как заспивате вечер?

  • 4 150
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Задължително с книга! И без хъркане! Хъркането може да ме доведе до лудост!!!

# 16
  • Мнения: 4 621
Принципно на тихо и тъмно, но телевизора не ми пречи  Hug

# 17
  • Мнения: 108
Когато съм изморена заспивам на тихо, ако не съм-на телевизор.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Откакто живяхме в общежитията заспивам каквото ще да става. Умората просто не ми прощава  Laughing  Blush

# 19
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Много често на пуснат телевизор, защото аз се 'приспивам' така -- пускам Анимал Планет или Дискавъри и зяпам докато не мога повече... май се разтоварвам по този начин. Той си заспива без значение дали тв-то върви, само ме моли да намаля звука така, че да не му пречи (не до край). Ако пък и двамата сме много капнали, гасим всичко и заспиваме. Но както и да заспим, незнайно защо всяка сутрин се събуждам навряна и сгушена до него... сякаш несъзнателно през нощта съм търсила допира и топлината му.

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Заспиваме на тъмно и на телевизор.Свикнала съм нещо да ми бърбори,докато се унасям. Wink
Peace при мен е същото.

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Зависи от ситуацията. Mr. Green
Ако много ми се спи,нямам претенции на тъмно или светло на шумно или тихо. Tired
GrinningКакто казва мъжът ми,където ме хване закона.
Замирише ли ми на възглавничка,никой не е във състояние да ме убеди да не заспивам.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 294
на тихо и тъмно  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 981
На телевизор.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди ми трябваше да е тихо и тъмно за да заспя. Той обаче заспива само на телевизор, така че ми се наложи да свикна и вече не ми пречи.

# 25
  • Мнения: 7 474
Тихо и тъмно, освен , ако не съм много изморена, тогава мога и права Laughing

# 26
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз редовно, да не кажа почти всяка вечер, заспивам пред телевизора в хола и така си откарвам до 4-5ч.сутринта. smile3524

# 27
  • Мнения: 3 537
Принципно на тихо и тъмно, но телевизора не ми пречи  Hug
Peace

# 28
  • Мнения: 3 537
Заспиваме задължително на пуснат телевизор , зяпаме телевизия в леглото и като ни се доспи намаляме тв-то нагласяме си го да изключи след 30 мин да речем и така.

# 29
  • Мнения: 388
На телевизор,гледам до към 3ч-но без звук.Немога да заспивам като нормалните хора и това е.Всяка сутрин ставам в 6-6.15ч. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт