Познавате ли известни личности ?

  • 5 533
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 674
Познавате ли известни личности и какво е мнението ви за тях?
Аз също ще се включа в темата малко по късно?

# 1
  • Мнения: 3 423
Да, познавам.
Нищо им няма.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да! Един много известин футболист е братовчед на майка ми.  smile3505

# 3
  • Мнения: 764
Да,познавам,първи братовчед ми е много известна личност!По-нормален и възпитан от много безизвестни! И самочувствието му не е голямо,въпреки,че има на какво отгоре! Sunglasses

# 4
  • Мнения: 674
То ясно че никой няма да се престраши да пише така че аз ще започна.
Деси Тенекеджиева и брат и доц.Тенекеджиев /не толкова известен разбира се/ са много симпатични и земни хора. Тенекеджиева е честен и открит човек и често си пати от добротата си особенно от мъже.
Иво Димов - образ и половина. Най добрия моден корифей при футболистите и най добрия футболист при модните корифеи. Също готин човек но самочувствийцето му идва доста в повече.
Фолк певицата Екстра Нина ами какво да ви кажа доста мъже смени и разори...
Кметът на Варна Кирил Йорданов страхотен човек добряк и голяма личност и благодарение на него Варна блесна отвсякъде.
Ивайла Бакалова доста невзрачна като ученичка и тинейджърка и с видимо приповдигнато самочувствие в МОМЕНТА.
Нели Рангелова беше гадже на един наш приятел бизнесмен и мога да кажа че е доста контактна и сладкодумна и както той обичаше да казва "истинска лъвица в леглото".

 

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Познавам някои политици - бивши и сегашни. Няма да коментирам, защото идват избори Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 4 867
За каква степен на познаване говорим все пак?
И колко хора трябва да те знаят, за да си известен?

# 7
  • Мнения: 990
Да познавам такива хора.Имам братовчед известен футболист и съученичка- попфолк певица  Crazy .А доскоро шеф ми беше един от бившите шефове на Канал 1 Grinning

# 8
да,познавам някои.някои от тях са със самочувствие до небесата без особено покритие,други пък са народни хора,забавляваме се заедно.

# 9
  • Мнения: 1 425
Да познавам доста. Кръсника ни е един от тях, писала съм го и в други теми - Георги Христов. Добър човек е, много забавен и голям купонджия. Познавам Нелко Коларов - невероятно талантлив музикант и композитор. Покрай работата ми в МСАТ познавам и много други, но сега не ми се изброяват.

# 10
  • Мнения: 7 723
Познавам доста известни личности, но няма да ги коментирам  Wink

# 11
  • Мнения: 17 546
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 473
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

Същото щях да напиша и попитам  Rolling Eyes Хора.

# 13
  • Мнения: 3 423
Ми престижно е,
фукаме си се тук,
кво знайш ти, нищо.
Фук, фук, фук...

# 14
  • Мнения: 7 723
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

Същото щях да напиша и попитам  Rolling Eyes Хора.

Интересно ми е колко от известните личности, които "познаваме" ни познават нас  newsm78

# 15
  • Мнения: 3 569
Познавам Руши Видинлиев. Обикновен човек... Нищо специфично ... Тъпо е да си мислиш, че като са известни и има нещо по-специално. ТЕ СА ОБИКНОВЕНИ ХОРА.

# 16
  • Мнения: 7 111
И преди няколко месеца в подобна тема познавах.
Нищо не се е променило.

# 17
  • Мнения: 3 423
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

Същото щях да напиша и попитам  Rolling Eyes Хора.

Интересно ми е колко от известните личности, които "познаваме" ни познават нас  newsm78

Позволи ми да пусна тема.

# 18
  • Мнения: 5 539
Познавам, да.
На външен вид изглеждат същите като обикновените хора, обаче... имат по 6 пръста на всеки крак.Shocked Не им се доверявайте и не им казвайте, че аз съм ви казала  smile3505

# 19
  • Мнения: 27 524
На външен вид изглеждат същите като обикновените хора, обаче... имат по 6 пръста на всеки крак.Shocked

Като Мерилин Монро  Laughing И тя така  Sunglasses

Познавам, доста. Не всички ме помнят обаче, да отговоря отсега в темата на Зъбатата Фея Лиска  Joy

Скоро имаше същата такава тема  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 447
Интересно ми е колко от известните личности, които "познаваме" ни познават нас  newsm78
Ако и те ни познават, вероятно сме приятели. Ако сме приятели, няма да седнем да ги разнищваме във форума. Така мисля.
Всичко останало е "Бабата на Бербатов живее в съседния вход, много скромно и земно момче, изхвърля й боклука. Фук-фук."  Flutter

# 21
  • Мнения: 534
М-да пила съм кафе  с един футболист от голям отбор    pletka
фук фук  Mr. Green
и сигурно още ме помни

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Сега, има известни хора, които наистина са обикновени хора и са добри и семпли. Дори и се притесняват от известността си.

А иначе има и главозамаяли се такива. Има също и много самозабравили се, които пък се известни в едни други среди...

Има също и такива, които покрай известните си партньори, пооблажват от славата, те обаче са просто нетърпими.

Познавам и от всички групи. Отначало се притеснявах и аз и се държах благоговейно, ама после, особено пред тез с вирнатите носове, се държа снизходително или дори не ги забелязвам. Работа просто...

# 23
  • Мнения: 765
 Аз в общи линии  с други не общувам ... От форума имам една - две приятелки и всички останали са ми известни .. ..да... Не знам защо дружат с мен , сигурно защото съм забавна ..и вкъщи се мъкнат , ама не всички , няма място просто , а и не се пуши навсякъде ...абе ужасна история . Шегувам ли се или съвсем полудях ? А всъщност си е самата истина . Обичам такива темички . Приятен ден  Heart Eyes Hug  

# 24
  • Мнения: 2 070
Ами покрай сестрата на Иван, цигуларка е, свири в Стрингс, съм се запознавала с много от поп певците, а някои са ни идвали и на гости, особено един- по едно време всеки ден. И на партитата им съм ходила и съм се запознавала,  но едва ли някой си ме спомня, там са много хората. И в клип съм се снимала покрай тия познанства, но не видя бял свят. Мога поне няколко популярни да изклюкаря за разни неща, но няма.
Какво му е престижното да ги познаваме - просто по работа или както е при мен - чрез роднина, ни се случва да ги срещаме. Голям праз.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво му е престижното да ги познаваме - просто по работа или както е при мен - чрез роднина, ни се случва да ги срещаме. Голям праз.

И аз това се чудех...
Преди години работех в една библиотека...Веселин Андреев и Радой Ралин бяха там ежедневно, Светлозар Игов също...Обръщаха се към мен на малко име. Значи ли, че ги познавам? На мое място можеше да бъде всеки един ...Контактите, свързани с работата, която вършим, не би трябвало да се броят.

# 26
  • Мнения: 3 423
Контактите, свързани с работата, която вършим, не би трябвало да се броят.

Съгласна съм. Щото всеки познава
светилата в своята си област. Е, и?!

# 27
  • Мнения: 9 865
Това да кажеш, че познаваш накой популярен човек е вид суета, нали така?!

И аз се наблъсках да се захваля. Познавам популярни хора от различни области ( е познавам 6-7 такива личности) най-вече хора, които се занимават с изкуство (живопис, театър, музика), както и 3 поп-фолк певици (просто съм родена в меката на поп-фолка неизбежно е). Всеки един от тези хора познавам в различна степен, някои може да се сетят за мен, други не (защо да го правят).

"Познавате ли известни личности?" - е, как не, иначе защо ще са известни  Laughing

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Е,и?! - остава ми да познавам само доктора на съпружеските науки Господин съпругът ми и неговите две произведения. Стига ми.

# 29
  • Мнения: 920
Не, не познавам.
Пък и тези, които познавам не бих коментирала. Въпреки, че някои  много се радват на това.
Рекламата, та дори и лоша, пак е реклама.
Познавам личности с огромно влияние в икономическия и политически живот, които са неизвестни и много държат да останат такива.
А кои са известните - най-много фолк-звездите.  

То и аз съм известна сред клюкарите в блока - сама жена, откъде има пари, идват й гости, къщата й разтурена. 

# 30
  • Мнения: 3 423
Това да кажеш, че познаваш накой популярен човек е вид суета, нали така?!

Не, това е като да кажеш,
че си вършала из мола.

Общи условия

Активация на акаунт