има ли мами които да са наясно с липосукцията

  • 3 536
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 245
Имам въпросче.
От много време се тъкмя и накрая се реших да си направя на корема ,но остана само да събера и малко инфо от вас.
Така че ако няко би могъл да ме посъветва нещо или ме насочи към испитан хирург или каквото и да било свързано с тези операции , нека ми каже!

П.С. доста търсих такава тема и не открих , дано не се поврарям с темата

# 1
# 2
  • Мнения: 1 449
Нямам преки впечатления. Знам, че е възможно да стане преразпределение на мазнинките, ако не се спазва разумен хранителен режим, т.е. да трупнеш в не особено благоприятни места, където по принцип няма излишъци. Ще останат белегчета от дупките  Confused, през които е ставала интервенцията. Иначе съм за  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 245
при мене определено има нужда от процедура на корема,само там труоам Cry
И в един момент заприличвам на ферди мравката Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 1 455
Ох, извинявай , но надникнах в профила ти - ти си твърде млада според мен! Все още ти е еластична кожата и мисля , че с коремни преси и хранителен режим можеш да постигнеш плосък корем!  Знам, че всеки сам си решава, но моето мнение е, че това е твърде крайна мярка - все пак си е операция, анестезия, и т.н. ./.... А и понеже много гледам Кръцни-срежи.. Sick

# 5
  • Мнения: 2 229
И аз мисля, че си мнооооооооого млада за това. Tи решаваш, но и аз смятам, че подходяща диета и упражнения ще ти помогнат.  Peace

# 6
  • Мнения: 245
да по принцип сте прави,но имам чернодробно заболяване което не ми позволява сваляне на килограми,поне неповече от 1-2 на месец,поради което аз трупам на корема.А и упражненията
активни за тази ми част от тялото също ми пречат . И съответно корема ми е кошмарен #Cussing out

И страх не страх лягам под ножа,макар че има още малко колебание

Благодаря ви все пак!

# 7
  • Мнения: 601
Имам приятелка, която си направи липосукция на "паласките" при
д-р Ефремов. Резултата беше уникален. Единствения минус беше, че ако напълнееш или отслабнеш с 4-5 кг или повече, на мястото, където са вкарвали тръбичките( newsm78 така ли се казва?), се появяват нещо като вдлъбнати. Виждаше се само ако тя ти покаже къде са и се загледаш. Операцията и беше преди 2 години и от тогава е и отслабвала и напълнявала, но на "паласките" не трупа.

# 8
  • Мнения: 3 211
Има форум пластична хирургия към tialoto.bg, там пишат много пробвали (доволни и недоволни)

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 240
По-добре прочети и попитай тук : http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=f32a6960b62f3 … edc307b26c549dc91

# 10
  • Мнения: 245
 Hugблагодаря ви !
Ей тук наистина има доста информация, а бе всичко
  bouquet

# 11
I men me valnuva iskrenno tazi tema???a kolko struva edna takava liposukcia na korema dolu-gore???izvinqvam se ,no nqma KREDOR.

# 12
  • Мнения: 817
Аз съм наясно,правила съм си преди 3години.Правиха ми ултазвукова липосукция която е за предпочитане пред традиционната ,защото при нея се работи внай-повърхностния слой и травмите ,неравностите са незначителни.Аз се възтанових невероятно бързо ,дори скоро след процедурата бях на ски LaughingПри мен стана изключително симетрично и като цяло съм доволна ,около година след процедурата забременях и въпреки качените 18кг. в зоните ,които е било работене не се натрупа нищо Laughing
Доволна съм и от лекаря който ми я направи ,който в последствие ни стана и близък приятел.................. .
Значи аз си правих на бричове и банана/областа под дупето/.Както ми обясни моя доктор е много важно количеството на изсмуканите мазнини ,защото именно от това зависи в последствие да не се получават неравности ,то не трябва да е прекалено много и трябва да се остави достатъчно мастни клетки ,за да може при едно евентуално последващо напълняване да се разпредели равномерно теглото.
Най-добри резултати дава именно на тези две зони и зоната на ханша.За вътрешната част на бедрата не е препоръчително тъй като там кожата не е достатъчно еластична и после се прибира невероятно трудно ,за колене също не дава долри резултати , а ако се прави за ръце задължително трябва да е съчетана и с пластика на излишната кожа.
Болки след операцията не съм имала ,чувствах го като натъртено и то само два дни бях подготвила за някакви ужасии/След мен и две мои познати си направиха по същия метод и останах доволни.
Много е важно носенето на ластично бельо месец след процедурата и след това задължително да се направи един курс с вакум масаж ,нещо от типа на СПМ ,ЛПДЖИ/не ми се минава на латиница/ .
Държа да кажа ,че това не процедура за отслабване и не трябва да се разчита на това ,дори ще ви посъветват първо да редуцирата част от теглото ,след което да се пристъпи към липосукцията.
В нашия салон идват много жени именно на възтановителни процедури след липусукция.Повечето са доволни ,но има и такива попаднали на некъдърни специалисти и там нещата са доста грозни.
Много е важно да се направят шевове след канюлата , а не както го практикуват някои да се остави отворена раната ,за да изтича лимфа............ .
Искам само да добавя ,че има и една докторка /май вече не само тя/ която предлага инжекционна липолиза ,на принципа на мезотерапията в тялото се вкарва коктейл активни вещества ,които разграждат мазнининте ,но е доста по продължително във времето ,защото може да се правят не повече от една на месец и след това задължително трабва да се прави масаж ,за да се ускори процеса............. Като цена излиза колкото ултразвуковата липосукция.По последна информация /от преди 6 мсеца/ струваше една инжекция към 1000-1200 лева newsm78
Дано съм ви била изчерпателна. Laughing
Искам само да добавя въпреки ,че не знам дали е е редно ,че има много недоволни от доктор Сердев...............

# 13
  • Мнения: 4 053
mam4e_mia,
а твойта ултразвукова липосукция,ако не е тайна разбирасе,каква цена беше,
и самата процедура колко време траеше?

# 14
  • Мнения: 817
Не е тайна ,но мойта беше преди 3 години.Струваше ми 5000лв. ,за бричове и зоната под дупето.Процедурата траеше около 1,30 минути ,но аз се събудих след два часа.
Да не забравя много е важно качествената анестезия , аз само за опойкато отделно доплатих още 500лв.Но пък след излизане от упойка не ми се виеше свят ,не повръщах ,дори се нахраних ,въобще се чувствах някак отпочинала..................

# 15
  • Мнения: 4 053
ок,мерси много  Wink

Общи условия

Активация на акаунт