Най-вкусното и най-гадното пюре?

  • 1 817
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 397
Яде само "Хип","Нестле","Семпер" и домашно приготвена храна! На  "Ганчев" и храните от кухня никога не ги е вкусвал бебока, пък и нямам намерение да му ги предлагам!

# 31
  • Самоков
  • Мнения: 561
Най-гадно му беше от пюрето с черен дроб на "Ганчев", а иначе си хапваше от всички други. Най-вкусно му беше пюрето от пилешки гърди с карфиол на "Овко". Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 10 825
Дани с удоволствие е ял всички пюрета, които съм му давала. Това е цялата продуктова гама на Хип, Гербер, Семпер и Бебевита.

Сега се сетих,... единственото, което го потрисаше беше ябълки с морков на Хип

# 33
  • Мнения: 1 446
Каквото му дадях от готовите пюрета го изяждаше , май всички му бяха любими Grinning После като почнах да правя пюрета , пак всичко ядеше Simple Smile След 1г.9-10м. започна да прави фасони , но при мен не минават такива.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Всякакви зелени пюрета категорично ми отказа да ги яде (броколи, спанак, грах).
Любими са й всички, в които има тиква, както и едно на Нестле: дуо пиле с моркови.  Laughing

# 35
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ние пък най си харесваме "Праскова" на Ганчев.Зеленчуковите много не ги харесва,но когато е в настроение ги яде и тях.

# 36
  • Мнения: 2 936
на Хип-тези с броколи и карфиол,Алекс изобщо не ги искаше...рибни от всякаква марка...Ганчев не съм си и помисляла да й давам  Sick Семпер не искаше заради копъра в него... Crazy

с две думи ядеше 3-4 вида зеленчукови и толкова местни  Mr. Green тези на Гербер също й харесваха!

на Бебивита открих две месни пюрета-едното със сини сливи,а другото с тиква и така разнообразихме малко храненето!!!според мен са много хубави,но не чак толкова популярни...в нашият град нямаше избор от тях  Cry

# 37
  • Мнения: 75
Всички видове пюрета на Хип- без спанака.
Не му харесват на Ганчев, на Хаме месните- нещо им се мръщи и на Sunval зеленчуковите.

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Само да кажа, че ако вчера си дала нова храна, изчакай поне ден два, докато дадеш нещо ново пак. Иначе най-отвратителното пюре е спанака с картоф и сметана на Хип Sick Sick Sick Sick, а иначе обича Герберските пюрета много мойта буба.

Общи условия

Активация на акаунт