Количка Bebe Confort LOOLA

  • 4 950
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 527
Здравейте,някой ако може да ми даде мнения за този вид количка ще съм му благодарна Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 428
Количката е много хубава  Peace Но аз не бих си купила вече нищо от Малечко, а те са вносителите. Не дай Боже нещо да стане с количката, дигат рамене и ти казват да се оправяш сам  ooooh! Crossing Arms Говоря от опит. И аз имам Бебе Конфорд, но лятна и ми се наложи да се "възползвам" от гаранционното им обслужване  ooooh!
Така, че имай и това предвид, като си избираш количка. Пък, ако искаш и рискувай. Аз така направих, но съжалих  Tired

# 2
  • Мнения: 454
Количката е много хубава но с тези малки колела доста друса през дупките
Количката е много хубава  Peace Но аз не бих си купила вече нищо от Малечко, а те са вносителите. Не дай Боже нещо да стане с количката, дигат рамене и ти казват да се оправяш сам  ooooh! Crossing Arms Говоря от опит. И аз имам Бебе Конфорд, но лятна и ми се наложи да се "възползвам" от гаранционното им обслужване  ooooh!
Така, че имай и това предвид, като си избираш количка. Пък, ако искаш и рискувай. Аз така направих, но съжалих  Tired
това мнение го подкрепям напълно

# 3
  • Мнения: 2 663
Количката е жестока, аз лично съм възхитена.Имам приятелка с такава и я намирам за страшно удобна, лека, супер компактна и много маневрене.Ако си я вземеш 100% няма да съжаляваш

# 4
  • Мнения: 301
И аз съм доволна-имам я в 3 части и ми свърши добра работа.

# 5
  • Мнения: 225
Количката е добра и красива.Аз малко мрънках срещу малките и колела,но след като управлявах БЪЗ на Куини и установих че е по-неудобно си я харесвам Simple SmileИмам свободен кош за новородено-ако решиш пиши.

# 6
Колко кг е тази количка? Обръща ли се коша с лице към майката? Благодаря!  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 428
Мисля, че беше о/о 12кг. Летния вариант на коша не се обръща. Само коша за новородено и "черупката", могат да са към майката

# 8
  • София
  • Мнения: 50
и летният вариант може да бъде към майката.

# 9
  • Мнения: 4 428
и летният вариант може да бъде към майката.

Е, супер, значи още по-добре  Peace

# 10
  • Мнения: 129
Loola e 6,6 kg. В магазин Премаман също я предлагат - гаранцията там е 2 години! От този сезон количката се предлага във екрю, тъмно сиво и черно, също така всяка част можеш да си я вземеш отделно.

# 11
  • Мнения: 4 428
Loola e 6,6 kg. В магазин Премаман също я предлагат - гаранцията там е 2 години! От този сезон количката се предлага във екрю, тъмно сиво и черно, също така всяка част можеш да си я вземеш отделно.

Сериозно ли е толкова килограми  Shocked Една позната, която я има ми каза, че е 10-12кг  newsm78 Интересувах се, защото се чудех дали да я взимам за лятна  Rolling Eyes А обърна ли внимание колко струва само летния вариант? Всъщност той има ли напълно легнало положение?

# 12
  • Мнения: 129
Съвсем сериозно, по принцип Loola е една от леките колички, твоята позната най-вероятно ти е дала килограмите на триколката на Bebe' Confort. Loola е четириколка. Цената и е 728 лв. , няма напълно легнало положение. Да речем че е до 30 градуса.

# 13
  • Мнения: 5 289
Ние сме с Loola - много е удобна и маневрена  Peace. Според сайта на производителя - 7 кг шасито + 3 кг лятната седалка http://www.bebeconfort.com/FR/prom_poussette_loola_caracteristiques.htm.

# 14
  • Мнения: 41
Аз също съм си я харесала много тази LOOLA!!!
Кажете ми, моля ви, каква е цената на тази количка с трите части или с двете (без зимния кош), защото никъде не мога да намеря информация...

# 15
  • Мнения: 129
Количката е 728лв. Коша за новородено - 643лв, коша Creatice (столче за кола) е 340 лв. Отделно се закупува всяка една част - чувал, чанта, чадър.

# 16
  • Мнения: 225
В Малечко май беше 690лв. летния вариант и 480 коша за новородено.Стола за кола нямам представа.

# 17
А дръжките й удобни ли са, гледам, че имат лек наклон навътре?

# 18
  • Мнения: 5 289
- дръжките са удобни, има възможност за три позици.

# 19
  • Мнения: 795
И на мен много ми харесва тази количка, мисля, че ако избереш нея няма да сгрешиш!  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 6 618
Вчера я видях на живо страхотна е!

# 21
  • Мнения: 2 309
Мисля, че беше о/о 12кг. Летния вариант на коша не се обръща. Само коша за новородено и "черупката", могат да са към майката
Обръща се!!!

# 22
  • Мнения: 41
И цената и е висока.
Аз май предпочитам Trio 3per8 на Giordani.
Колкото повече я гледам, толкова повече ми харесва  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
вчера бях в малечко,Лола има в страхотни нови разцветки!Много удобна ми се вижда като количка

# 24
  • Мнения: 3 457
И цената и е висока.
Аз май предпочитам Trio 3per8 на Giordani.
Колкото повече я гледам, толкова повече ми харесва  Heart Eyes
да много хубава е ,а и цената и е супер за 3 в 1  Peace

# 25
  • Мнения: 664
Изнендвате ме с хубавите реакции за Лола-та. Във френските форуми майките, които я ползват, масово се оплакват от нея, казват, че е била голямо разочарование. Тъкмо ми се събуди любопитсвото, ще взема пак да почета какви точно са им мотивите Wink

# 26
  • Мнения: 129
Принципно аз също не бих си избрала никога тази количка - сравнявайки е на живо с другите от класа и' доста бих се замислила дали наистина е толкова добра , колкото добре е представена  в рекламите за нея. С две думи - изглежда добре, но функционално е зле!

# 27
  • Мнения: 124
Защо функционално е зле ? Моля някой който ползва тази количка да даде мнение  Confused

# 28
  • Мнения: 5 289
Количката е страхотна от всякаква гледна точка - удобство за бебе, удобство за мама, лека е  (10кг), красив дизайн   bouquet. Дъщеря ми спи опакована в чувалче по 2 часа навън  Grinning. Тапицерии вече се предлагат отделно - така че сменихме предишната  от цвят Indigo на цвят от колекция 2007 Oxigen Red. За отбелязване - с тази количка отгледани са две бебета   Heart Eyes.

# 29
  • Мнения: 6 618
anita margarita обоснови се моля те!В Премама във Варна някой знае ли какви колички предлагат и какво имат в наличност.

# 30
  • София
  • Мнения: 276
А някой ползвал ли е другия модел на Bebe Confort - Trophy?

На мен и той ми хареса, когато ходих в Малечко, но аз нищо не разбирам.

# 31
  • Мнения: 527
anita margarita обоснови се моля те!В Премама във Варна някой знае ли какви колички предлагат и какво имат в наличност.

В Премама имаха последно две колички Jane и една количка Bebe confort Loola,нито една не ми хареса

# 32
  • Мнения: 527
Момичета,накой може ли да ми каже дали в Малечко имат в наличност Лола.А бързо ли доставят колички които ги нямат в наличност?

# 33
  • София
  • Мнения: 276
Имат доста колички в наличност - особено от модела Лоола.  Peace

В момента имат поне 5-6 различни цвята.

# 34
  • Мнения: 3 926
Наистина е 10 кг количката - 7 за шасито и 3 за летния кош. С останалите части е по-тежка. За мен най-голямото й неудобство е трудно достъпният багажник. Но всеки сам си преценя. Освен това летният кош не е много широк... да не кажа, че ми се вижда тесничък, но да кажат майките, които са бутали такава. Аз като си я сравнявах с Перегото й открих сума недостатъци, но и едно предимство - сгъването. Наистина без коша е много компактна. Но то така или иначе идеална количка няма, та ако много ти харесва - това е твоята количка Grinning
Що се отнася до Трофи - много я харесвам отдавна, но за нас е неудобна, защото асансьорът ни е малък. Иначе има доста класически вид количката, особено със зимен кош. И вози добре... като цяло пак до предпочитания опират нещата. Лично мнение - Даунтаун на Плей изглежда много по-добра и от двете колички Grinning

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 08:37 от Assinka

# 35
  • Мнения: 527
Assinka,какви са предимствата на Перегото пред Лола?

# 36
  • Мнения: 204
Az ne sum polzvala tazi kolichka no ne bih si kupila nishto ot MALECHKO, kupuvala sum neshta ot tam, i to skupi i obslujvaneto i sobstvenitzite se durjaha ujasno, i poneje sa vnositeli na mnogo ot neshtata v magazina se durjat arogantno.  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 3 926
Ами моето Перего беше А3 - та - огромен багажник, при това лесно достъпен; само 8кг. при това съм го теглила на кантара и наистина е толкова; обръща се сенникът и бебето може да гледа към майката; цяла дръжка; по-широка седалка; по-памучна материя (поне моята беше такава и това ми беше важно, защото малката е с атопичен дерматит и всяка задушлива материя възпалява петната); самата количка е по-висока, а това ми беше удобно - имам предвид и цялата височина на количката, и седалката; по-големи колела. Абе на мен си ми харесва Перегото Grinning
А за отношението в Малечко... в нашето на Дойран е по-добро, но пък там ме познават отдавна и са мили с мен. Иначе наистина долу на К.Величков са ужасни. Все едно на света няма други марки, освен тези, които те внасят Confused И понеже се колебаех м/у Лола и Перегото самите продавачки ми казах, че изборът ми е по-удачен Wink

Общи условия

Активация на акаунт