Търся INFACOL-лекарството против колики

  • 33 614
  • 152
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Мили майчета, търся лекарството INFACOL.Ако някой може да ми помогне откъде в България да си го купя?Знам,че в Англия го има,но ако може някой да ми помогне да си го намеря тук.

# 1
За съжаление в България не се внася. На нас ни го донесоха от Англия, бяхме се запасили порядъчно, за да ни стигне за няколко месеца. На мен ми го препоръча приятелка. Не знам дали е толкова ефективно, моят син имаше колики около 1 месец, не беше толкова страшно. Може пък и Инфакол-а да да помогна. Успех в търсенето!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 190
Бях пуснала в друг подфорум този линк за закупуване на инфакол онлайн.
Не знам обаче дали някой вече е пробвал, и дали системата 'работи'

http://www.britsuperstore.com/acatalog/Infacol_Relieves_Colic.html

# 3
  • София
  • Мнения: 294
http://www.pharmacy2u.co.uk/details.asp?level=1&ref=334249HE … productid=FMINS50

Ние сме го поръчвали от този сайт-доставката е около 7-10 дни.Аз лично съм супер доволна от действието на инфакола и при двете ми дечица.

# 4
  • Мнения: 451
аз ще ти продам, на мен ми остана. Писах ти на лични

# 5
  • Мнения: 288
И ние минахме през СабСимплекс, пихме чая на Хип и нищо. Един месец се мъчи детенце докато познати не ни дадоха Lefax - продава се в Германия и е същото като Инфакол - той пък се продава в Англия. Определено детенце се успокои и започна да спи - преди се събуждаше на всеки 15 минути от коликите и пекарваше в плач.

Сега понеже ни свършва опаковката искам и аз да купя Инфакол или Лефакс - не знам защо не се внася у нас?!

Ако някоя мама е ползвала доставка онлайн нека сподели дали да поръчваме по Интернет.

Предварително благодаря.

# 6
infacol, sab simplex, espumisan, lefax.
Всичко това е едно и също лекарство с активна съставка Simethicone. Различна фирма, различно име.
Еднакво действие.

p.s lesno moje da se proveri v internet.

# 7
можете ли да ми помогнете, четах в интврнет за коликите и това лекарство infakol,донесаха ми го,но не знам как се дава ,на едно място пи6е ,да се напълни капкомера,но как като се потопи в 6и6енцето и се натиска веднъж или двапъти,за да е напълно пълно,моля помогнете

# 8
ето и какво то4но пи6е-shake bottle.draw up one dropper full by squeezing the rubber bulb twice.wipe any excess into the bottle.to administer squeeze the bulb and release.

# 9
  • София
  • Мнения: 847
Без да отварям шишенцето, стискам два пъти капкомера отгоре. После развъртам капачката и капкомерът е пълен. Обирам излишното лекарство, което се е събрало отвън на капкомера и го давам на бебс, като пак стискам капкомера отгоре - дано да ти стана ясно...

# 10
  • Мнения: 236
А това лекарство само от Англия ли може да се купи?Дали не се продава в Испания и Франция? Не за друго,но от там мога да си поръчам да ми донесат.

# 11
до колкото сам запозната с това от нета го има и в гърция,но не на всякъде ина4е на мен от англия ,от boots и струва 2,98лири едното,и наистина са супер тези капки

# 12
  • Мнения: 418
Мъжа ми ще си идва от Англия до 10 дена,ако някоя мама не си намери от сайтовете,пишете ми-ще поръчам  Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 454
А това лекарство само от Англия ли може да се купи?Дали не се продава в Испания и Франция? Не за друго,но от там мога да си поръчам да ми донесат.
В крайна сметка познати ми го изпратиха от Шотландия.После ми изпратиха от Англия.Накрая си купих и едно шишенце от мама TAKW /за което МНОГО й благодаря  bouquet/
В Германия не се продава,а във Франция искат рецепта.Това е моят опит с Инфакол.За съжаление моята бебка имаше колики до 4-тия месец ooooh! и пробвахме всички видове капки,за който чуех.Накрая пихме и Бейби кучочо.Италиански са, на билкова основа.Има ги в България около 8 -9 лева са.

# 14
# 15
  • Мнения: 422
infacol, sab simplex, espumisan, lefax.
Всичко това е едно и също лекарство с активна съставка Simethicone. Различна фирма, различно име.
Еднакво действие.
Инфакол има при нашия ли4ен лекар.Ако още не си намерила, пиши на ли4ни, ще ти дам координати.

# 16
Pro4etoh saob6tenieto ,4e pri li4niqt vi lekar ima infakol,az ne sam registrirana vav tozi forum i mi e malko trudno da komunikiram ot tuk,moje li da ostavia moia telefon,i ako imate  vazmojnost mi kliknete az 6te vi zvanna za da mi kajete  kak moga da kupia infakol ot vas6iat li4en lekar?Polzvam go i sam mn. dovolna biah vzela 8 , no niama da mi stignat i sega niama koi da mi izprati ostanal mi e samo za edin den o6te i posle neznam kakvo da pravia.Predvaritelno blagodaria!Moiat telefon e 0878414171.

# 17
  • Мнения: 1 409
infacol, sab simplex, espumisan, lefax.
Всичко това е едно и също лекарство с активна съставка Simethicone. Различна фирма, различно име.
Еднакво действие.
Инфакол има при нашия ли4ен лекар.Ако още не си намерила, пиши на ли4ни, ще ти дам координати.
Писах ти на лични,много спешно ми трябва Инфакол.Със ужасни колики сме

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
не знам как действа,но ние вече трето шише пием и резултата е нулев.

# 19
  • Мнения: 1
zdr.az sa6to sam mnogo dovolna ot infacola. moiat maj raboti v anglia i mi nosi po mnogo.niakoi ako ima nujda moje da mi pi6e

# 20
  • Мнения: 105
остана ми една опаковка неотворена, ако някой се интересува да ми пише на лични

# 21
zdr.az sa6to sam mnogo dovolna ot infacola. moiat maj raboti v anglia i mi nosi po mnogo.niakoi ako ima nujda moje da mi pi6e
Ami az imam sestra koqto ne reve a pi6ti ot koliki i ni6to ne pomaga to moje li da pomogne

# 22
zdr.az sa6to sam mnogo dovolna ot infacola. moiat maj raboti v anglia i mi nosi po mnogo.niakoi ako ima nujda moje da mi pi6e
Doar den gospojo !Na kolko prodavate Infacol i molq vi da dadete nqkakvi kordinati po emil  :beronec@abv.bg

# 23
zdr.az sa6to sam mnogo dovolna ot infacola. moiat maj raboti v anglia i mi nosi po mnogo.niakoi ako ima nujda moje da mi pi6e
zdr.az sa6to sam mnogo dovolna ot infacola. moiat maj raboti v anglia i mi nosi po mnogo.niakoi ako ima nujda moje da mi pi6e
Doar den gospojo !Na kolko prodavate Infacol i molq vi da dadete nqkakvi kordinati po emil  :beronec@abv.bg

# 24
Iskam da zakupq Infacol ot vas daite si kordinatit i cenata

# 25
Добар ден госпожо искам да попитам на колко лева давате Инфакол и ако може да дадете кординати те си!Ако ви притеснява да пи6ете тук пи6ете на електронатта ми по6та:beronec@abv.bg !Moля Ви!

# 26
zdraveite nie sme na mesec i ni6to ne ni pomaga, 4uh za infacol i iskam da kupja - neznam kak da se svyrja s vas az sym ot Burgas-e-mail:mirka74@mail.bg

# 27
  • Мнения: 7
Привет на всички мами.

От доста време следя с интерес темите във форума и всеки ден научавам нещо ново и полезно. Скоро се "престраших" да се регистрирам и за жалост първият ми пост е свързан с огромна молба - моята скъпа дъщеричка е с много силни колики и искам да попитам, дали някой има излишна опаковка infacol или възможност чрез прибиращ се към България познат да ми донесе.

Благодаря предварително.

Поздрави.

# 28
Здравейте майчета,ние сме на 2месеца и 10дни от няколко дни коликите като че ли се засилиха ако някой може да ми каже от къде мога да си набавя Инфакол нека ми пише,но с доставка до около седмица ако е възможно.                                                                                                                                                                                                          А някой ползвал ли е Colief,какви ви са отзивите за него?

# 29
  • Мнения: 1 167
Здравейте майчета,ние сме на 2месеца и 10дни от няколко дни коликите като че ли се засилиха ако някой може да ми каже от къде мога да си набавя Инфакол нека ми пише,но с доставка до около седмица ако е възможно.                                                                                                                                                                                                          А някой ползвал ли е Colief,какви ви са отзивите за него?

И аз се интересувам от тези капки, който има инфо да свирка веднага!!!

# 30
v www. prodavalnic.com se prodava6e,vidiah v4era Thinking

# 31
Инфакол, ние си поръчваме от Англия. Он лайн. До няколко дни ще пристигнат 8 шишенца, ако някой има спешна нужда да пише на скайп skochev. С транспортните разходи идва по 3.243 паунда на шишенце /колкото ние плащаме толкова ви искам./ Можем да ви пратим до 4 шишенца тъй като другите ни трябват за нашето бебоче.

# 32
Инфакол, ние си поръчваме от Англия. Он лайн. До няколко дни ще пристигнат 8 шишенца, ако някой има спешна нужда да пише на скайп skochev. С транспортните разходи идва по 3.243 паунда на шишенце /колкото ние плащаме толкова ви искам./ Можем да ви пратим до 4 шишенца тъй като другите ни трябват за нашето бебоче.
[/quo

как да се свържа с вас?

# 33
много са ни спешни
Инфакол, ние си поръчваме от Англия. Он лайн. До няколко дни ще пристигнат 8 шишенца, ако някой има спешна нужда да пише на скайп skochev. С транспортните разходи идва по 3.243 паунда на шишенце /колкото ние плащаме толкова ви искам./ Можем да ви пратим до 4 шишенца тъй като другите ни трябват за нашето бебоче.
[/quo

как да се свържа с вас?Много са ни спешни !На скаипа не се получава
G.Georgiev1@abv.bg

# 34
  • Мнения: 67
Може ли някой да ми помогне при намирането на Infacol? Имаме невероятни колики всяка вечер....Благодаря ви предварително.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 187
някой има ли купени в повече от лекарството и му е за продан, да ми пише на лични да се свържим
и от двата адреса ли може да се поръча лекарството
http://www.pharmacy2u.co.uk/details.asp?level=1&ref=334249HE … productid=FMINS50
http://www.britsuperstore.com/acatalog/Infacol_Relieves_Colic.html

# 36
  • Мнения: 167
Някой има ли останал инфакол, лефакс или лефаксин. Моля, пишете ми.

# 37
  • Мнения: 2 936
Infacol,се продава и в Гърция  Peace

# 38
  • Мнения: 34
здравейте, аз също търся спешно инфакол, ако някой има в пове4е и го продава, моля пишете, защото от тези колики няма спасение.Бебо се буди на 15 мин с жесток рев и само се превива, горкото направо кошмар.

# 39
  • София
  • Мнения: 213
imam 1 opakovka Infacol i 1 opakovka Lefax

ako nqkoi se interesuva da pi6e na li4ni

p.s
izvinete za latinicata no mi se povredi kompa i nqma kirlica

# 40
  • Мнения: 7
Останали са ми 4 опаковки Infacol с годност до май 2008. Бях забравила за тях и сега като видях темата се сетих. Сина ми вече е на година и половина и няма да ми трябват. Ако някоя мама ги иска да ми пише на лични.

# 41
  • София
  • Мнения: 346
Както съм писала и в др. теми" Инфакол" може да си купите от съседна Гърция под името Инфаколик.Поне ние си го доставяхме оттам!Струва 4 евро.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Толкова много капки накупих  Wink,че ми остана една кутия неразпечатани.В годност са .Ако на някоя мама й трябват да ми пише на adell@gbg.bg

# 43
  • Мнения: 829
подарявам лекарство на UPSA против колики, казва се polysilane upsa, активната съставка е dimeticone 15%. Донесено е от Франция, срокът на годност изтича скоро, пише до 03.2008, под формата на гелче е, упътването е на френски. Опаковката е голяма, 170 г. Не е ползвано, неотворено е.

ако някоя мама иска да го вземе, да ми пише на лични, но ще трябва да дойде да го вземе от нас.

ще пусна обявата и в продавалника, за да я видят повече хора, че срока на годност си тече...  Grinning

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 13:29 от malejna

# 44
  • София
  • Мнения: 2 802
И на мен ми останаха 3 бр. Infacol, ако някой прояви интерес  да ми пише.

# 45
Аз също имам една опаковка Инфакол с годност до 30.04.2009 и една опаковка Дентинокс с годност до 07.2009. И двете са купувани от Англия, не разпеатани са. Ако някой прояви интерес да ми пише на лични.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 802
Продаден е.

# 47
  • Мнения: 206
И аз имам няколко Инфакола в повече

# 48
  • Мнения: 812
И аз търся инфакол.Ако някой все още не ги е продал тези кои то са му останали да ми пише на лични.

# 49
# 50
Другата седмица ще имам Инфакол. Ако някой търси да ми пише на лични.

# 51
  • Мнения: 405
 Майчета, ако някоя от вас търси Инфакол за бебчо и аз имам една останала, неразпечатана разбира се опаковка от Еми. Донесаха ми я от Англия, един пилот познат. Бях го помолила човека да ме "снабди" с прилично количество от вълшебната отвара. Който от вас иска да пише на лични или на anito_tv@abv.bg

# 52
  • Мнения: 812
Другата седмица ще имам Инфакол. Ако някой търси да ми пише на лични.

Пощата ти е препълнена,не мога да ти изпратя ЛС

# 53
  • Мнения: 812
Майчета, ако някоя от вас търси Инфакол за бебчо и аз имам една останала, неразпечатана разбира се опаковка от Еми. Донесаха ми я от Англия, един пилот познат. Бях го помолила човека да ме "снабди" с прилично количество от вълшебната отвара. Който от вас иска да пише на лични или на anito_tv@abv.bg

Пощата ти е препълнена,не мога да ти изпратя ЛС
 

# 54
дейстмително лекарството не е резрешено за внос и употреба но пък има съвсем ново казва се колийф  но е малко скэпичко.

# 55
  • Мнения: 69
имате ли все още от капките? ако някой има запечатани ... трябват ни 2-3 опаковки Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2
Ще поръчвам Infacoll за нашето бебче-от роднини в Англия. Ако някой има спешна нужда, да се обади. Може и на : langelov@mail.bg . Ще го поръчам до 5-6 дена и докато ми го изпратят може би ще минат още 3-4 дена.

# 57
  • Мнения: 2 231
Момичета, "намесвам се ни в клин ни в ръкав", но по темата. Аз много се измъчих на времето с коликите. Но тогава не четях тук ЗА СЪЖАЛЕНИЕ. Та ако искате нещо ефикасно за колики освен познатите Ви вече продукти има и капки лефакс (не зная как се пише, но мога да проверя по-късно) На мъжът ми сестра му направо се роди след като почна да дава на синът й от тях, за съжаление май също ги няма тук. Те ги взимат от Германия. Та ако някой ги срещне те също вършат работа.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 187
имам  3 опаковки инфакол

# 59
  • Мнения: 812
аз имам 2 опаковки Инфакол

# 60
  • Мнения: 4 335
Нади66,би ли ми ги продала,виждам,4е си от Варна Thinking

# 61
  • Мнения: 593
Infacol съм поръчвала от този сайт 3-4 пъти досега. Идват за няколко работни дни.

# 62
  • Мнения: 4 335
Ира,този сайт не мога да го отворя newsm78

# 63
  • Мнения: 4 784
Ира,този сайт не мога да го отворя newsm78
Пробвай пак, аз го отворих без проблем.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 187
колко е транспортната такса до БГ,за да го доставят от този сайт ????????

# 65
  • Мнения: 418
в края на юни ще имам...пишете ми на лични...

# 66
  • Мнения: 206
  Аз пък имам още останали опаковки Peace

# 67
Здравейте майчета, за първи път се включвам във форума, но ще се радвам, ако мога да помогна на някой. Имам 2 опаковки Infacol неотваряни, цената е такава, на каквато аз съм ги взела - излизат по 15лв. едната. Ако някой има нужда, да ми пише - ще му ги изпратя веднага.

# 68
  • Мнения: 418
точната цена на капките в лева е 8 лв ...струват три лири и нещо....незнам защо ги продавате двойно....

# 69
Order Number  - 40671743    Web Ref: 23681727
Invoice Number - 1953870

Order Date - 30/04/2008

Description                                  Price      Quantity  Total
------------------------------------------------------------------------
Infacol Suspension                            3.59          3      10.77

========================================================================
                                      Total Goods Value -        10.77
                                        Delivery Charges -          5.68
                                                          =============
                                              Total Paid -        16.45


Та, както казах, на мен са ми стрували по 15лв. едната опаковка. Не си спомням какъв е бил курс "продава" точно на тази дата, но с доставката излизат по 5,48 паунда едната.

# 70
  • Мнения: 4 784
точната цена на капките в лева е 8 лв ...струват три лири и нещо....незнам защо ги продавате двойно....
INA*I    в Лондон може и да са 8 /че даже и по - малко ако трябва да бъдем честни, защото ги и ма и по две и нещо/. Ама ти включваш ли доставката в тая сметка, преди да изкоментираш кой по колко ги продава?

# 71
  • Мнения: 418
по " две и нещо" ги няма за съжаление....писах точно...капките струват три лири и нещо...което  е 8 лв.
а друг е въпроса,че на въпросната госпожа някой трябва да й поеме и пощенските разходи....

# 72
  • Мнения: 4 784
Преди броени месеци, с очите си ги видях и с ръцете си ги купих от Теско за 2 и нещо, ако не се лъжа 70-80.
Естествено, че ще ги продава момичето, колкото на нея са й излезнали, пък на който му трябват да си направи сметката, както тя я е направила.

# 73
  • Мнения: 418
Преди броени месеци, с очите си ги видях и с ръцете си ги купих от Теско за 2 и нещо, ако не се лъжа 70-80.
Естествено, че ще ги продава момичето, колкото на нея са й излезнали, пък на който му трябват да си направи сметката, както тя я е направила.



Ми редовно ги купувам от Теско...никога не са били под 3,50 лири.....

# 74
  • Мнения: 4 784

A 50ml bottle costs from between £2.98 (at Asda and Tesco) up to £3.29 (from Boots).

http://www.mysupermarket.co.uk/Infacol_in_Tesco.html
http://www.tesco.com/whatsinstore/search.asp?subgroup=N53DC

# 75
  • Мнения: 418

да,може би ако ги поръчаш онлайн от теско....в магазина никога не съм ги срещала на тази цена....а доста съм купувала в скоро време....и ако за всичко започна да си искам и транспортните разходи newsm78
незнам кой ще ми ги купи.....

# 76
  • Мнения: 4 155
Не се дразнете.
Дори и по 15 лв пак са по на сметка в сравнение със Саб Симплекс. 1 опаковка стига за 20-на дена.
За следващото дете си поръчах 3 опаковки от е-бей. Излезнаха ми по 6 и нещо. С доставката до България.

# 77
  • Мнения: 4 784
Он-лайн от Теско капките не могат да се поръчат.

# 78
Преди броени месеци, с очите си ги видях и с ръцете си ги купих от Теско за 2 и нещо, ако не се лъжа 70-80.
Естествено, че ще ги продава момичето, колкото на нея са й излезнали, пък на който му трябват да си направи сметката, както тя я е направила.


Благодаря много  bouquet 
Не си заслужава да си губиш времето и да убеждаваш хора, на които единственото им поле за изява са интернет-форумите  Wink

# 79
по " две и нещо" ги няма за съжаление....писах точно...капките струват три лири и нещо...което  е 8 лв.
а друг е въпроса,че на въпросната госпожа някой трябва да й поеме и пощенските разходи....

Мило момиче, не разбирам точно какъв ти е проблема. В крайна сметка, ако ти решиш, купувай капките на 3 лири и нещо, а ги продавай за 5 лева примерно. "Въпросната госпожа" предлага за продажба нещо на цената, на която го е купила. А дали някой трябва да ми поеме пощенските разходи, остави тези, които имат нужда, сами да преценят дали ако си ги поръчат онлайн, ще им излезе по-евтино. Аз съм си ги поръчвала, за да ги давам на детето си, а не за да ги продавам и да печеля от това   bowuu

# 80
  • Мнения: 418
ооооооо 5 лв.......аз ги продавам по 20 лв шишето........по-скъпа ми е доставката Joy

# 81
  • Мнения: 418
Он-лайн от Теско капките не могат да се поръчат.

айде да не ме учиш какво се поръчва и какво не...специално за Теско   

# 82
  • Мнения: 4 784
INA*I  Извинете...  ooooh!
Интерпретирай го както си искаш, никой на нищо не уча!
Продавай си капките ако искаш и по 100лв, ако искаш и без пари. Право на всеки човек е да си реши какво и дали го устройва да си го купи или какво и по колко да продаде!!!

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 16:44 от veni9

# 83
Здравейте, има ли някой от Варна или от Бургас, който може да ми продаде Infacol? Трябват ни спешно.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз също търся капките за една приятелка,ако има някой от Пловдив или наблизо....трябва ми една опаковка! Peace

# 85
Продавам 2 опаковки неотаряни на доставна цена от 14 евро за двете PeaceПишете на лични

# 86
валиднало ли е о6те предложението за капкити нфакол

# 87
  • Мнения: 4 422
Здравейте, има ли някой от Варна или от Бургас, който може да ми продаде Infacol? Трябват ни спешно.

ако още ти трябват мои познати имат излишни и са от Варна,пиши ми на лични да те свържа

# 88
  • Мнения: 429
Ох, тези капки ни бяха спасението. На мен ми ги изпратиха от Англия. Но една приятелка си ги поръча от Германия - беше преди 1-2 месеца. За това знам, че и там ги има.

# 89
# 90
  • Мнения: 18
Здравейте търся спешно капките Инфакол пробвахме какво ли не но сме с ужасни колики дано от тези капки ни мине. Ние сме от Бургас ако това има значение.

# 91
Здравейте на всички,  ние също имаме колики, но всичко което казвате за този препарат е всъщност същият Еспумизан Л..  , sab simplex, Lefax Pump Liquid и много други .Всички изброени препарати са с активна съставка SIMETHICONE .

# 92
  • Мнения: 429
magi_bs, http://www.bhb-bg.com/top/702.html от тук може да си ги поръчаш, ако не можеш да си намериш от някой.

digger, може основната съставка да е тази, но щом от еспумизан и саб симплекс не видяхме полза, а инфакола определено подейства означава, че има разлика - поне ние си мислим така.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 09:04 от shanel1982

# 93
  • Варна
  • Мнения: 15
Ако на някой все още му трябва Инфакол,на мен ми остана една опаковка. Носиха ми ги от Англия по 15лв. бр. Аз съм от Варна.

# 94
  • Мнения: 829
и аз имам една неотворена опаковка Инфакол, от Англия е купен за 10 лв., в София съм.  Peace

# 95
  • Мнения: 4 784
Здравейте на всички,  ние също имаме колики, но всичко което казвате за този препарат е всъщност същият Еспумизан Л..  , sab simplex, Lefax Pump Liquid и много други .Всички изброени препарати са с активна съставка SIMETHICONE .
digger, на всички е ясно, че съставката е една и съща, но че ефекта е различен също...

# 96
molq za telefon za vrazka.za infacola. 4e sme na zor.blagodarq predvaritelno.

# 97
  • София
  • Мнения: 346
Живи и здрави, в Неделя мисля да отскочим до Гърция и ако има желаещи от София за "Инфакол",мога да им взема!Последно цената беше 4Е PeaceНе искам пари за това,че ще го купя и донеса,искам да напрявя услуга на нуждаещо се бебче,защото знам какво беше,докато на нас ни го доставят!

# 98
  • Мнения: 829
госте tanq123, най-добре пиши на лични на някого, който е заявил, че има останали опаковки, аз не бих се наела да си напиша телефона тук, но с радост бих се свързала с теб на лични. регистрирай се!  Peace дано на бебе бързо му минат коликите  Praynig

# 99
  • Мнения: 110
Здравейте,
ако някой има в повечко от това лекарство Инфакол, би ли ми продал.
Пишете ми на ЛС.
Благодаря Ви предварително!
Успешен и лек ден!

# 100
  • Мнения: 18
от прочетеното разбрах че го има в София 26 поликлиника в люлин аз пък си го поръчах он лайн магазин пристигало за 7 дни малко по-скъпо е но като сме на зор

# 101
Здравейте,

има ли някой от Варна, който може да ми продаде Infacol? Трябват ни спешно.

# 102
  • Мнения: 4 335
Здравейте,

има ли някой от Варна, който може да ми продаде Infacol? Трябват ни спешно.
На предната страница видях,4е има една мама от Варна,която продава една опаковка.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 381
http://www.pharmacy2u.co.uk/details.asp?level=1&ref=334249HE … productid=FMINS50

Ние сме го поръчвали от този сайт-доставката е около 7-10 дни.Аз лично съм супер доволна от действието на инфакола и при двете ми дечица.
Ох, аз нещо не мога да се справя с този сайт.  Rolling Eyes
Бре, ще видим тази аптека в люлинската поликлиника.
и аз имам една неотворена опаковка Инфакол, от Англия е купен за 10 лв., в София съм.  Peace
Още ли имаш опаковката???

# 104
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Infacol съм поръчвала от този сайт 3-4 пъти досега. Идват за няколко работни дни.
Аз също си го поръчах от този сайт. В момента има отстъпка в цената и ако си поръчаш 3 или повече опаковки едната излиза на около 12лв с доставката Peace

# 105
  • Мнения: 829
вече не е у мен опаковката Инфакол  Sad

# 106
zdravejte
i az tursq tova lekarstvo, no za momenta nqma kak da go kupq osven po internet, a to mi trqbva dosta speshno, zashtoto probvah kakvo li ne, no efekta e nulev.
ako ima nqkoj kojto go ima v pove4e ili moje da mi kaje kak da si go dostavq po burzo shte sum mnogo blagodarna

# 107
  • Мнения: 812
Аз имам една опаковка ,но е отворена и съм давала от нея 2-3 пъти.Ако някой я иска да ми пише на ЛС

# 108
  • Мнения: 1 187
Търся и аз една опаковка ИНФАКОЛ.
От Варна съм.  Hug

# 109
  • Мнения: 13
и аз търся Инфакол спешно . От Бургас съм , но и от друг Град все някак ще успея да организирам нещата , ако някой продава моля да ми пише  Praynig

# 110
  • Мнения: 117
Здравейте на всички мами.
Моето бебче е на 10 дни,и вече я почнаха коликите.
Как да си го поръчам това лекарство по интернет -Инфакол.
Аз съм от Бургас.

# 111
  • Мнения: 59
Има една мама която продава по 15 лв шишенцето. Ако някой се интересува ще Ви дам скайпа й. Тя го праща с куриер.

# 112
Привет на всички майки!
Търся infacol спешно.Ако някой може да помогне ще сам много благодарна.

# 113
  • Мнения: 219
Здравейте на всички мами.
Моето бебче е на 10 дни,и вече я почнаха коликите.
Как да си го поръчам това лекарство по интернет -Инфакол.
Аз съм от Бургас.

Аз поръчах от долния сайт. Поръчката пристигна за една седмица.
http://expresschemist.co.uk/index.jsp?subframe=search&searchphrase=infacol

# 114
  • Мнения: 847
Здравейте,
аз имам Инфакол , купих го от Англия ,но се презаредих май Embarassed , и сега са ми останали около 6 опаковки неразпе4атани...ако някой все още има нужда да ми пише ЛС..моят бебок мина фазата с коликите ...срока на годност е до 2010г..

# 115
търся спешно инфаколик моля пишете на л.с.

# 116
  • Мнения: 847
търся спешно инфаколик моля пишете на л.с.
Евелина писах ти ЛС...
аз също имам Инфакол ,но нямам време да сложа обява в Продавалника ,имам 8 опаковки ,ако някой иска да ми пише ЛС....

# 117
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   На тези които поръчват Инфакол от Англия и по интернет, искам да препоръчам и това сиропче.

               

 Синът ми изпи 11 Confused шишета Инфакол и 5 месеца е с колики.Но този сироп доста му облекчи коремчето.Само го препоръчвам, не казвам, че е чудодеен.Цената му трябва да е около 3лв.

# 118
  • Мнения: 110
Здравейте!
И при нас остана една опаковка неизползвана, ако някой иска да ми пише.

# 119
  • Мнения: 0
Здравейте.
Имам няколко инфакола които мога да ви продам.Този линк който е даден го проверих и там с доставката става много скъпо,а лекарството си заслужава.Няма нужда да се плаща толкова много.
Свържете се с мен и ще се постарая да ви помогна. майла ми е sk7808@abv.bg

# 120
  • Мнения: 0
АКО ТЪРСИТЕ ИНФАКОЛ А НЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ГО НАБАВИТЕ ПИШЕТЕ НА sk7808@mail.bg
ЛЕКАРСТВОТО Е НОМЕР 1 В АНГЛИЯ.

# 121
  • Мнения: 117
благодаря за информацията!

# 122
  • Мнения: 23
Привет,
Имам бебенце на 10 дни с ужасни колики - моля ако имате излишен ИНФАКОЛ да се свържете с мен - готова съм да ПЛАТЯ ДВОЙНО. Тел: 0888 719 731

# 123
  • Мнения: 23
Привет на всички, Вчера ровейки се отчаяно в нета да си намеря отнякъде INFACOL попаднах на български сайт с тел., на които се оказа, че вече има официален вносител за българия на продукта. Сайта е:   http://club66.eu/bg/product-view/175.html
Можете да си го поръчате онлайн или да си го купите от аптеки РЕМЕДИУМ. (обадете се предварително в аптеката не във всички го има).  Laughing
Успех на всички мами и малки бебенца в борбата с гадните колики Hug

# 124
  • Мнения: 28
Аз също разполагам с  INFACOL.Съжалявам,че толкова късно открих това лекарство.Използвах само 1 опаковка,а се презаредих.Момиченцето ми вече няма колики.Какви ли не капки й давах,срещу колики,но това лекарство й помогна страхотно.Ако някой има нужда да ми пише на лични-цена 15лв. на опаковка.

# 125
za kolko dni shte podeistvat kapkite na infacol?
davame gi veche 2 dni i bolkite namalqha no oshte dosta go boli

# 126
  • София
  • Мнения: 2 381
Трябва веднага да подействат. С тях не изчезват напълно коликите, но облекчават бебчето.

# 127
qsno. prez celiq den se napava milichkoto , no ot kam 18 do kam 22 h sa dosta silni.
sqkash go oblekchavat ama kato ne sam siguren. malkiq e samo na 15 dni

# 128
  • София
  • Мнения: 2 381
Пробвайта и с чай на ХИП от копър. Или купете други капки... Правете му масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка... Нормално е вечер коликите да са най-силни, както и до 40-я ден на бебето.

# 129
  • Мнения: 105
И аз се бях презапасила с Инфакол. Останаха ми 2 опаковки. Ако някой проявява интерес да пише на лични.

# 130
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Аз си поръчах капките от този сайт http://www.chemistdirect.co.uk/infacol_v_2383.html те нямат доставка до България, но има една фирма която ги доставя http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397824.new#new излизат доста по изгодно отколкото покупката им от България. Много се ядосвам като гледам как се продават тук  на двойна и тройна цена. Извинете ме за коментара, надявам се да съм била полезна.

# 131
  • Мнения: 593
Аз си поръчах капките от този сайт http://www.chemistdirect.co.uk/infacol_v_2383.html те нямат доставка до България

Е как да нямат - имат доставка до БГ. Лично съм поръчвала от сайта. И освен всичко са и мног бързи - дойдоха за 3-4 работни дни. Доставката за 2 опаковки инфакол беше 7.95 паунда!

# 132
prodavame infacol poneje si go imame ot anglia i nie e v pove4e

# 133
Привет,
Имам бебенце на 10 дни с ужасни колики - моля ако имате излишен ИНФАКОЛ да се свържете с мен - готова съм да ПЛАТЯ ДВОЙНО. Тел: 0888 719 731

# 134
  • София
  • Мнения: 346
Не се ли продаваше вече "Инфакола" в аптеки"Ремедиум"?

Напишете в Google infacol-bg.сом и отворете първият отворил се резултат

# 135
  • София
  • Мнения: 30 142
здравейте,

преди 2м поръчах капките от infacol-bg.сом . В първите дни на коликите ни помогнаха, после обаче коликите се засилиха, а капките не ни помагаха много. После минахме на Espumisan, които пък съвсем не ни действаха. Вече се чудих какво да правя и прочетох за Colief. Те ни спасиха.

С това искам да кажа, че всичко е строго индивидуално. Аз бях убедена, че Инфакол са най най-добри (сигурно е така) и няма начин да не ни помогнат, но уви.

Явно всичко е според детето.

# 136
Здравейте! Искам да ви попитам при поръчка от Chemist Direct, къде идва доставката с куриер направо до дома или в пощата и от там да си я вземеш? Поръчах си INFACOL и незнам как трябва да дойде?

# 137
  • Мнения: 593
Здравейте! Искам да ви попитам при поръчка от Chemist Direct, къде идва доставката с куриер направо до дома или в пощата и от там да си я вземеш? Поръчах си INFACOL и незнам как трябва да дойде?
В пощата идва  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hugпродавам една опаковка Инфакол.ако някой проявява интерес да пише на лични.

# 139
  • Мнения: 0
ИМАТЕ НУЖДА ОТ ИНФАКОЛ? ПИШЕТЕ МИ НА sk7808@abv.bg и ще ви изпратя незабавно!!!!!!!!

# 140
ИСКАТЕ ДА ЗАКУПИТЕ? ПИШЕТЕ МИ НА sk7808@abv.bg ИЛИ ЗВЪННЕТЕ НА 0889982288(МТЕЛ) ИЛИ 0897906699(ГЛОБУЛ).

# 141
prodavam infakol 15lv opakovkata 0897586608

# 142
  • Мнения: 0
zdraveite az imam kapki-infakol za koliki ako nqkoi iska da mi pi6e po imela do4eto86@abv.bg Simple Smile

# 143
  • Мнения: 1 167
За сведение Infacol ми донесоха от UK преди 1 мес. и струва 3.75£ /11 lv.
Цените в БГ са много надути. Ако имате възможност да го поръчате на някого е най-добре.

# 144
  • Мнения: 118
Здравейте,искам да ви питам някой поръчвал ли си е Инфакол от ebay,понеже там е на много изгодна цена,но се притеснявам,да не го конфискуват,понеже е лекарство.Моля ако някой има опит да сподели. Hug

# 145
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Здравей.

Аз съм поръчвала два пъти (като втория път бяха 3 опаковки наведнъж) и не съм имала проблеми, пристигна в пощенския ни клон, отидох и си ги взех.  Simple Smile

Не се притеснявай, поръчвай.  Peace

P.S. Предполагам, че става въпрос за английския ebay, нали?

# 146
  • Мнения: 118
Да,изключително много ти благодаря!

# 147
  • Мнения: 9
Здравейте ниакой можели да ми каже от каде да си порачам инфакол

# 148
лекарството го има в България-внос от Гърция. Може да го намерите в гр.Петри4 в аптека Танев, струва 10 лв.

# 149
  • Мнения: 1
Infacol може да се намери и тук в БГ - http://infacol-bg.com/bg/Online.html


По телефона обясниха, че може да го доставят с куриер за Ваша сметка или може да се вземе на място то детския магазин на ул. Сан Стефано 9.

# 150
Момичета, "намесвам се ни в клин ни в ръкав", но по темата. Аз много се измъчих на времето с коликите. Но тогава не четях тук ЗА СЪЖАЛЕНИЕ. Та ако искате нещо ефикасно за колики освен познатите Ви вече продукти има и капки лефакс (не зная как се пише, но мога да проверя по-късно) На мъжът ми сестра му направо се роди след като почна да дава на синът й от тях, за съжаление май също ги няма тук. Те ги взимат от Германия. Та ако някой ги срещне те също вършат работа.
моля те ако знаеш каква е дозировката да ми пишеш защото моята дъщеричка има страшни колики,донесоха ни лефакс но незнам как да го давам.благодаря предварително

# 151
  • Мнения: 534
На мен ми донесоха от Германия.

# 152
  • Мнения: 2 180
Момичета, до седмица ще ми донесат Лефакс от Германия, но междувременно коликите ни отшумяха. Така че ако някой има нужда, нека ми пише ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт