Искам да ви питам ...

  • 1 051
  • 17
  •   1
Отговори
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Здравейте! Моя бебок вчера се изрисува по лицето и ръцете с лак за нокти. Знаете ли с какво и как мога по-бързо да го изчистя. Сещам се само за лакочистител, но не смея да го пипам по лицето с него. Прекалено му е нежна кожата. Помогнете!

# 1
  • Мнения: 1 666
Не се сеща за друго освен лакочистител...  newsm78 Освен да го минеш бързо и веднага след това да измиеш обилно с вода.

# 2
  • Мнения: 601
Когато се лакирам и си изцапам и извън нокъта понякога, съм забелязала, че след няколко измивания на чинии или нещо подобно, лака от кожата пада. Така че не е нужно според мен да прибягваш до лакочистител. Измии го няколко пъти с вода и сапун. Ръцете може и да ги потъркаш леко с гъбата за чиниите или да ги подържиш повече в топла вода и да почоплиш с нокът. До довечера ще е паднал. А и да не се махне за един ден, мисля, че не е проблем. Какво може да му стане?

# 3
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 601
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.
Joy Хубавец! Направи го на френски и хич да не ти пука!

# 5
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.
Joy Хубавец! Направи го на френски и хич да не ти пука!

Ами то май така ще излезе Simple Smile. Да взема да му сложа още червило, да му изрисувам очите и смело да излизаме Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 601
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.
Joy Хубавец! Направи го на френски и хич да не ти пука!

Ами то май така ще излезе Simple Smile. Да взема да му сложа още червило, да му изрисувам очите и смело да излизаме Simple Smile.
Направо! Мятай го в една рокля и троп, троп да фръцка дупе навън! Joy

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.
Joy Хубавец! Направи го на френски и хич да не ти пука!

Ами то май така ще излезе Simple Smile. Да взема да му сложа още червило, да му изрисувам очите и смело да излизаме Simple Smile.


Хе-хе  newsm62 на мама сладура а,иска очевидно да се издокара като теб Wink.Пробвай наистина с много,много вода да го измиеш.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз съм изтривала лак на племенника от лицето с лакочистител.Еднакво вредни са и двете,защото съдържат ацетон.Но поне после хубаво го измих и почистих с крем и готово.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Еднакво вредни са и двете,защото съдържат ацетон.Но поне после хубаво го измих и почистих с крем и готово.
Та и аз си мисля, че е по-добре да го почистиш с лакочистител вместо да оставиш лака прекалено дълго на кожата.  bouquet

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Нищо няма да му стане Simple Smile, обаче ме е срам да го извеждам така навън. Какво ли ще си кажат другите майки за мен? Simple Smile Лака е перлен с точици и целия се е разлъскал Simple Smile. Абе траги-комедия е Simple Smile.
Joy Хубавец! Направи го на френски и хич да не ти пука!

  Joy Joy JoyСтанал е хубавец,а  Wink

# 11
  • Мнения: 4 401
По-вреден е лака да стои на кожата. Може да си докараш дерматологичен проблем,а ако го исчистиш на бързо и хубаво го измиеш после с вода е по малката беля.Може да сложиш и успокояващо кремче.А  ако чакаш да падне лака и сте с по чувствителна кожа може да носите последствията с месеци.Това последното  го споделям от ЛИЧЕН  Embarassed опит.

# 12
  • Мнения: 1 273
Има лакочистители без ацетон, може да пробваш с такъв. Дано нищо му няма на сладура Simple Smile

# 13
  • Мнения: 601
Има лакочистители без ацетон, може да пробваш с такъв. Дано нищо му няма на сладура Simple Smile
Да. За това не се бях сетила. Най-добре с такъв.

# 14
  • Мнения: 1 877
Изтрий го лекичко с някаква гъбка - пък дано се махне!

Общи условия

Активация на акаунт