със снимка на момиченце, което ми напомня мен самата като дете и написах по едно стихче Blush
Много ги обичам и двете.
Надявам се до 8-ми да ги получат.
Плюс това 8-ми е чудесен повод да се измъкна от дома и да се видя с приятелки(вечерно Blush)

# 24
  • София
  • Мнения: 276
Аз пък ще си го празнувам Blush. Какво съм виновна, че майка ми ме е родила на този ден, който никой не харесва Cry.

# 25
  • Мнения: 332
Ще купувате ли подарък на свекърва си за 8.март и ако да-какъв?
newsm62 Ти ме разби с тоя въпрос. Все пак е празник не си го разваляй   bouquet
на въпросите ще отговоря след 8-ми  Laughing

# 26
  • Мнения: 9 903
хахах, някой брои ли колко души ще приемат темата насериозно?

# 27
  • Мнения: 2 212
И още:
Нека да създадем традиция - на този ден да се забодем с цвете

Да се боднем с някое кокиченце ли имаш предвид  Blush 

П.П. едва ли това е най-възпитателната традиция за дъщерите  Mr. Green

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Ще купувате ли подарък на свекърва си за 8.март и ако да-какъв?
мойта колежка каза че ще подари на свекито от тази пияна за махане на космите / сега не мога да се сетя как се казваше/ , а ще й каже че е "пеня" за коса!!! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 371
И още:
Нека да създадем традиция - на този ден да се забодем с цвете

Да се боднем с някое кокиченце ли имаш предвид  Blush 

П.П. едва ли това е най-възпитателната традиция за дъщерите  Mr. Green
Хахахах, Естер, те едва ли ще разберат за какво иде реч Mr. Green

# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Надявам се да получа цветенце на този ден.  Crazy

# 31
  • Мнения: 7 837
Да се боднем с някое кокиченце ли имаш предвид  Blush 

Дайте идея, с какво да се бодна на 8-ми март? А ако не съм доволна от мъжО, с какво да го бодна него и къде да му го забода?

Неизчерпаеми са въпросите, свързани с празника. Добре че празниците никога не свършват. Идва и 1-ви април и отсега се сещам поне за 4-5 актуални заглавия   Laughing

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Още не знам това празник на мама ли е или ден на жената    newsm78


Абе ден на жената си е.Малките момченца от малки се възпитават да подаряват цветя и подарък, ама не се възпитават в правилната насока- все пак някога ще станат големи и ще имат жени. Та трябва от малки да се учат, че и техните жени ще имат празник, а не само мамите, щото някои все не знаят какво да подарят и къде е цветарския магазин. hahaha

# 33
  • Мнения: 5 370
Не съм си закичила мартеница, не празнувах 3 март с развяно знаме от балкона, а на 8 март мъжът ми е в командировка.
За сметка на това смятам да отбележа рождения ден на сина си след няколко дена.....като една истинска капиталиСка. Sunglasses Twisted Evil
Извод-:каква ССФ си, я марш да се срамуваш У ъгъла. Tired Whistling

# 34
  • Мнения: 7 723
 Laughing Моя мъж има предложение 8-ми март да се измести на 29-ти февруари  Whistling
Сега му се вижда честичко  Mr. Green

По тоя повод се сетих и за един виц:

- Скъпа, какъв подарък искаш за 8-ми март?
- Ах, скъпи! Много мило, че попита. Искам подаръче за тънките ми пръстчета, за нежната ми шия и розовки ушенца.
- Аха - клати глава мъжът. - Пак сапун... 
  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 505
май така като ви чета няма да съм сама с недосетливият мъж до себе си..по повод на всички празници..включая и рожденнте дни на децата ни.. newsm78 та точно за 8 -ми март ли да се сети... ooooh!

# 36
  • Мнения: 7 837
Кучетата си лаят, кервана си върви  Laughing
За какво беше темата  Laughing

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://rozali.com/holidays.php?l=a&p=32

празника е сериозен, нищо че повода да го празнуваме е госпожица Маймункова

# 38
  • Мнения: 7 723
  Crossing Arms



1. Къде ще ви заведе милото?- най- много на гости на майка му. Тя държи на традициите   Sunglasses
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?- поне кокиче от двора да ми откъсне, да не дава пари  Sunglasses
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?- сметката за общите входни разходи  Sunglasses
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?- мисля голия гръб  Thinking
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???- ще се консултирам със специалист  Wink
6. Къде бяхте за празника?- най- вероятно пак ще кисна вкъщи, пред компа  Thinking
7. Подариха ли ви, каквото искахте?- не смея и да си направя устата, че искам нещо  Whistling
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?
- не, много са, мнооого са  Mr. Green

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Карамфили, те това е истината  Mr. Green
Жена - порядъчно почерпена, банкет - задължително, Москвич /по възможност зелен/ кара се само на 8-ми март, леко позавяхнал карамфил, подарен от колега...разни ей такива асоциации ми навява този ден  Mr. Green

1. Къде ще ви заведе милото? Най-вероятно до спалнята и обратно за по фас
2. Какво искате да ви купи мъжленцето? И на шоколад бих се зарадвала в тези гладни времена
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? Ще пусна отделна тема в семейния, не мога сама да реша
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? Само по огърлица ще ми е най-прохладно, пролет идва все пак
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна??? Ще питам Тити, тя знае
6. Къде бяхте за празника? На банкет с 50 колежки
7. Подариха ли ви, каквото искахте? Да, даже надминаха очакванията ми, яхтата сега се чудя по кое море да я пусна да я тествам
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а? Разведи се веднага, не може такова безобразие

Притеснявам се, че до 8-ми не остана време, а темите за 8-ми са прекалено малко, Кейси ако нямаш работа пускай по 2-3 на ден, няма кой да ти се кара бременна си все пак нормално е да забравяш в това си състояние  Mr. Green

# 40
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
На този празник винаги предпочитам да съм с колегите, защото винаги ми е по - интересно. Иначе получавам цвете задължително Simple Smile. И честно казано - за мен всеки останал ден, прекаран с милото си е моят празник. Получавам си цветя и подаръци с повод или без повод. Така си ми харесва Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 4 451
Ето една щастливка! Ири няма нужда да отговаря на въпросника, пък ние нека си завиждаме Mr. Green
Сега е мой ред:
1.Май аз ще го водя някъде, ама не знам къде, зълвата се е заела с организацията Mr. Green
2.До тук си купих вече 2 подаръка от негово име и вече е забравил. Значи ще ме огрее и трети път Mr. Green
3.Ще и подаря килоти. Това вече съм го решила, без да пускам анкета. Mr. Green
4.Моето мъжле ме предпочита гола, ама сред хора ще сме все пак, викам да облека нещо по-разголенко, ефирничко, прозрачничко... Mr. Green
5.Да е само една... Моят мъж пак ще каже, че много ми отива hahaha
6.За това ще се отчета след празника.
7. Ами, да. Той дава парите, аз обикалям магазините Mr. Green
8.Май само твоят Mr. Green
Ех, Кейс, как ме развесели, тъкмо нещо ми се беше стъжнило. Joy

# 42
  • Мнения: 3 423
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото? Никъде, защото няма да е с мен на този ден.
2. Какво искате да ви купи мъжленцето? Мъжото, Кейси, мъжото. Искам слон. Догодина - камила.
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? Подари й вибратор, камшик, белезници и мента-глог-валериана-таблетки.
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? Не обувай гащи, времето е пари.
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна??? Изпъчи се, опъват се. Преди това напий публиката.
6. Къде бяхте за празника? На кой празник, бре, Кейси? Всъщност аз всеки празник гледам зарята, та да имам повод пак да пия кафе с моя оториноларинголог.
7. Подариха ли ви, каквото искахте? Винаги правят, каквото аз искам. Ако не, си го взимам насилствено, познаваме се все пак.
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а? Моят не се дърпа. Купува винаги по много и подарява разсрочено.


Моля темата да се закове  Mr. GreenПоне ще е една, а не тук 5-6 и  в семейния форум още  толкова  Laughing

# 43
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?

И да ми купи,и да не ми купи,пак ще го е.а Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 2 884
Ще купувате ли подарък на свекърва си за 8.март и ако да-какъв?
мойта колежка каза че ще подари на свекито от тази пияна за махане на космите / сега не мога да се сетя как се казваше/ , а ще й каже че е "пеня" за коса!!! Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo newsm62 newsm62

# 45
  • Мнения: 448
Надявам се да получа цветенце на този ден.  Crazy
И аз досега винаги съм получавала цветенце на този ден,а другото сама си го избирам,че мъжо не знае какво. Laughing
В последните години и щерките получават цветенце от тати,нали са бъдещи жени и майки.  bouquet

# 46
По повод уважението към жените-не смятам, че трябва да го получаваме само един фиксиран ден в годината, бил той афиширан и като женския празник... може би по-слабия пол, визирам мъжкия, просто си търси повод да подарява китки само веднъж годишно, през другото време явно не го заслужаваме.... а, мили дами, замисляли ли сте се, кой-повече ни тачи на този празник-половинките ни, или колегите..... Shocked

# 47
  • Мнения: 4 371
Извинявай, че не взех темата ти присърце Mr. Green


1. Къде ще ви заведе милото? Тази дума ми е любима вече.Та милото ще ме заведе където си поискам.
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?Милото ще ми купи огромен диамант.
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? Кокиче, но не моето.
4. Какво да облека - рокля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? Каквото ми попадне, винаги съм красива и ослепителна.
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???Нямам стрии. Тити ми ги излекува.
6. Къде бяхте за празника? В МОЛ-а, аз от там не излизам.
7. Подариха ли ви, каквото искахте? Иска ли питане?!
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?Е.и го Mr. Green Сега контрацепциятя ти е в кърпа вързана, възползвай се  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 111
И аз само на 5-ти въпрос мога да отговоря.  Embarassed
Ще питам тити.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 9 903
не ви е срам  Embarassed казват, че търсачката вече работела, ще взема да се потрудя върху целулита  bowuu

# 50
  • София
  • Мнения: 1 105
1. Къде ще ви заведе милото? Моето мило, винаги ме води в скъп ристоранд по повод деня на жената.
2. Какво искате да ви купи мъжленцето? 5 (най-малко) парфюма и бижу.
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? Кофа кисело зеле от моето, че тая година сложих повече.
4. Какво да облека - рокля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? И двете.
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна??? Аз мойте не ги махам, уважавам си ги.
6. Къде бяхте за празника? В скъп ресторант.
7. Подариха ли ви, каквото искахте? Разбира се, милото знае най-добре.
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а? Цитирам Дуци: Е.и го!

# 51
  • Мнения: 7 111
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169994.0
Този въпрос защо липсва да попитам аз?

# 52
  • Мнения: 4 451
Да бе, наистина  doh. Кейс, бива ли такова нещо?

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми вие пък- отговорете си доброволно, а Кейси ще го добави по-късно Joy

# 54
  • Мнения: 2 254
Оххх,вече тръпна в очакване....най-после и аз съм мама,и ще мога да празнувам....аххххх,скоро ще дойде ред да си облека роклята с гол гръб,без предница,и да се окича с новите диамантииии(нищо,че си поплаках на филма с порасналия Лео ,и оня там,мммм,негъра със сложното име беее)....
  И Кейси,как може да се чудиш какво да си забодеш,как каво-караНфил Mr. Green
Йееее,дано милото ме изненада поне с дузина,ама от най-алените,еххххх.........Ще пиша как е минал празника,ахам.....

# 55
  • Мнения: 11 747
Ще купувате ли подарък на свекърва си за 8.март и ако да-какъв?
мойта колежка каза че ще подари на свекито от тази пияна за махане на космите / сега не мога да се сетя как се казваше/ , а ще й каже че е "пеня" за коса!!! Mr. Green

 tooth tooth tooth smile3521 devil

# 56
  • Мнения: 14 654
зюмбюл от колегите, от милото- карамфил, от детето- картичка, направена в детската градина с голяма червена осмица и добре омазана с лепило
за майка ми - гердан, за свекървата- поздравителен смс

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моят подарък вече ми го подариха

Съвършенството на Gorenje

# 58
  • Мнения: 293
Тва с пералнята.. сериозно ли?

Ако не е майтап.. кофти те е прецакал, мда Grinning

Не е майтап, така ли?? Ами минал е метър - нарекъл за подарък нещо, което така или иначе е трябвало да купи. Ама както и да е, ползвай си я със здраве Grinning

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 13:20 от Чесън

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Защо си мислиш така???  Wink

# 60
  • София
  • Мнения: 4 867
Не на въпросите, ама е по темата. Току що дочух, че в нашия офис се планира винопиене и разпускане на персонала утре по обедно време - по случай празника щяло да бъде. Е мога ли да откажа да празнувам при това положение?! Mr. Green

Може да сме безделници, ама не сме без празници! Laughing

# 61
  • Мнения: 14 133
Пу съм първа с въпросника, йеееееее.


1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?





1.Засега си мълчи по въпроса.
2.Оставям момента на изнанадата.
3.Нещо по вкуса й.
4.Дрехи, в които да ми е удобно и в завосимост от мястото, избрано от половинката.
5. Ще я прикрия някак.
6.Ще пиша в петък.
7.Всякакъв подарък ще ме зарадва.
8.Надявам се да не е така.

 Колегите тази вечер организират  празник на колежката!!! Peace bowuu

# 62
  • Мнения: 4 371
Не на въпросите, ама е по темата. Току що дочух, че в нашия офис се планира винопиене и разпускане на персонала утре по обедно време - по случай празника щяло да бъде. Е мога ли да откажа да празнувам при това положение?! Mr. Green

Може да сме безделници, ама не сме без празници! Laughing
И при нас така Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 228
... в нашия офис се планира винопиене и разпускане на персонала утре по обедно време - по случай празника щяло да бъде. Е мога ли да откажа да празнувам при това положение?! Mr. Green

Може да сме безделници, ама не сме без празници! Laughing

Ааа, как така ще празнувате комунистически празници!? Кажи на колегите си, че във форума не се гледа с добро око на празнуването на 8-ми март, така че да се залавят за работа.  Naughty

# 64
  • Мнения: 3 405
1. Къде ще ви заведе милото?
2. Какво искате да ви купи мъжленцето?
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж?
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица?
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна???
6. Къде бяхте за празника?
7. Подариха ли ви, каквото искахте?
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а?

Безмълвна съм Sunglasses

Помня, когато майка ми празнуваше осми март с колеги и колежки. Всички бяха минали през фризьорката, облекли си най- хубавите костюми, колегите им подарили червени карамфили (символ на социализма) и хайде в ресторанта (това, ако предприятието е богато, ако не, може и в стола) на банкет. Тя ме вземаше със себе си, не пиех много Mr. Green бях кротко дете.

А на въпросите, да, ще отразя едно купонясване, на караоке сме по съфорумски, без мило, без подаръци и цветя, защото ний цветя и бонбони не пием Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 15 619
Колкото повече поводи, толкова по-добре!
Без значение осми март ли му викат, девети септември ли!!! Mr. Green

# 66
  • Мнения: 920
8ми март е ден на Мама,
на какво да й даря,
та за грижата голяма,
аз да й благодаря.

Гердан от шестици
ще й дам
на този ден.
Нека всички ученици
да направят като мен.

8 март е любимият ми празник. От сутрин - мъже с цветя. Кога друг път ще видиш?!
Няма манифестация. Може 24 май да е по-български, но тази манифестация...

# 67
  • Sf
  • Мнения: 808
Преди малко само звънна наш клиент от Русия и накрая като се довчувахме и човекът рече най-сериозно: И с праздником 8-ого марта!!! Вы празнуйте 8-ого марта еше? Желаю бла-бла...

Бях учтива и сдържана, въпреки че ми беше вече смешно Simple Smile Оставаше да ми пожелае и солнечного неба, счястья и любви и щях да си вържа червенаата връзка  Mr. Green

В същото време едни носталгии като нахлуха Simple Smile С баща ми чакаме два часа на опашка за едно увяхнало лале...

А помните ли в детската градина ни снимаха по без зъби и после ни слагаха снимките в едни осмици с кокичета и надпис: Честит празник, мила мамо Simple Smile

... ех...

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Смятам утре да ви я покажа тази снимка. Очаквайте ме Grinning

# 69
  • Мнения: 4 585
Рашъните обявиха 8 и 9.03 за празнични дни.
Вече запразниха.
Порядъчние люди уже спят.
На Камчатка може да е 8.03

# 70
  • Мнения: 920
Върла комунистка.
какво печелим като отричаме 8 март?
Какво спечелихме, като взривихме мавзолея.
И паметниците на Ленин?

# 71
  • Sf
  • Мнения: 808
Ванче, ще те чакам утре Simple Smile Simple Smile Simple Smile Мойте снимки са вкъщи в Търново Simple Smile Няма как да сканирам и аз нещо да постна, но като си ходим, ще взема някои знаменити снимки за албума Simple Smile Simple Smile

Госпожа, надявам се, че се шегувате Simple Smile

И как би ме си искало да съм потомка на тез стари и върли комунисти... Ех...

# 72
  • Мнения: 920
Ванче, ще те чакам утре Simple Smile Simple Smile Simple Smile Мойте снимки са вкъщи в Търново Simple Smile Няма как да сканирам и аз нещо да постна, но като си ходим, ще взема някои знаменити снимки за албума Simple Smile Simple Smile

Госпожа, надявам се, че се шегувате Simple Smile

И как би ме си искало да съм потомка на тез стари и върли комунисти... Ех...

Не се шегувам Кроасанче. Не за комунистката, де.
Ама за другото - по-добре и поколенията да знаят какво е било. Да видят.

# 73
  • Мнения: 3 405
А помните ли в детската градина ни снимаха по без зъби и после ни слагаха снимките в едни осмици с кокичета и надпис: Честит празник, мила мамо Simple Smile

... ех...

И аз имам такава, с престилчица, косата ми е на клечки, не съм се сресала, но усмивката ми е до ушите, жабешка

# 74
  • Мнения: 920
А помните ли в детската градина ни снимаха по без зъби и после ни слагаха снимките в едни осмици с кокичета и надпис: Честит празник, мила мамо Simple Smile

... ех...

И аз имам такава, с престилчица, косата ми е на клечки, не съм се сресала, но усмивката ми е до ушите, жабешка

Защо не си я изгориш или взривиш!
? от дърта пионерка.

# 75
  • Мнения: 3 405
Защо не си я изгориш или взривиш!
? от дърта пионерка.

А, такава голяма уста взривява ли се Mr. Green

# 76
  • Мнения: 920
Пардон, Анджи, добре, че имаш чувство за хумор.  За Кроасанчето ми беше въпросът.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 14:54 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 77
  • Видин
  • Мнения: 961
Преди малко само звънна наш клиент от Русия и накрая като се довчувахме и човекът рече най-сериозно: И с праздником 8-ого марта!!! Вы празнуйте 8-ого марта еше? Желаю бла-бла...

Бях учтива и сдържана, въпреки че ми беше вече смешно Simple Smile Оставаше да ми пожелае и солнечного неба, счястья и любви и щях да си вържа червенаата връзка  Mr. Green

В същото време едни носталгии като нахлуха Simple Smile С баща ми чакаме два часа на опашка за едно увяхнало лале...

А помните ли в детската градина ни снимаха по без зъби и после ни слагаха снимките в едни осмици с кокичета и надпис: Честит празник, мила мамо Simple Smile
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm10
... ех...
  Спомням си ги тези снимки! Ама мама много си ги харесваше! Ех обхваща ме носталгия... Weary

# 78
  • Sf
  • Мнения: 808
Това са невероятни спомени, снимки още повече  Mr. Green

Анджей, тез фотографии са един път Simple Smile Къде ще имат такива образи нашите деца в света на цифрофизацията Simple Smile Инициатива: Не гледай лошо, дрън-дрън Simple Smile

Онез таралежови снимки със странни бухнали кордели, скъсани копчета и липсващи предни зъби са най-хубавите снимки, които можеш някога да притежаваш - като къс от детството ти Simple Smile

Госпожа, черпя ви един шоколадов бънбон с фуре  Mr. Green
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 15:15 от Кроасания

# 79
  • Мнения: 920
Госпожа, черпя ви един шоколадов бънбон с фуре  Mr. Green

Не може ли карамел Муууу

# 80
  • Sf
  • Мнения: 808
Госпожа, черпя ви един шоколадов бънбон с фуре  Mr. Green

Не може ли карамел Муууу

Може Simple Smile Не сте хич смутена и засрамена, бих казала Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 405
Кейси, ти кога ще попълниш въпросника?

Тука, одъртелите вече на спомени го ударихме Mr. Green

И все забравям да питам, не ви ли стига 14 февруари, че и за 8 март се натискате Whistling
 Joy

# 82
  • Мнения: 78
1. Къде ще ви заведе милото?- никъде , но бих искала да ме заведе на нощно каране на ски и след това в минералните вани в Баня или Добринище
2. Какво искате да ви купи мъжленцето? - той нищо няма да ми купи , но аз се надявам да си изпрося
3. Какво да подаря на стринка Цурка от 5-ия етаж? -  не подарявам на никого подаръци на този ден , а още по-малко на съседки
4. Какво да облека - покля без гръб или шлейф от елмази с диамантена огърлица? - нещо фънки или ски екип , а може и да съм гола . Нямам нито рокля с гол гръб , нито диамантена огърлица
5. Помощ, появи ми се стрия, а идва 8-ми март??!!!! Как да я махна??? - ми аз си ги имам още от първото раждане и не им обръщам внимание
6. Къде бяхте за празника? - миналата година не помня , а тази незнам , но ще споделя , ако е интересно
7. Подариха ли ви, каквото искахте? - ???????
8.Само моя мъжО ли нищо не ми купи за 8-ми март, да го е.а? - няма да бъде само твоя

Общи условия

Активация на акаунт