На море в БГ - 2007 - Всичко по темата!

  • 51 008
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ние сме  в Приморско,ето тук:

www.marketingbg.com/milevi


# 706
  • Мнения: 2 768
Стига бе!!! Всъщност да, случва се да има външни от околните вили, но само на плажа пред Лотус и басейна, докато на плажа на ИМПЕРИАЛ - слава Богу - НЕ ПУСКАТ ВЪНШНИ, НЕ ПУСКАТ ДОРИ ПОЧИВАЩИ В РИВИЕРА БИЙЧ и ЛОТУС, а само с карти от ИМПЕРИАЛ И ОАЗИС!!!! Ей затова го уважавам това място!!!Пълно спокойствие, прекрасен плаж и чистота.
Друг е въпросът, че цените са повече от космически, но като сравнявам с Дюни...май не са чак толкова  newsm78



За мен е достатъчно и че пускат коли изобщо в комплекса! Не веднъж сме вечеряли в Рибният ресторант в Ривиера.
Този комплекс трябва да е АБСОЛЮТНО затворен за външни посетители. Ако искат да си запазят реномето и клиентите!

# 707
  • Мнения: 2 839

За мен е достатъчно и че пускат коли изобщо в комплекса! Не веднъж сме вечеряли в Рибният ресторант в Ривиера.
Този комплекс трябва да е АБСОЛЮТНО затворен за външни посетители. Ако искат да си запазят реномето и клиентите!
Много моля, в ресторанта държа да продължавам да се храня и това лято.
Ако трябва ще плувам до там  Mr. Green

По темата последно, от днес потвърдено:
Края на юни - Албена/х.Гергана
Края на август - Сиде/Iberotel Palm Garden
Мислим и едно женско с деца да направим август няколко майки. За него не се знае още къде ще е

# 708
  • Мнения: 2 575
Стига бе!!! Всъщност да, случва се да има външни от околните вили, но само на плажа пред Лотус и басейна, докато на плажа на ИМПЕРИАЛ - слава Богу - НЕ ПУСКАТ ВЪНШНИ, НЕ ПУСКАТ ДОРИ ПОЧИВАЩИ В РИВИЕРА БИЙЧ и ЛОТУС, а само с карти от ИМПЕРИАЛ И ОАЗИС!!!! Ей затова го уважавам това място!!!Пълно спокойствие, прекрасен плаж и чистота.
Друг е въпросът, че цените са повече от космически, но като сравнявам с Дюни...май не са чак толкова  newsm78



За мен е достатъчно и че пускат коли изобщо в комплекса! Не веднъж сме вечеряли в Рибният ресторант в Ривиера.
Този комплекс трябва да е АБСОЛЮТНО затворен за външни посетители. Ако искат да си запазят реномето и клиентите!

Хм, интересно защо - тогава нямаше как да вечеряте в така известния рибен ресторант  Rolling Eyes
И честно казано не виждам да страдат от липса на клиенти все още  Thinking
Никога не съм видяла парка, плажа пред Империал или алеите претъпкани с народ, както е на ОТВРАТИТЕЛНИТЕ Златни пясъци на 100м. от това място Sick

# 709
  • Мнения: 2 768
Отворено е - ходим. Но никога не бих почивала там. Не само защото живея наблизо.

# 710
  • Видин
  • Мнения: 168
И аз да се запиша.Ние ще сме в Лозенец в хотел Алпина .Чакам с нетърпение август.

# 711
  • Мнения: 2 575
За Гърция няма да пиша и аз - то е ясно.че в края на Май там е супер!!!! На Сани резорт!!!!Чудно!

А в края на седмицата отиваме за 4 дни на Созопол, както обикновено, но в нов хотел - Корал, на прекрасно място е.
КАто се върна ще пиша - в неделя  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 2 839

Никога не съм видяла парка, плажа пред Империал или алеите претъпкани с народ, както е на ОТВРАТИТЕЛНИТЕ Златни пясъци на 100м. от това място Sick

Не мисля, че има база за сравнение. Съвсем различен тип туризъм предлагат.

# 713
  • Мнения: 188
И ние сме на Евксиновград, от 15,06, СУПЕР Е!

# 714
  • София
  • Мнения: 3 854
И ние сме на Евксиновград, от 15,06, СУПЕР Е!
Хайде някой да разкаже за този Евксиноград, само чета и ми се възбужда любопитството, наистина ли е толкова хубаво, как е базата- гледах снимките на Мин-во на държ.администрация, но по снимки може ли човек да отиде някъде newsm78?

# 715
  • София
  • Мнения: 4 412
И на мен ми е интересно за Евксиноград, в самата резиденция, която се предлага от сайта на Мин. съвет. Аз ги разпитвах много подробно и ми се стори неподходящо за тичащи малки деца - казаха ми, че няма детска площадка, ресторантите са класически, т.е. чакаш поне 20-30 мин. за приготвяне на храна, малкия апартамен 130 лв. е малък за 2+1. Но много ми хареса, изглежда толкова спокойно и релакс и ще чакам с нетърпение отзиви на майки с малки деца.

По темата - http://www.elinabg.com/caesarpalace/

# 716
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Няко ходил ли е в Крайморие, какво има там newsm78

# 717
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
Хеи моми4ета а някъква информация за хотел Одесос на обзор?http://pochivka.bg/o-1277-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_% … D1%81%D0%BE%D1%81

# 718
  • Мнения: 5 370
Запазих ме си стая в хотел Велека в Синеморец, някой ако е ходил ако може да каже дали е хубаво. Благодаря1 Praynig
Зависи какво търсите. Мястото е не прилича на повечето курорти. Благоустроено е но няма лудница и сергии. Има няколко заведения, достатъчно магазинчета че да не ти липсва нищо, но и да не се натрапват, площадче със атракции за децата и два плажа. Централния плаж - Бутамята е окупиран от курортистите на хотел Бела Виста и е навалица. Плажа на р. Велека е голям и с по-малко хора по него, децата мога да играят на воля, но пък е неохраняем.
BISKARA - и ти ли си натааааам, ууурррррааааа! Да ми пишеш на Скайпито откога-докога, моля моляяяяя. Praynig
За СМММВ- има и още един плаж, Силистар, на 4-5 км. от Синеморец. Днес ще се реши дали ще ходя и аз, стискайте ми палци, моля, после ще споделя. И ще се уговарям евентуално с хазаите, че тая година сме 4 души, с дребен, де

А, благодаря за ценната информация.
И аз за там резервирах, но принципно хотела е обявен за продажба. Дано да не ни изгорят резервациите. Питах в хотела и ме убедиха че продажбата на хотела няма нищо общо със сезона и всичко ще е наред. Да видим.
SMMMV, кога сте там?

# 719
  • Мнения: 2 255
И ние сме на Евксиновград, от 15,06, СУПЕР Е!
Hug ще се видим пак значи  Joy

И ние сме на Евксиновград, от 15,06, СУПЕР Е!
Хайде някой да разкаже за този Евксиноград, само чета и ми се възбужда любопитството, наистина ли е толкова хубаво, как е базата- гледах снимките на Мин-во на държ.администрация, но по снимки може ли човек да отиде някъде newsm78?

Зависи за коя част става въпрос
- едното е Двореца/ резиденцията - там незнам как е, но май е наистина по-скоро за хора без търчащи и цвъркащи хлапета  hahaha
- другото е - станцията на НСО (през другата бариера) Пак е ограничено за външни посетители  Peace, има къде да играят децата, персонала ги изтърпява във всякакви фази  #Shocked храната е супер, поръчваш предния ден от примерно меню и щом седнеш ти сервират, ако искаш може и да не се храниш там  Wink има барчета, стаите са ОК, плажа е невероятен   grinning039, всичко играчки, басейни, хавлии.... може да си стои там, без да се налага да го мъкнеш  newsm25
друго какво да кажа, просто супер местенце  thumbsup
няколко снимки от миналото лято на фона на хлапетата обаче  Joy
част от градината
плажа
в офиса нямам други

Общи условия

Активация на акаунт