За мокрите сънища. Какви са вашите фантазии?

  • 5 738
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 179
 Най-често сънят е интерпретация на преживяното ни през деня.
Спите си кротко и спокойно. Сънувате новата колежка (млада,
добре сложена, палави кичури леко галят тънката и шия). Та, тази
"самодива" ви е пленила още с първото си появяване тази сутрин
и това е оставило, траен отпечатък във вашето съзнание. Сънувате
и се носите по розовите облаци на вашето влечение към тази жена.
Държите я в обятията си, целува те я навсякъде и тя е готова да поеме
силата на надигащата се лава у вас. Дишате тежко... Усещате пулса си,
как бие лудо в тъпанчетата ви и в този момент на отдаване, вдигате
поглед, да целунете отдалата ви се Красота...
!!!!! УЖАС !!!!!
Леля Веса, чистачката, вика в екстаз имаето ви "Жоре!.. Жоре!..",впива
голямата си разчекната уста във вашата и сякаш изпива и последната
глътка въздух от гърдите ви!
Задушавате се!
Отваряте очи, ехото продължава да зове имаето ви, "Жоре! Жоре!"... Но то
вече не е ехо, а гласът на притеснената ви съпруга, която се опитва да ви съвземе от кошмара.

Това е просто фантазия.
Какви са вашите фантазии? И изпитвате ли угризения на сутрита?

# 1
 Simple Smile Аз откакто се ожених нещо ми изчезнаха мокрите сънища. Предполагам, че жена ми добре се грижи за мен и съм напълно задоволен и затова ги няма. Времето ще покаже...

# 2
  • Мнения: 7
Хубаво нещо са мокрите сънища,именно те ти позволяват да усещаш това за което си мечтаеш таиничко и то без да се налага да го обясняваш и да се "молиш" за него.Аз лично ги ОБОЖАВАМ.Жалко само че не се случват по поръчка ,а от съмосебеси.
Винаги ти действат релаксиращо а на другият ден си -Като нов.
Сънувала съм : пози,партньори,мечти,екскурзии и какво ли още не.
Обикновенно  сънуващ това за което дълго си мечтал,нещо което ти е направило впечатление преди това.

# 3
  • Мнения: 998
Хубаво нещо са мокрите сънища
Peace

Последно време тези ми сънища са не само "мокри", но покрай "влагата" чувам и разни думички, които ми се иска да чуя, а знам, че в реалността едва ли ще ми се случи. Наистина като се събудя съм като "нова", сънят се е превърнал в част от реалността и щастието ме е обладало с цялата си мощ Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 830
Мокрите сънища, са овертюрата към едно среднощно изнасилване,за радост на съпруга ми Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 568
Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 495
Аз най-редовно сънувам такива "мокри"сънища.Къде с колегата, къде с някой приятел, къде с непознат...понякога ме хваща угризението, но като се събудя и се сетя за съня си, се чувствам най-щастлива Blush

# 8
  • София
  • Мнения: 626
ММММММ.......даааааа!
Май честичко ми се случва! Embarassed

# 9
  • Мнения: 255
Откакто се омъжих и на мен взе да ми се случва това с мокрите сънища и аз не знам защо Wink
Значи сънувам ги цветни ,освен че са мокри, и все с известни личности. Хм, като се замисля последния сън беше с участието на Миро от Каризма, но в подробности няма да изпадам Flutter

# 10
  • Мнения: 1 589
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!

# 11
  • Мнения: 456
Нямам време да сънувам... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 145
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!
И аз така Confused

# 13
  • Мнения: 1 568
 newsm17
Дано ме навестяват по-често!!!! Joy

Ще чакам тая нощ примерно Blush

# 14
  • Мнения: 183
хубаво нещо са  Embarassedи наистина на сутринта ти е някак хубаво и странно ,но ако това са скрити копнежи и неудовлетворени желания направо ме е срам от себе си Embarassed Embarassed Twisted Evilиначе ги разказвам на мъжа си и той се хваща за главата ама пък ни е весело щото той не сънува и така се радва на моите Joy

# 15
  • Мнения: 2 495
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

# 16
  • Мнения: 4 546
сънувам от време на време, но не с познати хора. е, най много и мъжо да участва от мен да мине  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 830
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!

Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink

# 18
  • Мнения: 4 068
Ох, наистина са хубаво нещо мокрите сънища.
В момента и аз си имам един такъм мокър сън дето си го сънувам, но.....само със сънуването ще си остана. И не защото нямам възможност да го изпълня на живо. Всъщност имам съвсем реална такава възможност, но не искам. Ще си остане само таен сън, защото ужасно много обичам съпруга си. Но пък какъв сън само........страхотен!

# 19
  • Мнения: 3 500
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

# 20
  • Мнения: 3 569
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

Хахахахахахаха

# 21
  • Мнения: 4 068
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

Е, то повечето бременни имат проблем с мокрите сънища. Ако може да се нарече проблем това де. Wink Хормони какво да се прави!

# 22
  • Мнения: 4 546
Истински мокри сънища сънувах почти през цялата си бременност... Laughing Нищо не може да се сравни с тогавашния период... Twisted Evil
Никакви угризения не изпитвам, даже понякога ме е яд, че е било само сън и че е свършило така ненадейно... Rolling Eyes

Мислех, че съм единствената луда. Rolling Eyes
Сънувах секс - развратен, неспирен, тройки, жени, мъже.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.
После си го изкарвах на мъжа ми, който каза, че щял да отиде при сексолог и да му каже "Помощ!Жена ми е бременна нимфоманка!" Crazy

Е, то повечето бременни имат проблем с мокрите сънища. Ако може да се нарече проблем това де. Wink Хормони какво да се прави!
особено като имам забрана сега, редовно сънувам разни такива работи, то какво му остава на човек  Blush. и после по цяла нощ не мога да спя и се услушвам да не получа контракции от тия мокри сънища.  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 500
renci бременните са на двете крайности - или искат много секс и имат много сексуални фантазии или нямат никакво желание за секс  и са напълно охладени от подобни страсти.

# 24
  • Мнения: 157
Стимулират ме !

# 25
  • Мнения: 1 047
hrus_hrus,много добре си ни въвела в темата. Комплименти!   bouquet

Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!
Не го ли събуждаш и да превърнеш съня в реално продължение? Това ако не е минало,е желание,да знаеш. На подсъзнателно ниво. А може и на съзнателно.

Белла,с твоя аватар,не мокри сънища,а направо ще се удавя довечера.

......... трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!
Това според съновниците не беше ли нещо хубаво?

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

.... Направо хормоните бушуваха с всичка сила.После си го изкарвах на мъжа ми.......
Може ли да се добавят изкуствено хормони в организма? newsm78

# 26
  • Мнения: 2 495
Белла,с твоя аватар,не мокри сънища,а направо ще се удавя довечера.
Blush

# 27
  • Мнения: 830

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

Идеята не е лоша ама мен ще ме баннат със сигурност Mr. Green Ама може да се пробваме  Wink

# 28
  • Мнения: 1 568
hrus_hrus,много добре си ни въвела в темата. Комплименти!   bouquet

Оооох хубаво нещо  са,ама като се събудя ония двамата-изчезнали и на всичкото отгоре моят е в леглото и похърква!  ooooh!
Не го ли събуждаш и да превърнеш съня в реално продължение? Това ако не е минало,е желание,да знаеш. На подсъзнателно ниво. А може и на съзнателно.



Не!Не ща!Да спи,а аз си искам сънят Joy
Ония ми миришат на чуждо,а моят...си е мой!  Laughing

# 29
  • Мнения: 674

.......Малиии аз ако почна да ви разправям какво сънувам Embarassedче и е цветно и определено е много осезаемо като присъствие.Понякога се чудя дали наистина не мръсувам с някой друг Laughingединствената ми утеха е, че се будя в нашия креват........все още Mr. Green Wink
Това не е лоша идея между другото. Защо не си разказваме сънищата? Ще се получи интересна тема. Имало ли е такава преди?

Идеята не е лоша ама мен ще ме баннат със сигурност Mr. Green Ама може да се пробваме  Wink
Идеята е страхотна хайде темаааа!!

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без нова тема, моля...
Пишете си тук...!

# 31
  • Мнения: 1 629
Охххх,как го правите това с тези сънища????На мен защо не ми се случва?
Аз сънувам само трохи-трохи на пода,трохи под масата,трохи навсякъде.Гадост!!!

вземи изчисти бе, жена!  Grinning

# 32
  • Мнения: 830
[Идеята е страхотна хайде темаааа!!

ами пуснахме новата тема Mr. Green който иска да пише ето тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185360.0

Експрес дано не те разсърдим  bouquet

# 33
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 495
Снощи сънувах че правя секс с колегата...беше много хубаво..а накрая свърши в мен BlushСега ми е гузно да го погледна.. Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е...тва как да го разбирам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт