КОЛКО ВРЕМЕ ПРЕДИ ДА РОДИТЕ КОРЕМА ВИ "ПАДНА" НАДОЛУ??

  • 27 496
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 531
извинявайте, че връщам темата, но да попитам, моля, тези, на които така и не им се е смъкнал коремът, как са родили - вагинално ли? аз така щото искам, а казват, че едва ли и ми насрочиха секцио... поне се разбрахме да е на датата на термина ... ама дали не трябва да почакам и след това  Rolling Eyes  темата ми актуална в 'майки'...

благодаря ви...

# 46
  • Мнения: 1 986
  На мен така и не ми се смъкна корема,тъй като се оказа,че бебка се е увила в пъпната връв-родих със секцио,което се наложи в последния момент Confused

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 493
  На мен така и не ми се смъкна корема,тъй като се оказа,че бебка се е увила в пъпната връв-родих със секцио,което се наложи в последния момент Confused
Да,аз споделих в другата тема на ninochka,че така и не ми се смъкна корема,защото беше увит с пъпната връв.
Sophi теб поне са те видяли,при мен се установи по-време на раждането ми,и нямаше време да ме отрежат защото бебчо взе да се задушава.

# 48
  • Мнения: 11 003
Не се смъкна.

# 49
  • Монреал
  • Мнения: 631
извинявайте, че връщам темата, но да попитам, моля, тези, на които така и не им се е смъкнал коремът, как са родили - вагинално ли? аз така щото искам, а казват, че едва ли и ми насрочиха секцио... поне се разбрахме да е на датата на термина ... ама дали не трябва да почакам и след това  Rolling Eyes  темата ми актуална в 'майки'...

благодаря ви...

Моята кума точно заради тази причина й направиха секцио. Два дни преди термина. Но мисля, че е  до лекар. На една приятелка в Торонто допълнително й вливали окситоцин, след изтичане на водите, започване на раждането и нормални контракции, за да смъкнат бебето надолу. Явно за да увеличат силата на контракциите. Раждала е 11 часа. Добре, че е била с епидурална упойка.
Така че, в твоя случай, ти си преценяваш как да постъпиш. Ако много държиш да е нормално раждането, опитай да намериш добър гинеколог, който да се заеме със задачата.
Успех! Hug

# 50
  • Мнения: 498
Моя корем падна надолу в началото на 9 месец пък преносих 9 дни и накрая родих със спешно секцио защото бебчо не пожела да слезе.Така че не се шашкай ще си стигнеш датата!Успех Peace

# 51
  • Мнения: 1 321
Цитат
извинявайте, че връщам темата, но да попитам, моля, тези, на които така и не им се е смъкнал коремът, как са родили - вагинално ли? аз така щото искам, а казват, че едва ли и ми насрочиха секцио... поне се разбрахме да е на датата на термина ... ама дали не трябва да почакам и след това  Rolling Eyes  темата ми актуална в 'майки'...

благодаря ви...

Моя корем въпреки че така и не падна долу аз си родих вагинално.Единствения проблем беше че бебо трудно му се смъкваше главичката и докторката трябваше да помага.Не знам но може би за това се мъчих малко повечко. newsm78 Иначе раждането ми беше близо 14часа.

# 52
  • Мнения: 305
На мен започна да ми пада корема около 3 седмици преди термина.На термина си започнах с нормално раждане, но завърших със спешно секцио, защото бебчо прекалено бързо тръгна да излиза, беше си завъртял неблагоприятно главичката и започна да губи тонове.
Не го мисли като му дойде времето ще разбереш че е дошъл момента.

# 53
  • Мнения: 1 531
да, може би с много мъки и триста часа бих могла да родя вагинално Rolling Eyes  явно, ако не е слезнало, си е по-добре секцио  Rolling Eyes  а да чакам ли дни след термина или ако до 7ми не е слязло, да ме оперират  Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се смъкна изобщо  Naughty

# 55
  • Мнения: 27 524
До последно не съм усетила да ми пада. Индивидуално е.

Общи условия

Активация на акаунт