Най-смешното нещо...

  • 5 424
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Не е на детенце,а на татко и!
Пием си кафе ние,малката си намери компания,заиграха се с едно момченце,ама нещо се посдърпаха за играчка в един момент и почнаха да се дразнят.
"Аз пък в къщи имам еди какво си"
"А пък аз имам еди си какво"...не си спомням точно кой каква ценност притежаваше Laughing.
И малкият изтърси(то и това си е изцепка де)..,"Пък аз имам чурка! Shocked"
Ирена идва при баща си и аха-аха да ревне:"Тате,пък той си има чурка!"
Отсреща следва:"Тати ще ти купи!" Joy



Joy  Имаше един подобен виц, но там успокоението беше "Като пораснеш, ще имаш много".  Mr. Green

 Joy Joy  rotfImbo

# 31
  • Мнения: 3 674
Дъщеря ми беше на 3г, и стоим в магазина на моя приятелка, която продава памперси и др. подобни. Идва жена да купува памперси, предполагам за детенцето си , а дъщеря ми пита: "Мамо, тази леличка още ли се напикава?" hahaha
Миналото лято, дъщеря ми беше на 6г. , бяхме седнали в заведение. Накрая се разбързахме да ставаме, Жанета реши да помогне.Отиде при сервитьора и най-учтиво го помоли да дойде да НИ плати сметката. Joy Joy Joy
Joy Mr. Green ох хора....боли ме корема ве4е Joy

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
нямам дете ...но се записвам в темата-да се посмея утре  Joy Joy
И аз и аз Laughing

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Когато синът ми беше 4 годишен, чул по радиото нещо за това, как всеки си носи кръста и всеки си има своята Голгота. Идва при мен и пита - Какво е Голгота? Аз се чудя как да обясня нещо толкова философско на 4-годишно дете, на края все пак скалъпвам някакво обяснение. Той ме слуша внимателно и гледа съсредоточено без да мигне. Аз нещо се усъмних и питам - Сега разбра ли? Той казва - ясно ми е, разбрах. Питам го - какво разбра? А той с въздишка ми отговаря - Моята Голгота е детската градина ...

# 34
  • Мнения: 1 100
Мама скача на мъже (разбирайте "въже").  Laughing
Имам цицка ( цицина). Laughing

# 35
  • Мнения: 3 674
Мама скача на мъже (разбирайте "въже").  Laughing
Имам цицка ( цицина). Laughing

 Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 2 162
Ох, много обичам такива теми Grinning

Много ми е смешно, когато дъщеря ми каже, че има/няма "пеантула"(температура).

Един ден се опитвам да закопчея класьора с ДВД-та и не успявам. Ния ме успокоява: "Няма нищо, не се притеснявай. Татко ще го закопчее- той е най- силен и дебел". Mr. Green

Студено е. Искам да й обуя чорапи, а тя не дава. Следват разправии и увещания и накрая, въпреки протестите й ги обувам, а тя с примирение в гласа: "Е, опасен човек си, мамо".  Crazy

Правя нещо в кухнята и ядосана казвам: "Мама му стара!", а Ния ме поправя: "Не мама му, баба му е стара".

Като се роди бебето и не след дълго Ния започна да пита "Аз ще порасна ли бебе?". Обяснихме й, че не може, тъй като вече е била бебе. Съгласи се с уговорката, че тогава ще порасне Снежанка, а бебето ще порасне джудже или принц.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
"агуууу" е най-смешното. другите му изказвания са твърде шумни....  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 323
Мони на 3 г. на въпроса  "Какво работи баща ти?" отговари с "По цял ден ходи по жени" (да се чете - носи на мамите поръчките от магазина)

Преди 10 дни - приготвяме се да ходим на ресторант на рожден ден. Обличаме се официално, Татти съответно - с костюм. Мони (вече на 5 г.) въкликва:
- Тати, много си хубав така, като същински младеж си. - и допълва - А аз с какво ще бъда облечен, за да бъда така елегантен?

В края на есента, т.е. преди около половин година.
Пренасяме старата ни спалня на вилата и там трима мъже се опитват да качат спалнята на втория етаж - видно е, че е трудно и тежко. Появява се Симеон и с най-сериозен глас запитва:
- Момчета, имате ли нужда от помощ?
Момчетата (Татти, баща ми и още един мъж на възраст над 60 г.) щяха да изпуснат спалнята от смях.

И още една подобна случка почти по същото време.
Не си спомням по каква причина се наложи сама да премествам пералнята (май се беше измъкнало едно маркуче), та се напъвам аз да я бутам и идва Мони, който услужливо пита:
- Имаш ли нужда от мъжката ми сила?


Относно приказките - никога няма да забравя приказката, която ми разказа моята племенница. Беше на около 3-4 г. тогава. Трябва да уточня, че беше дете с изключителен апетит. Та, бяхме заедно на море като моя задача беше вечерното приспиване и всяка вечер аз разказвах приказки. Една вечер обаче я провокирах тя да ми разкаже приказка за лека нощ:
- Имало едно време две Папалашки (Пепеляшки) и ... дошли царевците (царедворците) и.... /тук следва замисляне/ ... ги направили на сърми с ориз. А, има ли ориз???

# 39
  • Мнения: 805
Не е най-смешното, но пък е от вчера.
Ровичкам си нещо в един шкаф в антрето, а вратата на детската отворена.
По едно време се чуват страхотни пъшкания и охкания. Дъщеря ми:
" Напъни, напъни още малко. Вече раждаш, виждам главата. Напъни, малко остана. "
Отивам аз и що да видя. Мечокът-раница проснат на кревата, а от джоба се подава главата на синьото куче. Тя го хванала за ушите и дърпа сантиметър по сантиметър. До нея приготвни пелена, памперс и биберон.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Правя нещо в кухнята и ядосана казвам: "Мама му стара!", а Ния ме поправя: "Не мама му, баба му е стара".

Дочува Мая (на около 3 тогава), как баща й псува на майка и писва възмутена с пълно гърло:
'Баба не е стара и мръсна!'


Калпазанка, при вас пак е добре, твоята само акушира. Дъщеря ми сама си ги ражда - онзи ден ме помоли да й помогна да си роди бебето и станах баба на камила. Плюшена.

# 41
  • Мнения: 1 425
Преди седмица дъщеря ми става от сън и ми заявява:
"Мамо аз като стана голяма и ме боли главата ще пия бино( вино)"

А това го каза на едно дете от яслата, докато я обличах:
"Мълчи бе Мартинчо, много ме ядосваш и ме боли главата от теб"

# 42
  • Мнения: 3 622
Синът ми /беше на 5 години тогава/ пита моя приятелка:
 - Мая ти имаш ли дете?
 - Не нямам! - отговаря тя
 - Ами роди си тогава! - беше категоричния му отговор

# 43
  • Мнения: 819
Това май съм го писала вече, но все пак..преди 2 години питам Никол какво иска да и донесе дядо Коледа, а тя : "черни чорапи с дупка...като на тати" Joy
"...ще ходя с неги по едни желези"  Laughing

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Преди месец сме с Ади на пицария , събота вечер фул народ. Моя Адрианчо застана по средата на заведението и каза съвсем спокойно "Пърди ми се!". Аз разбира се му казах да не говори толкова силно и да се върне на масата и той ме попита :"Аз защо не мога да пърдя вече, мамо?"

Общи условия

Активация на акаунт