Присъства ли форумът във вашия реален живот?

  • 1 694
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Отскоро съвсем активно присъства   Hug и   bouquet за което

обясни. искам да знам защо получавам цветя все пак

# 16
  • Мнения: 534
Защото съм новичка,но въпреки това ме приехте и си говорите с мен и ми е много приятно и весело с вас,
това за мен значи много.   Flutter

# 17
  • Мнения: 3 423
Защото съм новичка,но въпреки това ме приехте и си говорите с мен и ми е много приятно и весело с вас,
това за мен значи много.   Flutter

А, и аз на твое място бих изпратила цветя.
И шампанско даже. Или поне просеко.

# 18
  • Мнения: 1 100


Ехеее, ей сега Лиска ще ти се зарадва.  Joy

# 19
  • Мнения: 534
Заповядай


да не кажеш че съм стисната после

# 20
  • Мнения: 4 473
Случва се да кажа , че съм прочела нещо, но не казвам от къде  Sunglasses
А на форумските срещи просто няма начин да не обсъдим някоя интересна тема Mr. Green


При мен се случваше, но ми писна да ме гледат странно и ги отрязах с информирането. Crossing Arms
Иначе с форумки - няма начин да не се коментира Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 521
Защото съм новичка,но въпреки това ме приехте и си говорите с мен и ми е много приятно и весело с вас,
това за мен значи много.   Flutter

А, и аз на твое място бих изпратила цветя.
И шампанско даже. Или поне просеко.

И гъz-папир Peace Mr. Green

По темата...
Виждала съм се с някои съфорумки, намерих много страшно много приятелки тук_виртуални и реални. Други ги иzгубих сред навалицата.
Редовно плагиатствам от Готварския. Много нещо научих от Кърмаческия. Пия си кафето с просеко_крапфени сутрин в чужбинския Mr. Green ...Много от темите обсъждам с мъжът ми или приятелки...мда...присъства, но определено НЕ zаменя личното ми пространство. Peace

# 22
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Не особено Simple Smile Но се случва да обсъдим надве-натри някоя тема с Еовин Simple Smile Зависи колко ни е впечатлило нещо.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ползвам филтри и помня, коментирам и прилагам само полезното за мен инфо Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Последна опция за мен  Hug
да не говорим пък колко от
приятелствата са ми следствие
на форума и е неминуемо
когато се видим да не го
споменем и да не разнищим
някоя и друга клюка  Hug
Даже с нетърпение чакам
много скоро да се видим с една
дружка - тя си знае коя е и да
се наприказваме едно хубаво  Hug
Упппссссс и с още една  Hug

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
При мен се случваше, но ми писна да ме гледат странно и ги отрязах с информирането. Crossing Arms
Най-лесното е да смениш мизансцена и имената на героите Wink
Никой няма да разбере за съфорумки ли говориш или за 'едни хора', ако сама не кажеш.

# 26
  • Мнения: 13 512
Да, присъства ччрез благотворителните акции на Варненските майки, които са факт/ акциите, не майките:-)/ благодарение на този форум!

# 27
  • Мнения: 5 622
Коментирам, да. Най-често с мъжа ми или с приятелки, които все още не са във форума. Все казвам: "Влез да видиш за какво ти говоря..."  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 3 423
Да, присъства ччрез благотворителните акции на Варненските майки, които са факт/ акциите, не майките:-)/ благодарение на този форум!

Не само присъствие, но и смисъл!
Браво!!!!!!!

# 29
  • Мнения: 5 577
Споменавам, ако съм прочела нещо полезно, което ме е интересувало. По-скоро контактувам с хора от форума, които са ми полезни, и чиито съвети после обсъждам с мъжа ми, или майка ми, според зависи от темата. Неясно стана, но аз се разбрах сама себе си.  Crazy

Иначе форума, т.к. познавам повечето съгражданки, присъства активно и в реалния ми живот, мда.

Общи условия

Активация на акаунт