Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 17 167
  • 353
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 713
natka, ти пък. Не ти се смея. Помайтапих се.  Peace
Аз ви чета к'ви ги вършите, макар че от днес следвам съветите на чичо Майкъл. Големи бъркочи ми се струват, но ще свикна. А уж не ям солено и мазно.

# 16
  • Мнения: 689
Снежи-абсолютно ме плени твоята идея за ,,течен шоколад,,.Само искам да знам растителната сметана,с която правиш каква е-при нас съм виждала суха,дали ще стане или не?Харесва ми днешното ти меню!
Момичета-и моя кантар за моя голяма изненада сочи надолу.Днес по-примерна от мене няма bowuuСамо дето плодът ми е банан,но май тялото ми иска фолик асид,но ккал са изчислени и всичко е по план.До сега съм на 2 банана,кафе,вода и една Цезар салата,след която изпих половин литър вода.Чака ме ориз с пилешко,който евентуално ще ме засити добре и няма да се сетя за десерт или хлебчета.

катюшка-сигурна съм,че скоро ще свалиш.А на лунуването аз не му вярвам много newsm78Някой ще ми обясни ли какъв е принципа на отслабване?

Вери-кажи с 2 думи какво се яде по Търмънд?А задължително ли е да имаш книгата или чичо Майк иска да си прибере печалбата?
 
Хот момма-завиждам благородно за килцето  bouquetбраво!Дано другата седмица още едно!

Солима-дано има приятни изненади и при теб след неразположението и все така добри резултати!
Съни-много интересна капоейрата-е бях чувала за нея PeaceАз със спорта не знам кога ще вляза в крачка:вчера поспах повече(3часа Simple Smile)и сутринта с бебето отивам във фитнеса.Гледам:един г-н тича.Повъртях се,разходих се-той не спира!Сара се събуди и всичко се провали.Днес ми се наложи да пътувам,през повечето време в колата ми беше лошо и сега съм съсипана TiredЩе опитам да правя малко коремни преси поне.

# 17
  • Мнения: 5 713
Вери-кажи с 2 думи какво се яде по Търмънд?А задължително ли е да имаш книгата или чичо Майк иска да си прибере печалбата?
Simple Smile)))))))))))))
Аз не съжалявам, че я имам книгата, от полза е. Има тест, който се прави и според него се определя кой тип тяло си. Има храинителен режим, рецепти, съвети, кои храни са позволени. Аз и мъжът ми сме тип С. В диетата ни влизат: пилешко; пуешко; риба, но не всякаква; кафяв ориз; повечето зеленчуци без домат, морков и картоф; салати и спанак; грейпфрут, малини, ягоди от плодовете.

# 18
  • Мнения: 12 732
natka, ти пък. Не ти се смея. Помайтапих се.  Peace
...
Абе то си е за подигравка направо. От толкова работа и учене така съм изкукала, че днес се бях запътила към библиотеката да връщам едни книги, които всъщност върнах още в петък  Rolling Eyes Коментарът по-нататък е излишен просто.
Е, за да не ме е съвсем яд, че ми е такова ежедневието (днес успях да намеря време колкото да изям половината от кофичката кисело мляко, която си носех, а обедното кафе си остана мираж  #Cussing out) поне съм напред с движението. Даже и за цигари не ми остава време, та и това си е повод за радост. Цял ден снова насам-натам, а след работа си направих близо двучасова разходка по задачи. Освен това, бях забравила да се похваля, но почти съм отказала асансьора през последния един месец. Живея на петия етаж, т.е. не е много, ама пък начесто, нали не се спирам вкъщи...
Иначе като се прибрах, хапнах постно готвено зеле, което обаче гарнирах с две кюфтета на скара  Wink По-късно сигурно ще си доям с още нещо малко, че цял ден бях примряла от глад и сега само храна ми е в главата.

sneji_suni, не ти се меся, ама на Данон никое от млеката не е истинско кисело мляко. Отдавна съм ги отказала напълно, щото са пълни със сухо мляко и разни други неща, които по принцип не се съдържат в едно кисело мляко.

На тези, които са отслабнали завиждам най-благородно. Дай Боже всекиму  Praynig

# 19
  • Мнения: 305
 newsm51 мили момичета сигурно спите сладко, а кака си Стела се върна от час по кючек и още си тананика  " я хабиби"  Mr. Green поне се налудувах и се натанцувах. Натка, 100% съм съгласна с мнението за Данон - нямат читаво мляко. Но, всеки си решава за себе си - от най-добри чувства се меся. Браво за стълбите  smile3501 и аз съм на 5 етаж и марширувам нагоре и надолу.

Water Lily, радвам се, че си приятно изненадана от кантара. Той можел и надолу да показва хубостника  Party От сърце ти пожелавам още много приятни изненади и не само от него. Ако не ти е много добре, не се насилвай! Между другото бързото ходене е по полезно от бягането. (поне така четох в нета) Ако имаш възможност да се движиш това не е никак малко.   bouquet

katjushka, пилатеса е супер и с времето ще видиш резултатите. Важното е постоянството. За килограмите - ако сваляш на сантиметри е много по-важно  Crazy Имай търпение и не се отчайвай. Усмихни се   bouquet

Прекрасни сега ви оставям - имам да чета за един изпит. Пожелавам ви сладки сънища и утре успешен ден

# 20
  • Мнения: 12 732
Добро утро, момичета  Simple Smile
Sunny girl, какво правиш, бе, момиче?! По това време на нощта уроци ли ходиш или на дискотека? Шегувам се, важното е, че си се натанцувала с кеф.
Аз самата така и не съм пробвала още кючека вкъщи, понеже като се прибера, обикновено имам към час вървеж и по стълбите към къщи вече ми минава меракът да се фръцкам. За събота и неделя се бях амбицирала, ама милото нещо се разболя и нямаше как да държа прозореца на стаята ни отворен, че да се развихря  Sad

А изпита какъв е? Ако и с него си се захванала с такъв хъс, както със спорта и диетата, нямат друг избор, освен да ти напишат най-високата оценка Simple Smile

Сега ви оставям, за да се гмурна в лудницата, която започва при мен...
Спорен ден на всички Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Добрутро и от мен!
Днес понеже е един "прекрасен" ден (навън вали, но все пак не ми пречи да съм в добро настроение), ние няма да излизаме на разходка с мойто гардже. А тъй като виждам, че тука се заформи един колектив, изкачващ стълби, та си рекох: "Хайде и аз в клуба" Laughing. Живеем на 4-тия етаж (дойде ми на пръстите да напиша: "в една мансарда, точно под звездите", но не е така... Laughing), без асансьор, и всеки ден повече от година и половина изкачвам и слизам по стълбите поне по два пъти на ден с допълнителна тежест  Mr. Green (моето отроче), която с всеки изминал месец става все по-голяма Laughing, но пък напоследък тя тежестта сама си се катери...
Sunny , аз след деня, прекаран с малчо, ми се иска да легна и да спя, да спя.... Изобщо не ми е до танци. Виж, ако имаше начин да го оставя на някого вечерта... Пиши за изпита - по какво е и кога ще го държиш, да знаем кога да стискаме палци  Hug.
Хайде приятен ден на всички и лека работа на тези, които работят  bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 870
Здравейте момичета Hugкак сте.Днес във Варна времето е слънчево но студено.Мен днес ме посети червената река и съм доста нервна.За сега съм на 1 кафенце.Вчера вечерта пропуснах супичката хапнах само пържолка със салатка и малко пъргжени картофки.Купих си диетичен черен шоколад и от него си хапнах само 1 парченце.Дано днес да я устискам.Сметана се казва-Халта на растителна основа е и 100гр е 232ккал.Течният шоколад става много вкусен със нея.Днес за десертче смятам да си направя кисело млекце със плодове малко мед и желатин  Peaceстава супер.Това е момичета пак се отплеснах във писането си  bouquetЧао и лек ден желая на всички бъдете усмихнати през целият ден  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 305
Здравейте малки и големи, румени и засмени, щастливи и доволни, палави и диви като прекрасни самодиви  newsm51, нещо днес ми е забавно и това май е явно  Mr. Green

Уча аз уча, но какво влиза в моята кратунка е друга тема. Страшно ми е интересно, донякъде познато и го има малко чувството - това ми е ясно, знам го и го мога  Party но, това е измама голяма  Mr. Green Изпита ми е по маркетингови комуникации към една организация в Англия и самия изпит е казус където няма верен или грешен отговор -- има преподавателя да мисли като теб  Crazy Изпита е в края на май - хем имам време, хем не точно. Освен няколкото учебника, трябва да чета и от нета, от списания и изобщо не се оплаквам, даже се забавлявам, но отговорността е голяма - няма тук никаква измама. -- до момента съм само на 2 литра минерална вода, дали от нея съм изперкала тотално?  Thinking

Натка, кючек имах извън нас, но понякога си пускам и у дома касетката и върта си аз ханша насам натам в забрава унесена. Важното е движението  Mr. Green Пожелавам на половинката ти да се оправя по-бързо, завивай го момчето да не настива така и да проваля кършенето на твоята снага. 

katjushka, браво за доброто настроение. Искрено ти пожелавам да го задържиш за по-дълго и да не го пускаш да си ходи   bouquet Супер е, че нямаш асансьор (невинаги това ми е ясно), но пък поне искаш не искаш правиш нещо полезно за задните части. Аз когато ме домързи не се качвам пеша - но, защото имам план Б  Party Жалко, че няма кой да ти гледа вечер поне два пъти бебока за да можеш да се разтовариш навън -- това не е никак честно. Пожелавам ти в най-скоро време това да се промени   bouquet

sneji_suni , съжалявам, че ти е нервно  Blush Изгони тези лоши емоции навън и се зареди само с положителни мисли, чувства   bouquet  Ние сме с теб! Завиждам ти малко за слънчицето. В София леко рами и е мрачно, но това е навън, вътре в мен слънчицето грее.

Момичета, желая ви чудесен ден изпълнен само с положителни емоции

П.С. нямам време да си проверя писаниците, но ако има грешки - сори и дано мислите са ми ясни  Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 870
Момичета как сте waveyаз нещо съм гладничка но ще устискам още час и половина smile3506 smile3506за сега съм на 1 портокал и половин грейпфурт,малко мляко със какао newsm68след малко ще си хапна малко сиренце със краставичка и млекце за да устискам Weary WearyА след това по време на хапването де ще си хапна първо спаначена супичка със оризче.А след това ще си хапна вече хубавичко но още не знам какво.Тук вече времето е скапано и настроението ми е такова smile3514Хайде чао момичета newsm51

# 25
  • У дома
  • Мнения: 1 741
 Имам само две мин., но държа да се отчета. Днес съм надолу само 1/2 паунд, но и това е нещо. Важното е, че след похапването през уикенда не наддадох, а съм се смалила със см отвсякъде - бедро, ханш, талиа. Много е стимулиращо Party и го пожелавам и на вас!

Момичета, от мен всичко най- най-   bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Hot momma,   bouquet   bouquet   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 432
Здравейте,
аз без да знам от няколко дни сум спазвала този режим:)Имам напредък -1 кг и се 4увствам много по-добре. Grinning
На мен ми се струва оба4е 4е вие доста похапвате,аз не мога да си го позволя.Ако ям толкова 6те се надуя като балон  Crazy. Особено за десертите на sneji_suni нямам коментар,пълни ми се устата.Имам една молба кум нея -кажи моля те как го прави6 това кисело мляко с желатин -зву4и супер  Wink.
Поздрави   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 488
Добро утро и хууууууууууууубав ден момичета!
Hot momma -  newsm10 усещането е страхотно, нали?!?!

Witchy - ще се радваме да се присъединиш към този елитен боен клуб, които преборва килограм след килограм  Hug

На всички пожелавам много стопени, от положителни емоции, колории!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 870
Мила този десерт е диетичен-във киселото мляко нарязвам каквито плодове имам плюс малко мед,желатина го разтварям вв малко вода и го затоплям на водна баня,прибавя се към млякото и се слага малко канела.Оставяш го във хладилника за няколко часа и после си го хапваш newsm10става супер.Момичета аз снощи прегреших със сладкото но пустата му челвена река smile3511изядох 2 масленки smile3511но от днес smile3505край.За сега съм само на вода и кафенце,после ще си хапна грейпфурт и портокал,след тва малко млекце.Чао момичета желая ви прекрасен ден въпреки че при нас е доста гадно временцето newsm51  love001

Общи условия

Активация на акаунт