ДБМ ПАЗАРДЖИК - В АТАКА! III тема

  • 13 424
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 577
Говорили сме с Яна, но за точна възраст не е ставало въпрос - аз и преди говорих с нея за тази майка, даже ви споменах когато бяхме в Бамбуча за нея - бебетата не са по-малки от 4 месеца, защото когато говорихме  за случая беше преди месец.Даже се уговорихме с нея да отида някой ден с тях, но все не остава време. Предполагам ще трябват зеленчукови, плодови. Пък в крайна сметка и месни да има - срока на годност е дълъг.

# 271
  • Мнения: 2 577
Момичета след празниците имаме следните ангажименти:
1. Посещение на бебешкия дом - да проверим какво става с помощите , които сме дали и да занесем още дрехи, гърнета, памперси и играчки.
2. Среща с шефката на Социални грижи/Уинтер, ти каза, че я познаваш/ - тя е временно изпълняваща, но не можем да чакаме следващия, защото знаете процедурите колко са тромави при тях.
3. Среща с ръководителя на Отдел за закрила на детето. Имаме официални писма от София, които трябва да занесем.
4. Посещение на Дома в Лесичово - за там имаме играчки и да се опознаем с дечицата. Имам идея да поканим детски театър. Разговарям сега с една жена, но там нещата са сложни, защото се водят към театъра. Но имма план ка да се действа. Ще ви информирам когато си изградя точна концепция как да действаме.
5. Трябва да се занесат писмата до кмета - за акцията и за базара.

Това е общо взето за близко бъдеще. Бях написала в темата постинг с въпроси, касаещи базара - чисто технически, но явно покроай празниците мина без да му обърнем внимание, но това е важно да го обсъдим. След Празниците това е най-важното. Държа връзка с пловдивската мама - шеф - Мили - тя за доста неща ще ни бъде полезна, защото са правили вече базари съвместно с кметовете. Hug
Това е. Ходенето при социалните и при ОЗД - кои мами ще са свободни, за да отидем поне две. Убедих се,, че е хубаво поне две жени да сме, защото дори нещо да пропусне едната, другата я  допълва. Освен това съсздаваме по-добро впечатление bowuu
Ако има протестиращи, недоволни, доволни, съгласни, несъгласни - пишете! Ако нещо съм пропуснала - допълнете Hug

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 10:27 от mama_iana

# 272
  • Мнения: 1 072
Великденско боядисване на яйца в приюта в Пазарджик.  Получи се страхтна празнична атмосфера. Моите снимки са от преди да се появят хората.

     

     

 

bobimin обра овациите с поставките за яйца, които беше направила.   bouquet

С winter предлагаме среща на бандата в четвъртък следващата седмица. Ще има официална / делова / и неофициална част. За това елате без коли, моля ви се. Да не ставаме на кълбета.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


*******************

Днес съм в страхотно настроение.  Grinning И не мога да се въздържа, да не ви поздравя с едно изпълнение на Дон Кихот.

Поздравявам ви!!!

*******************

Редно е да ви предупредя, т.к. ви чувствам близки, че започнах шофьорски курсове.  Sunglasses  Светът вече няма да бъде същият. Скоро ще измисля нов пътен знак - Внимание!!!Връхлитам изневиделица!!!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 13:23 от letia6tata_krava

# 273
  • Мнения: 2 577
Най-вероятно няма да съм в града другата седмица Hug Ако не съм може ли да го направим следващата...Ще ви кажа със сигурност в неделя.
Бобимин - браво за красотите, които направи за децата от приюта!
Скоро във списанието на БЧК ще излезне статия за нас - разпитаха ме подробно кои сме и какви сме, бяха много впечатлени от акциите, които сме направили и ще правим.
Момичета, сега разпускане...
Аз, летяща, също имам книжка, ама защо я имам... дано не направиш същата грешка като мен - да си вземеш изпитите и да не караш. Яхаш колата веднага, че иначе ще си ходиш пеш като мен.

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 19:34 от mama_iana

# 274
  • Мнения: 1 938
Много бързи отчети давате. Laughing Аз докато се прибера... Mr. Green
Сега приспах Йоана и с Марио ще боядисваме яйца. Simple Smile
Снимките от приюта ще качвам после в късния следобед или вечерта.

# 275
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Браво на вас момичета, мен много ме е яд че не дойдох, но сутринта хич не ми беше добре Tired. Като ходих да взема кухнята на Руми реших да купя 5 зеленчукови пюренца. Жената, която пише купоните се учуди, че купувам пюрета и аз й разказах за какво са ми. Имаме си 2 пюренца подарък и от нея Heart Eyes, така че в мен са 7 броя bowuu. Много приятно ми стана, че така импулсивно реши да даде и тя, не съм си ги искала аз, просто от вътре й дойде Grinning.

# 276
  • Мнения: 2 577
Браво на вас момичета, мен много ме е яд че не дойдох, но сутринта хич не ми беше добре Tired. Като ходих да взема кухнята на Руми реших да купя 5 зеленчукови пюренца. Жената, която пише купоните се учуди, че купувам пюрета и аз й разказах за какво са ми. Имаме си 2 пюренца подарък и от нея Heart Eyes, така че в мен са 7 броя bowuu. Много приятно ми стана, че така импулсивно реши да даде и тя, не съм си ги искала аз, просто от вътре й дойде Grinning.
Супер- две мами ми писаха и ще ми оставят пюренца също, даже и АМ!

# 277
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А къде да ги оставя, че този момент ми е убягнал newsm78

# 278
  • Мнения: 2 577
А къде да ги оставя, че този момент ми е убягнал newsm78
На която и да е кабинка за телефонни разговори НЕТТЕЛ - има ги из центъра. Кажи, че са за жената на Стоян Hug

# 279
  • Мнения: 1 938
Хайде малко снимки и от мен:
http://snimka.bg/album.php?album_id=91611&photo=42

# 280
  • Мнения: 2 577
нели, страхотни снимки, с изключение на моята, на която съм ката Джаба, все си мислех, че съм дебела, но това тотално ме отчая. ooooh!
Иначе какво да се коментира - от снимките става ясно и настроението, и красотата около мамите и децата. Благодарности на всички мами! Много ме радва фактът, че се събираме  повече майки по мероприятия! Не мога да не отбележа, че за доброто отношение към нас В ПРИЮТА голяма заслуга има и Елица, за което и благодаря!
Търсих пак Яна Станева, но тя е в отпуска.  Hug

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 14:56 от mama_iana

# 281
  • Мнения: 1 938
нели, страхотни снимки, с изключение на моята, на която съм ката Джаба, все си мислех, че съм дебела, но това тотално ме отчая. ooooh!

Ееее, стига де! Идат празници...не ти ли мирише на топъл козунак?  Laughing Знаеш ли как върви с кисело млекце? Mr. Green  А песента "Заблеяло ми агънце"?  Crazy Да му отпуснем края!  Laughing
    Като спрем да кърмим ще се подложим на драконовска диета!
Блажени са вярващите!

# 282
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте, момичета!
Едни фотографи се канят да идват към вас ( някой от домовете в Пазарджик)   на 14.04. Ако може някоя от вас да ми прати тел. на лични, за да мога да им го дам. Казах им да търсят тук връзка и съвет или помощ, но незнам дали ще успеят да се свържат, че време няма  Simple Smile затова реших аз да действам.     bouquet   bouquet   bouquet

# 283
  • Мнения: 1 072
Какво ще снимат? Мен ще ме снимат ли? Мъже ли са? А млади ли са? Какво пият?  Whistling Mr. Green

****************************

Днес си играя с това - http://pazardjik.mylivepage.ru/blog/index
Аз съм си редактор и администратор..........  Sunglasses  мога да си пускам каквито си искам новини, т.е. редовно да отразявам дейността ни.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 13:17 от letia6tata_krava

# 284
  • Мнения: 2 577
ЕЕЕ, Летяща пак е напред с материала...
Днес ми се обади Яна Станева - покани ни най-официално на откриването на Комплекса в 11 часа. ще присъства и Емилия Масларова - е, не че има значение специално нейното присъствие, но все пак. bowuu
Та така - аз ще гледам да отида, но поне още една мама да може да дойде с мен ще е много добре. Соня беше поканена лично, но не запомних кога се връща от почивка. Чакам свободни мами. Трябва непременно да отидем, защото ще разговаряме и за майката с 8-те дечица и въобще хубаво е да ни има. Аз и да дойда ще е с Божидар.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 17:19 от mama_iana

Общи условия

Активация на акаунт