какво ще кажете за три деца

  • 2 531
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 741
И аз искам три!Ама сме само  в началото на първия етап

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Направо ме е срам да кажа, че аз не искам три деца  Embarassed.
Не, че не обичам малчуганите, не, че няма да ми е приятно, но ми се струват много Rolling Eyes
Говоря лично за мен, сега да не ме нападнете! Stop
Сега имам едно, по-нататък планираме да имаме още едно и стига толкова. За мен идеалният вариант е децата да са 2.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И ние със мъжо сме решили да са три.Живот и здраве!

# 18
  • Мнения: 3 116
И ние искаме 3 деца Simple Smile Едно е сигурно, няма нищо по-хубаво от децата  Hug

Дано само доктора да ми разреши  Thinking

# 19
  • Мнения: 287
и аз искам 3 деца...но като знам, как трудно родих Моника...препоръчват ми ако имам второ да е секцио и след това не знам как ще се справя, но ако не е трудно и имам сили ще нахалствам на мъва ми и за трето!!! По-весело е семейството да е по-голямо!!!

# 20
  • Мнения: 4 668
Е , как рядко ... напротив ! В последно време срещам много хора с 3 деца  Peace
Аз за себе си знам , че не искам и няма да имам толкова , но им се радвам  на другите Hug

# 21
  • Мнения: 386
Принципно и аз сум ЗА. Сега чакаме 2-рото, а след 2-3г., живот и здраве-ще видим как се справяме психически и финансово и може да помислим за 3-то.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 431
Твърдо съм "За". Имам едно дете, за второ не съм сигурна кога ще се случи, но 3 деца ми е мечта.
Радвам се, че все по-често срещам семейства с 3 и повече деца.

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
О, с най- голямо удоволствие бих родила на мъжа си три деца. Даже отдавна ми се върти като идея, обсъдили сме го.
Но има едно единствено условие- да имаме финансовата възможност да си позволим този лукс.  Laughing

# 24
  • Мнения: 6 164
Зависи, за някои хора е пречка финансовата страна на нещата, за други желанието да се развият в кариерата. Не може всички да са с еднакви стремежи. Аз лично за момента и второ не мога да си позволя, но със сигурност ще следва продължение... Laughing

# 25
  • Мнения: 8 505
И аз,и мъжът ми искаме 3 деца.Второто и третото ще почакат някоя друга година обаче.

# 26
  • Мнения: 132
Аз съм за 3 деца стига да имаме финансова възможност, а и мъжа е  съгласен Simple Smile

# 27
  • Мнения: 271
Браво на вас .Дерзайте! PeaceДецата са най- хубавото нещо на света. Ние за сега сме решили да се спрем на 2, но много се радвам на всеки ,който иска повече  bouquet

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ако някога ( и то в близките няколко години) успеем да се сдобием със собствен дом и имаме финансовата възможност, и двамата с радост бихме отгледали 3 деца.

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами то въпроса не е само до искането-и аз искам,ама...
 Апартамента ни не е достатъчно голям/и сега ни е леееко тесничко/,а по-голям може и да не успеем да купим.Доходите ни в момента са що годе прилични и се справяме,не мога да си позволя пак да остана удома с това малко майчинство и още едно мъниченце в плюс.А иначе желание не ми липсва,но както вече писах само това не стига.Може би някой ден ще можем да си позволим това щастие,не съм загубила съвсем надежда. Peace

Общи условия

Активация на акаунт