ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ?

  • 5 486
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 246
Забелязах, че при някои момичета голямата любов съвпада с най-добрия им приятел. Това ми е напълно необяснимо. Не мога да си представя мъжа си като най-добрия ми приятел - абсурд. Просто не бих могла да съчетавам двете неща нито за секунда. Любов и приятелство при мен нито си приличат, нито се засичат - това е....

Мда, и аз мисля така...  33uu

# 76
  • Мнения: 742
Да Mr. Green Е нямаме брак, но той е човека с който искам  да остарея  Sunglasses

# 77
  • София
  • Мнения: 2 896

Не мога да бъда с мъж, на когото не съм безумно отдадена. Искам да губя способността си да мисля за всичко, което не е свързано с него, щом той изникне дори и като идея в главата ми, за да съм щастлива. Искам да треперя отвътре при вида му, за мен той да е най-привлекателният мъж, да се чувствам издигната на пиедестал в мислите и действията му. Искам да се гордея с него и той да се гордее с мен. Искам да съм готова да захвърля всичко заради един мъж, за да кажа, че той е моят живот. Преди почти 4 години изпитах всички тези чувства в един миг, когато срещнах един поглед. Тогава започна моят живот. Всичко друго избледня и се изпари. С всеки миг става все по-хубаво. За мен партньорство без пълно отдаване, без страст и без готовност за отказ от всякакви странични задания в името на единството, което създаваш с този човек, си е чиста загуба на време.


Бих искала да мога да отговоря така, защото така ги чувствам нещата, но за съжаление, в момента не знам как да отговоря. 

# 78
  • Мнения: 3 674
Странно,но бях на 18 когато се омъжих...а съпругът ми  беше на 28 години.Определено малка и неопитна...и  все пак първият ми съпруг беше голямата ми ПЪРВА любов...но не и ПОСЛЕДНАТА!! Heart Eyes
Сега съм с човека с когото искам да остарея...пасваме си в всяко отношение.Предполагам се дължи на разликата в годините ни.Първия беше с 10 години по-голям от мен, а сегашния ми съпруг само с четири.   Blush

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 15:49 от roza66

# 79
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
ами не  Close

# 80
  • София
  • Мнения: 2 846
Забелязах, че при някои момичета голямата любов съвпада с най-добрия им приятел. Това ми е напълно необяснимо. Не мога да си представя мъжа си като най-добрия ми приятел - абсурд. Просто не бих могла да съчетавам двете неща нито за секунда. Любов и приятелство при мен нито си приличат, нито се засичат - това е....

Стига, бе! Ти не знаеш какво удоволствие и каква непрекъсната необходимост е да споделяш абсолютно всичко, което те вълнува, с мъжа до теб, защото знаеш, че ще те разбере. Същото е и с него. Въобще не пречи на страстта, даже обратното - засилва я. Peace

# 81
  • Мнения: 397
А Голямата любов една ли е? newsm78
 Аз се омъжих за втората  Laughing и не сгреших  Heart Eyes

Вече 9 години съм щастливо омъжена!

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Не съм сигурна, че е голямата любов. Може би и затова още не сме се оженили... А сме заедно от 6 години  newsm12

# 83
  • Мнения: 1 798
До момента по-голяма любов не съм имала. До края на живота си - не мога да кажа, но се надявам да не се появява друга, по-голяма любов. Би било доста драматично Confused
Peace

# 84
  • Мнения: 1 418
Да,омъжих се за голямата си любов и след 16год. брак се разведох.(аз поисках)
Сега живея с друг мъж,без брак.
Не са същите чуствата.

# 85
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Голямата любов е веднъж в живота,след нея всичко е по уравновесено-поне при мен е така. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт