Добрички дечица цветенца подаряват, за 8-ми март те мама поздравяват (23)

  • 12 026
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Соф,обади се - знам,че е неловко - аз самата се притеснявам малко,но много ще се радвам,ако го направиш.Няма начин да съм била сама с Шери,вероятно количката е била наоколо,а аз съм я изпишквала PartyОбикновенно се събираме няколко майчета на последните пейки на дървения град.Ако някоя мама е самичка някой ден - да заповяда при нас.Уверявам ви,че няма надувки,физиономии и превземки - всички са земни и мили.

Утре следобед ще правя женско парти у нас - баби,прабаби и бебета Heart EyesА за вечерта - току-що мъжо се обади да пита, дали съм съгласна утре да ме изненада с вечеря с приятели CrazyА ние от своя страна ще изненадаме някоя баба - забавна вечер с млад,беззъб мъж - Влади Mr. Green

# 16
  • Мнения: 167
Невменте , и моя понякога така прави,но после съвсем естествено си ака.Все пак,ако искаш  намажи термометъра с кремче и се опитай с него да вкараш крем в дупата.Не е  приятна процедура,но действа.Ако даваш сокчета - дай нещо по-разхлабващо...

# 17
  • Мнения: 2 821
Кеми, поздравления за стихоплетството Grinning
HEBMEHTE , ако проблема продължава упорито можеш да дадеш Дуфалак...няма пристрастяване и ефекта е продължителен

Може би ще подкрепите написаното от авторът на долната тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170967.msg3374051;topicseen


Приятен ден.  bouquet
и тука стана една ooooh!

# 18
  • Мнения: 377
Е изпекохме и днес нищо че духа и е хладничко.НЕВМЕНТЕ-аз знам че по принцип до 72 час трябва да се изака детето или да му се помогне.Виж в здравния имаше доста теми по въпроса.А и твоята е много малка .Гого на около 2 месеца ми направи така и му дадох сокче на хип от сини сливи но аз бях почнала със сокчетата незнам вие как сте.А между другото има по аптеките глицеринови свещички които също много помагат.Тогава когато се случи на Гого ги бяха спряли и леля ми от чужбина ми беше пратила но доколкото чувам от други майки ги има пак.Ефекта е след около 5 мин.На Гого както и на мен Дуфалак-а никога не ми е помагал а и тябват няколко дни докато подейства.Може и да греша но това беше при нас.Можеш да и масажираш каремчето по посока часовниковата страна Или да и събираш крачетата към коремчето или на колело да кара.На адаптирано мляко ли сте?Ако не яж ти по-разхлабващи храни а ако да може да е от марката бляко-и това ни е била причина за нередовно изхождане.Успехи пиши как са нещата!

# 19
  • Мнения: 2 821
spinki, благодаря че не ме остави сама в темата за чиновниците Wink
малко се поизпокарахме Blush...
ама отстрани наистина нещата имат друго изражение..
но да не пренасям тук спора....
по нагоре услужлива дама е дала линк Mr. Green

# 20
  • Мнения: 167
Mama_Blue, хич не си слагай на сърце този спор.Отдавна съм се отказала да пиша в общия форум - винаги се намира някоя агресивна всезнайка да ти вдигне кръвното.Обикновенно като си заинтересуван от нещо,особенно пък такава болна тема - правиш каквото можеш,без да се сърдиш и обиждаш хората,които не са толкова заинтересувани.Проблема с рампите е наистина сериозен,но няма да се реши с кавги и обиди NaughtyКакто каза мими-кир - някой хора просто се разтоварват тук,като натоварват останалите.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 23:55 от Точка

# 21
  • Мнения: 163
Благодаря Ви за отговорите !   bouquet
Ние вече свършихме работата с термометъра  Mr. Green
Дано не ни се налага да го ползваме често.
Лека вечер за сега!

# 22
  • Мнения: 110
Привет.Най-сетне да ми остане време да пиша.Снощи купона мина добре.Седяхме до 12 часа,малката и тя  нас.Днес го ударихме здраво на спане следобед.Малката откърти 3 часа и половина,че и аз покрай нея.Сега чайам мъжо да се прибера,че да се къпем и днес да влизаме вече в режим на спане.Хайде лека вечер от нас.

# 23
  • Мнения: 3 810
Както каза мими-кир - някой хора просто се разтоварват тук,като натоварват останалите.

Благодаря ти!  bouquet
Тъкмо щях да пиша че агресивни има и тук Mr. Green

HEBMEHTE, само да не ви стане навик с термометъра.
Вчера четох една статия за сексуалните удоволствия на бебетата.
След 15-ия месец започвали да усещат анално удоволствие...  newsm78

# 24
  • Мнения: 163
mimi_kir опазил ни бог!То до 15-я месец трябва живот и здраве сама
да си носи гърнето и да си го ползва  Mr. Green
Аз нямам намерение да го налагам като средство термометъра....но ако се налага понякога
нямам голям избор...
Сега съм решила да си сменя малко менюто на хранене.Може и заради
моята храна да е така бебка...
Айде да си цункате децата от мен! Hug

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 193
mama_Blue ,не го взимай навътре.Често се случват спорове от сорта,Софиянци знаем,провинциалисти-слушайте!Май нещо подобно се е получило и във въпросната тема.
Ох,има и аргеснивни,има и завистливи,има и комплексари,всякакви ги има.Сега често чета една поредица в интернет пространството-"Кухата лейка" Joy Joy Joy
Във форума сме да си помагаме кой с каквото може/беше казала любимата ми героиня от поредицата Mr. Green/,а то-някой има проблем, иска съвет,друг го шокира с "умни" статии,луда работа #Crazy  Joy
Ох,като гледам каква салатка и ракйика ми е сложил мъжо ще бегам,..Наздраве Whistling
До утре,момичета Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 114
записвам се и аз в новата тема. много хубаво заглавие. браво!

Влизам от време на време да чета, но ми е доста притеснено. вече трети ден малкият поддържа температура. Основно между 37.2-37.6. Тази сутрин обаче имаше 38.5. Вечерта живна и си помислих дори,че е на оправяне, но преди малко имаше 37.8. През час сме с термометъра. лошото е,че като му пипна челото е хладно почти, а като измеря температурата се оказва,че има.
Педиатърката каза ,че може и да е от зъби. В момента избиват 2 кътника и венците са страшно подути, не са избили напълно всички шипчета.   Thinking
Пак вдигна 38.3, свалихме я до 37.3 и сега спи. Педито каза,че утре ще го прегледа пак. Вече три денонощия поддържа висока температура. Съвсем се измъчи горкото.
Възможно е да е ангина,защото за нея било типично да се вдига само температура. Как се лекува ангина? С антибиотик сигурно?
Извинявам се,че все за болести пиша. Вече банална станах сигурно. Embarassed

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 22:22 от Теа

# 27
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Да се запиша и аз в темата много е хубаво заглавие.

mama_Blue по темата за рампите в спора се ражда истината така че не се засягай.

Теа  ангината се лекува с антибиотик но мисля че е от зъбите най- добре се консултирай с доктор.

# 28
  • Мнения: 1 114
Теа  ангината се лекува с антибиотик но мисля че е от зъбите най- добре се консултирай с доктор.
Да, попрочетох аз из здравния подфорум.
Ние в понеделник бяхме на лекар и имаше само леко зачервено гърло. Жизнен е,няма хрема и др.
Утре пак ще го заведа да го прегледат.
Най-странното е, че не иска да си мие зъбите.  при положение ,че по принцип иска да го прави по 10 пъти на ден и вечно опява за пастата и патето.

За рампите- не съм сигурна,но мисля,че всяко училище само отговаря за тях, т.е. няма какво да чакат общината ...  Или греша? Thinking

# 29
  • Мнения: 167
Както каза мими-кир - някой хора просто се разтоварват тук,като натоварват останалите.

Благодаря ти!  bouquet
Тъкмо щях да пиша че агресивни има и тук Mr. Green



Моля,моля Peace
За жалост си много права...Аз съм избрала опция ignore2

Общи условия

Активация на акаунт