AVON само за представители - 09

  • 12 063
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 626
И моят мус дойде. Толкова много разпитвах, дали вашите са дошли, че накрая забравих да се похваля  Laughing Laughing Laughing

# 31
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Странна работа става и с мойта поръчка Rolling Eyes. Днес трябваше да е тук, звънях на Спидито, че цял ден ме нямаше в къщи, казват че нямам кашон при тях..... Звънях в София, била ми фактурирана на първи и вчера е била транспортирана, трябвало да е тук......Звъня пак в Спиди-няма я при тях....Накрая звъннах на зоналната и тя ми вика да чакам, утре щяла да дойде.....е, хубаво, ама нали са я изпратили уж още вчера, колко дни ще пътува до Пазарджик? Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

# 32
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Странна работа става и с мойта поръчка Rolling Eyes. Днес трябваше да е тук, звънях на Спидито, че цял ден ме нямаше в къщи, казват че нямам кашон при тях..... Звънях в София, била ми фактурирана на първи и вчера е била транспортирана, трябвало да е тук......Звъня пак в Спиди-няма я при тях....Накрая звъннах на зоналната и тя ми вика да чакам, утре щяла да дойде.....е, хубаво, ама нали са я изпратили уж още вчера, колко дни ще пътува до Пазарджик? Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

Да мила!! Hug  АЗ днес!!! Същата работа в интернетпише транспортирана и че трябва днес да пристигне.. и за така си я търсих и аз стигнах до зоналната, че ми иде да си уволня координаторката.. и накрая казаха :АМИ УТРЕ ЩЕ ДОЙДЕ!!! Аз ги заплаших, че ако не дойде утре ще им върна за 250 лв. продукти, които съм обещала за 8 март!!!
Не ни остава нищо друго, освен да поплачем една на друга и да си почакаме до утре!!!!
#2gunfire

# 33
  • Мнения: 1 035
Ехааа.. излезна ми фактурката .. тониците ги няма.. пише да не съм ги била поръчвала .. тъкмо се чудех на кой ще ги пробутвам Wink
Даже са ми пуснали подарък - крем за извайване на бюст  Mr. Green
И на всичкото отгоре най-накрая са ми отпуснали прословутия мус .. аз вече го забравих него.. хубаво че ще ми го пратят най-накрая ..  ooooh!

чеки,чеки,че нещо не схванах....  newsm78
ти си поръчала "n" бройки тоници,знаейки,4е са из4ерпани само и само за да си повдигнеш процента  Thinking  4е става ли така? newsm78
аз до днес съм с 50лв,а ми трябват още 100лв,4е да си покрия 4-то ниво от мотивац.програма,но няма мн време...само 4 дни. Rolling Eyes  та се чудя дали и аз да не спретна тоз номер Laughing ама да не вземат да дойдат тез тоници,4е голямо 4удене ще му дръпна...кво да ги правя  Thinking
а я кажете какво още е из4ерпано,4е да не поръ4вам само тоници,ще ме осетят  Joy

# 34
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Хммм, Кате, много неприятно това Close! И аз имам  доса неща поръчани за подаръци и затова пуснах експресна. Искренно се надявам утре да дойде, защото на седми и осми не мога да си вдигна главата от работа, камоли да се оправям с поръчката Tired.

# 35
  • у нас
  • Мнения: 443
Незнам какво няма в наличност,но пък знам,че 4 ниво е115лв. току-що го покрих.аз се чудя дали ще покрия 5 нищо,че на 4 ниво първа поръчка имах 170лв. Сега ще пускам 2 поръчка.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ехааа.. излезна ми фактурката .. тониците ги няма.. пише да не съм ги била поръчвала .. тъкмо се чудех на кой ще ги пробутвам Wink
Даже са ми пуснали подарък - крем за извайване на бюст  Mr. Green
И на всичкото отгоре най-накрая са ми отпуснали прословутия мус .. аз вече го забравих него.. хубаво че ще ми го пратят най-накрая ..  ooooh!

чеки,чеки,че нещо не схванах....  newsm78
ти си поръчала "n" бройки тоници,знаейки,4е са из4ерпани само и само за да си повдигнеш процента  Thinking  4е става ли така? newsm78
аз до днес съм с 50лв,а ми трябват още 100лв,4е да си покрия 4-то ниво от мотивац.програма,но няма мн време...само 4 дни. Rolling Eyes  та се чудя дали и аз да не спретна тоз номер Laughing ама да не вземат да дойдат тез тоници,4е голямо 4удене ще му дръпна...кво да ги правя  Thinking
а я кажете какво още е из4ерпано,4е да не поръ4вам само тоници,ще ме осетят  Joy

E, добро утро  Mr. Green Защо така реагираш, все едно никога не си го правила тоя номер  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green
Иначе, на мен не ми достигаха 15-тина лв. за 25% и не ми се поръчваха други неща за мен, че попрекалих тоя месец, и затова си поръчах 5 тоника. Но пък 5 тоника (и то на тази цена) веднага мога да си ги пласирам, дори и да бяха дошли. А ти ако поръчаш 30 сигурно ще се усетят Simple Smile Така че внимавай после да не отваряш сергийка и ти..  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Ivetunka, аз също пуснах експресна на 3.03 и ми изписа,че ще дойде на 7.03 .

А сега да ви питам всички за тоя проклет недостиг! Видях,че някоя от вас беше писала, че пяната за лице и тоника с бамбук били изчерпни, даже във фактурата пишело:"Няма в наличност, не поръчвай" . Е, след като пуснах по 10 бройки на червен светофар на 3.03 , днес гледам в сайта на Авон, че са ми ги фактурирали и са вътре тониците и пените. Това означава ли, че ще дойдат наистина???  Мерси предварително  bouquet

Ти направо ме разби  Shocked
Те номера ли правят, как е възможно  newsm78
Моите 4 тоника не дойдоха и ми пишеше - Няма в наличност, не поръчвай!
А моята поръчка пристигна преди твоята  #Crazy

# 38
  • Мнения: 2 716
Момичетааааааааа! Злодействате май! Преди време доста народ се запаси с несесери за по 10 лева и жаби. Заради мотивационни програми и прочие. Щом нещо стои в каталога, винаги има вероятност да се появи в наличност. Никой няма да ви накаже ако поръчате неща, които не ви трябват (пр. 100 тоника). Просто си носите последствията. По-добрият вариант, разбира се, е да си намерите повече клиенти.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 810
За първи път чета за тези "хитрини" в поръчването  newsm78

# 40
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мери, аз си взех днес кашона от експресна 04, а ти???

В кашона ми има подарък крем за извайване на бюста??!! newsm78 Що така??? поради какви заслуги? Някой друг беше писал преди за това, или бъркам... върнах се да чета, но не го намерих...
Бях си поръчала лак за нокти от новит ецветове бери, но ще го връщам пълно несъответствие с картинката...


Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 14:34 от katyadjin

# 41
  • Мнения: 1 354
Крем за извайване на бюста получава всеки представител,който има продукти за тяло Solutions над 50,70.Пише го в Панорамата. Peace

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Крем за извайване на бюста получава всеки представител,който има продукти за тяло Solutions над 50,70.Пише го в Панорамата. Peace

Благодаря Веси!!
Значи без да искам ида се напъвам съм си заработила кремче.... СУПЕР!!! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 354
Ахамз точно тъй си направила.И браво на тебе. Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ivetunka, аз също пуснах експресна на 3.03 и ми изписа,че ще дойде на 7.03 .

А сега да ви питам всички за тоя проклет недостиг! Видях,че някоя от вас беше писала, че пяната за лице и тоника с бамбук били изчерпни, даже във фактурата пишело:"Няма в наличност, не поръчвай" . Е, след като пуснах по 10 бройки на червен светофар на 3.03 , днес гледам в сайта на Авон, че са ми ги фактурирали и са вътре тониците и пените. Това означава ли, че ще дойдат наистина???  Мерси предварително  bouquet

Ти направо ме разби  Shocked
Те номера ли правят, как е възможно  newsm78
Моите 4 тоника не дойдоха и ми пишеше - Няма в наличност, не поръчвай!
А моята поръчка пристигна преди твоята  #Crazy

Хехе, явно избирателно пускат на който им е симпатичен. На мен също ми пише,че са изчерпани тониците, и да не поръчвам. Пяната с бамбук ми дойде, но пък нея си я исках, щото е готина..

Общи условия

Активация на акаунт