Торта за РД - Варна

  • 16 319
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 377
Къде се намира Гес? Щото аз май де по обърках малко коя сладкарница къде се намира.

"Гес" е на ул. Брегалница, точно срещу студ.общежития. Отвън е едно неугледно, даже не знаех че рожденни дни организират.  Simple Smile
Благодаря много.

# 31
  • Мнения: 2 631
А Вики къде е newsm78
Когато е имало повод винаги съм вземала от Валентино - избирам си какво да е вътре и отгоре какво да е
та се чудя дали и за първия рожден ден на сина ми да се доверя отново на тях newsm78
Похвалиха ми Юлинел, та ще направя и аз един тур с похаапване на калорийки Crazy

# 32
  • Мнения: 17 407
И аз да похваля тортите на Никол Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 789
А Вики къде е newsm78
Когато е имало повод винаги съм вземала от Валентино - избирам си какво да е вътре и отгоре какво да е
та се чудя дали и за първия рожден ден на сина ми да се доверя отново на тях newsm78
Похвалиха ми Юлинел, та ще направя и аз един тур с похаапване на калорийки Crazy


Каталози на "Вики" май в Пикадили съм виждала.

Даже ми казаха, че зад Мамбо ХЕИ се намирал и цехът им - в една неугледна ламаринена барака.  Simple Smile


А тези Никол къде са?

# 34
  • Мнения: 17 407
Никол  е на ул. Ген. Киселов.

# 35
  • Мнения: 374
"Неугледната барака" на "Вики" скоро ще бъде заменена с голям цех на 2 етажа + сладкарница с детски кът във Възраждане.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 789
"Неугледната барака" на "Вики" скоро ще бъде заменена с голям цех на 2 етажа + сладкарница с детски кът във Възраждане.

Това ще е супер, ако и къта ще е на разумни цени. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 705
"Неугледната барака" на "Вики" скоро ще бъде заменена с голям цех на 2 етажа + сладкарница с детски кът във Възраждане.

Това ще е супер, ако и къта ще е на разумни цени. Simple Smile

да, да - за наште октомврийски рожденници трябва да е готова - ще я проучим като алтернатива  Hug

# 38
  • Мнения: 374
Аз се надявах за рождения ден на Детенце да е готова, но той е след 2 дни! Sad

# 39
  • Мнения: 3 927
Пожелавам ви го  Simple Smile
Макар че отдалече личи, че са далеч от завършването - обърнете внимание на синия купол, който стърчи в една кооперация срещу Кауфланд, по-точно срещу отбивката за Кауфланд......

Общи условия

Активация на акаунт