Коя марка фурна и плот за вграждане е най-добра според вас?

  • 52 296
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ако разчиташ на анкетата, за да вземеш решение, имай предвид, че тя ще е доста относителна. Все пак всяка от нас е имала различни изисквания при покупката на подобен уред. Някои избират модела дори само заради алуминиевия или иноксов кант, според мястото, външния вид, цвета и т.н, и естествено всеки си хвали своя избор.

# 18
  • Мнения: 1 564


Би ли разяснила повече за тази ф-я--> самопочистване? в какво се изразява тя?
И Горение имат ли такава опция?
Горение имат с водно почистване.Моята е такава.Слагащ във тавичката вода,тя завира и вътре всичко става във пара.По този начин се разтварят мазнините.После само се забърсва.Аз съм фен на Горение. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 308
Аз съм с фурна BOSCH и котлони 2-ка Gorenje. Доволна съм и от двете. Само една препоръка от мен - вземи си котлони със сензорно управление.

# 20
  • Мнения: 2 259
А къде са Фагор и Едеса?На мен всичко у нас ми е от тези марки.С нищо нямам проблеми.

# 21
  • Мнения: 1 558
МИЕЛЕ!
Аз съм с Електролукс.

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Не гласувах  Wink. Фурната ми е FRANKE  Hug, плот мисля да си купя на Gorenje, но предпочитам АEG  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
КЬОРТИНГ - не си ги написала

# 24
  • София
  • Мнения: 1 511
AEG  Peace

# 25
  • Мнения: 6 390
AEG, Electrolux

# 26
  • Мнения: 6 958
Candy е доста сполучлива, за другите нямам мнение  Peace

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
АЕГ, са едни от най скъпите и добри машини, Горения са евтини и доста разпространени в БГ напоследък. Аз ще си купувам АЕГ (печка и пералня), нищо, че е почти двойно по скъпа от другите. Според мен си струват парите. Не съм толкова богата, че да си купувам евтини неща.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 759
Ако разчиташ на анкетата, за да вземеш решение, имай предвид, че тя ще е доста относителна...
                 Аз дори гласувах фиктивно само за да погледна резултатите, а сега не мога да си изтрия гласа...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
Ако разчиташ на анкетата, за да вземеш решение, имай предвид, че тя ще е доста относителна...
                 Аз дори гласувах фиктивно само за да погледна резултатите, а сега не мога да си изтрия гласа...

И аз исках да видя резултатите и гласувах без да имам мнение по въпроса Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт