Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 5 тема

  • 34 007
  • 808
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 748
Слагане? В смисъл... и какво значи не се получава?

# 31
  • Мнения: 686

scorpionche, Много, много ти благодаря!  Hug Hug Hug
Свалих го, но (сигурно ще се изкажа много глупаво, за което прощавай) мога ли да използвам случая да питам някои неща. Какво означават знаците пред името на торента в BitComet: стрелката надолу, кръгчето (по-точно топчето) и двете успоредни черти. Освен това защо някой път не се свалят. В смисъл остават в програмата като задачи, но 0% се сваля? Как да разбера, че това ще стане така и може ли да се поправи? И още един въпрос - как се сийдва  Embarassed Embarassed Embarassed

Много благодаря предварително за отговорите   bouquet

# 32
  • Мнения: 748
Ами показват, че теглиш, че теглят от теб или пауза. Аз съм с bitspirit.. Може да не сваляш, ако няма от кого.. А в момента, в който изтеглиш нещо ти го сийдваш, освен ако не си спреш биткомета или не изтриеш торента от листата Simple Smile

# 33
  • Мнения: 686
Ами показват, че теглиш, че теглят от теб или пауза. Аз съм с bitspirit.. Може да не сваляш, ако няма от кого.. А в момента, в който изтеглиш нещо ти го сийдваш, освен ако не си спреш биткомета или не изтриеш торента от листата Simple Smile

Благодаря много!   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 289
Слагане? В смисъл... и какво значи не се получава?

Ами, филмът е без субтитри. Намерих различни xvid варианти и се опитах да ги add-на, но не стана. Не мога да разбера от всичките xvid варианти, кои точно са за моята версия. За съжаление съм много боса по тоя субтитрен въпрос.

# 35
  • Мнения: 748
Пак не ми стана ясно... Искаш да правиш vcd или просто да гледаш филма със субтитри? И в какъв смисъл не става?

# 36
  • Мнения: 46
 Някой може ли да ми намери следните две песни:
1.Iwill not die на Ingrid Kup
2.Син талисман на София
 Предварително - Благодаря  bouquet

# 37
# 38
  • Мнения: 2 028
ще може ли да замоля за едно парче на Ъпсурт - "Втора цедка"

знам, че е мноо старо и сигурно сте пускали линк към него, но нещо не мога да се оправя с търсачката на форума  Embarassed

предварително благодаря   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 312
http://www.vbox7.com/play:b1367e5d

Може ли тази музичка да се намери в някакъв подходящ формат за сваляне на телефона-да си я ползвам за позвъняване...
Мерси  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 312
...и още една Wink
Ако може на Борис Дали"Кой сега до теб заспива..." Joy...дето я пеят все в MUSIC IDOL

# 41
  • Мнения: 748
А какви формати поддържа телефона ти?

http://store4.data.bg/poplooooo/%5bDance%20For%20Me%5dThe%20best … Vtora%20cedka.mp3
http://store2.data.bg/ksg/presentation/Boris%20Dali%20-%20Piqn.mp3

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 22:24 от scorpionche

# 42
  • Мнения: 2 028
Скорпионче, огрооооомно благодаря   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 312

 EmbarassedАми незнам Embarassed
Обаче всичката музика от РСто съм я сваляла без да гледам-свирят си LaughingМР3ки са те...

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Може и да я има някъде назад, но нямам време сега да търся. Та ако може някой да ми помогне да намеря "Сбогом моя любов" на Васил Найденов, ще съм много благодарна. Но ако може и да не е торент, че нещо Бит комета ми не работи.  Embarassed  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт