Осмомартенско

  • 2 454
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 150
Тази тема е подозрително отключена. Какъв ли капан има тук?

Я, ама за стари вицове ли? Добре, знаете ли го този за една, дето имала голям задник и малки цици... И дето влезнала в един бар, а един пиян я загледал, пък тя:
- Какво си ме дзяпнал така, сякаш ще ми казваш нещо?
А той:
- Аз всъщност знам една рецепта за уголемяване на бюста...

Ама вие го знаете този виц, все пак...

# 31
  • Мнения: 7 723
... Crossing Arms Аз не го знам, кАжи го  Whistling

# 32
  • Мнения: 150
mylenka, само ти не си се засегнала още от моите писаници, да не го направиш сега?

Та да отговорим на потребителското търсене. Продължение на вица:

Онази, с малките цици и голям задник, видимо заинтригувана, се наместила по-близо до симпатично пияния специалист, и с нетърпение избоботила:
- Така ли? И каква е?
- Взимаш руло тоалетна хартия и започваш да го търкаш между гърдите си.
- Ха, ама помага ли?
- Като ти гледам задника - помага...

# 33
  • Мнения: 7 723
100jan , малко съм руса, не го загрях  Embarassed

# 34
  • Мнения: 150
100jan , малко съм руса, не го загрях  Embarassed
Аз пък съм полубрюнет... Но какво значение има това, нима няма тъпи негърки и монголоидки? Simple Smile Всъщност има значение, поне за мен - обичам блондинки и не се срамувам да го призная!

# 35
  • Мнения: 7 723
100jan , айде сега, щом обичаш блондинки, а аз брюнети, особено ако са полу....., бъди така добър и ми обясни вица, а?  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 150
100jan , айде сега, щом обичаш блондинки, а аз брюнети, особено ако са полу....., бъди така добър и ми обясни вица, а?  Sunglasses
Вече ще ме баннат, то се е видяло... Ама сърце мъжко, юнашко, трае ли пред руса хубост?

Та значи имаме следното действие: тоалетна хартия - търкане в задник - голям задник... Пияният човек е бил сигурно научен работник, защото просто разсъждава аналитично и умозаключението е, че след като задникът е пораснал от употреба на тоалетна хартия, то непременно и бюстът ще се уголеми...

# 37
  • Мнения: 7 723
.... и умозаключението е, че след като задникът е пораснал от употреба на тоалетна хартия, то непременно и бюстът ще се уголеми...

 Joy готино е  Joy

В тоя ред на мисли, обаче трябва да се внимава и да не се употребява тоалетна хартия за секнене на нос, например Whistling
Освен носа, рискуваш да ти пораснат и мустаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Леле чак сега виждам колко BF-таджии са се разписали тук хехахеа.
Инсо минсо и т.н....

Общи условия

Активация на акаунт