Гадните навици на ...

  • 7 344
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 494
Като си сложи краката на масата,кръстосани един върху друг и като се запо4не едно мърдане на палеца...напред-назад,напред-назад... ooooh!А краката му са то4но в полезрението ми като гледам телевизия!И уж филм гледам...ама под носа ми един пръст се мърда!

rotfImbo Разплаках се от смях!
Срахотна тема.
И моя има недостатъци- гледа само екшъни, чопли доста неугледно семки, държи си червеите за рибата в хладилника, яде със скоростта на светлината, и все чака да му напомня да си свали чорапите. box

# 46
 newsm78:Много интересно до сега никой не се оплакал че мъжа му пърди EmbarassedЧестно не пърдят ли вашите мъже или ви е срам да кажете.При моят мъж е от скоро това нещо просто така си пърди и на сън и на яве Twisted Evilи все казва че така му дошло и кво да направи .Разбирам един път ама то всеки ден !!!!Не разбирам на мен като ми се пърди си излизам от стаята а той как не може да се съобрази.Това е олекна ми Laughing

# 47
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много е разхърлян,дрехите са му винаги хвърлени някъде,а хавлията като излезне от банята е винаги на пода!

# 48
  • Мнения: 836
Едно прясно издразване-от преди час: Като карам (вече 5 години) все ми прави забележки: Махни крака от съединителя!.. махни ръката от лоста! полудявам! И като е с мен в колата, по-лошо карам! Crossing Arms

# 49
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Вси4ко,ама наистина вси4ко.
А най ми харесва като спи.

# 50
  • София
  • Мнения: 48
Страхотна тема - четейки последните отговори, ми стана много смешно, но и м същото време някак си мило за нашите другарчета. Давам си сметка, че колкото и да ни дразни някакъв недостатък у другия, той в един момент от недостатък става природа. Дали си разхвърля чорапите, дали непрекъснато си търси бельото или дава умни философски съвети - все пак той си е той и си е част от мен..

# 51
  • Мнения: 153
Доста неща ме дразнят, ама се успокоявам, че и аз знам как да го подразня Mr. Green!!! Той хърка, скърца със зъби, непрекъснато ме кара да му търся я тениска, я някоя блуза, пуловер и т.н, а в същото време той много добре знае къде са. Много често забравя кое къде е сложил и ме обвинява, че с непрекъснатото си разтребване и чистене само му местя нещата и той нищо не можел да си намери Twisted Evil! Независимо от всичките му недостатъци аз искам да прекарваме повечко време заедно, но уви не се получава - ето и сега сме сами с малкия, той пак отиде да върши някаква работа, което направо ме побърква #Cussing out. Висенето пред компютъра с неговата любима "zuma" няма да коментирам... ама поне не съм единствена и съм по- спокойна.  bouquet

# 52
  • Мнения: 750
newsm78:Много интересно до сега никой не се оплакал че мъжа му пърди EmbarassedЧестно не пърдят ли вашите мъже или ви е срам да кажете.При моят мъж е от скоро това нещо просто така си пърди и на сън и на яве Twisted Evilи все казва че така му дошло и кво да направи .Разбирам един път ама то всеки ден !!!!Не разбирам на мен като ми се пърди си излизам от стаята а той как не може да се съобрази.Това е олекна ми Laughing
Еееее...това е върхът...ох,немога пове4е,ще отка4а от смях rotfImao rotfImbo
  В интерес  на истината,мои4кия никога не съм го 4увала да пърди Thinking!Крие се май,скътава се някъде и го пуска потерли4ки Joy!Ама и аз не смея де Mr. Green!
 Давайте моми4ета...пишете Hug

# 53
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Много спи !! Това е най-заспалият (в буквален смисъл) човек, който познавам! Ако го оставя е способен да спи по 17-18 часа в денонощието( добре че не го оставям Laughing ). Вечно е уморен, не че се отразява много, но се дразня понякога като въздиша уморено,а  реално нищо уморително не е правил.
Не пие кафе - ей това също ме дразни, макар и да не е навик, и смятам че до голяма степен от това произтича заспалото му състояние Simple Smile А обичам сутрин да си пия кафето с някой... иска ми се да е с него, ама нейсе...
Дразни ме,че дори да му опонирам в нещо и да е очевАдно че съм права -- да му показвам доказателствата пред очите -- и пак не си признава че греши, думите му са примерно 'Ами може...' Е как 'може' бе, човек, кажи - права си !! Mr. Green

Иначе във връзката ни аз съм по-дразнеща - и в навици, и в характер - от двамата...


# 54
  • Мнения: 2 022
Ми, влудява ме като стиска тубата с паста за зъби по средата! Много ми е дразнещо!
И по цял ден може да не ми звънне да чуе как съм, добре ли съм. Като иде на работа и забравя всичко останало.  #2gunfire  Само като иде в командировка за дълго време, ми се обажда всяка вечер, ама се е случвало и да пропусне!
А като се запознахме, ми звънеше по 5 пъти на ден. Ама то като гледам, май всичките мъже са такива.
  Thinking

# 55
  • Мнения: 3 674
Много спи !! Това е най-заспалият (в буквален смисъл) човек, който познавам! Ако го оставя е способен да спи по 17-18 часа в денонощието( добре че не го оставям Laughing ). Вечно е уморен, не че се отразява много, но се дразня понякога като въздиша уморено,а  реално нищо уморително не е правил.
Не пие кафе - ей това също ме дразни, макар и да не е навик, и смятам че до голяма степен от това произтича заспалото му състояние Simple Smile А обичам сутрин да си пия кафето с някой... иска ми се да е с него, ама нейсе...
Дразни ме,че дори да му опонирам в нещо и да е очевАдно че съм права -- да му показвам доказателствата пред очите -- и пак не си признава че греши, думите му са примерно 'Ами може...' Е как 'може' бе, човек, кажи - права си !! Mr. Green

Иначе във връзката ни аз съм по-дразнеща - и в навици, и в характер - от двамата...



Ли4и си   Confused

# 56
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Много спи !! Това е най-заспалият (в буквален смисъл) човек, който познавам! Ако го оставя е способен да спи по 17-18 часа в денонощието( добре че не го оставям Laughing ). Вечно е уморен, не че се отразява много, но се дразня понякога като въздиша уморено,а  реално нищо уморително не е правил.
Не пие кафе - ей това също ме дразни, макар и да не е навик, и смятам че до голяма степен от това произтича заспалото му състояние Simple Smile А обичам сутрин да си пия кафето с някой... иска ми се да е с него, ама нейсе...
Дразни ме,че дори да му опонирам в нещо и да е очевАдно че съм права -- да му показвам доказателствата пред очите -- и пак не си признава че греши, думите му са примерно 'Ами може...' Е как 'може' бе, човек, кажи - права си !! Mr. Green

Иначе във връзката ни аз съм по-дразнеща - и в навици, и в характер - от двамата...



Ли4и си   Confused

Мче така си е, абсолютно си права, нали и аз т'ва казах!  Twisted Evil Да го пита човек защо ме обожава и носи на ръце  Mr. Green Странен човек...  Heart Eyes

П.П. Тъкмо казвах на Мърморанка, че след нея май аз ще съм следващата с която ще тръгнеш да се дърлиш и ето че се оказах права. Само че с мен няма да стане Wink Не ми се занимава с простотии.
Сериозно, отвътре ли ти идва? Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 674
Много спи !! Това е най-заспалият (в буквален смисъл) човек, който познавам! Ако го оставя е способен да спи по 17-18 часа в денонощието( добре че не го оставям Laughing ). Вечно е уморен, не че се отразява много, но се дразня понякога като въздиша уморено,а  реално нищо уморително не е правил.
Не пие кафе - ей това също ме дразни, макар и да не е навик, и смятам че до голяма степен от това произтича заспалото му състояние Simple Smile А обичам сутрин да си пия кафето с някой... иска ми се да е с него, ама нейсе...
Дразни ме,че дори да му опонирам в нещо и да е очевАдно че съм права -- да му показвам доказателствата пред очите -- и пак не си признава че греши, думите му са примерно 'Ами може...' Е как 'може' бе, човек, кажи - права си !! Mr. Green

Иначе във връзката ни аз съм по-дразнеща - и в навици, и в характер - от двамата...



Ли4и си   Confused

Мче така си е, абсолютно си права, нали и аз т'ва казах!  Twisted Evil Да го пита човек защо ме обожава и носи на ръце  Mr. Green Странен човек...  Heart Eyes

П.П. Тъкмо казвах на Мърморанка, че след нея май аз ще съм следващата с която ще тръгнеш да се дърлиш и ето че се оказах права. Само че с мен няма да стане Wink Не ми се занимава с простотии.
Сериозно, отвътре ли ти идва? Simple Smile
Да Mr. Green оби4ам да провокирам хората... Blush и веднага по отговора им  разбирам дали са комлексирани или не... Peace но ти не си като нея"квадрат" ...да ми се връзва6  на 4ерния хумор   Joy Joy...така поне си мисля за  сега Wink

# 58
  • Мнения: 1 568
Моят трупа........... ooooh!
Трупа......инструменти........тонколони........говорители.......поялници.......гайки ...болчета......в спалнята си до леглото какво имам още?! newsm78   Ами .......ЩЕ ПОЛУДЕЯ!!!Някой да дойде да го гръмне!!!!!!! #2gunfire

# 59
  • Мнения: 36
Пърди пред мен и детето, мъл4и и предпо4ита компа,вместо игра с детето

Общи условия

Активация на акаунт