"Не се обаждай повече на този телефон, защото...."

  • 4 254
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
Да, обаче преди Н-брой години този човек е бил конкретният Той, от който  сме искали дете, може би....Нещата се променят, Светът се върти...Та аз все още се радвам, че точно този Той е бащата, макар и отвърнал се от мен.Няма рецепти, няма гаранции, нали така Thinking

# 46
Здравей, напълно е разбирам и ти влизам в положението, защото с моето семеййство се случи същото. Аз съм дете на развеждащи се родители, баща ми си хвана любовница, която освен че направии тези неща които са и при теб, му забранява  да ни чува и вижда(не че той или аз имаме желание, но брат мии има огромна нужда от него) Ако сте гледали Имаш поща по Нова тв там си разказах историята по-миналата седмица, всички останаха потресени, а Жанет-неговата любоевница, както и той ми се обадиха дами кажат каква сум тъпачка, никаквица и че за нищо не ставам, и че сум си била съчинявала. ДА АМА НЕ!!! Поредния гаф на баща ми ии новата му жена както я нарича, е че си е прехвърлил кредитната карта на сума 1500лв. на месец към ипотеката на апартамента койта майка ми изплаща със все сили, за да не останем на улицата, и имаме удоволствието на месец да вкарваме 1800лв. в банката, майка ми да работи на хиляди места като изоглавена, за да могат онези двамата боклуци да живеят без разходи по каквото и да е било.А той дори нанесе побой над майка ми и после каза че сама се е пребила  newsm78 не знам как точно става този номер, ма няма значение:thinking:
Дръж се, аз и майка ми се справяме ще успееш и ти.    Hug

# 47
мило, съжалявам, че ти се случва това нещо...
бъдете силни.. Hug

# 48
  • Мнения: 2 956
...Дръж се, аз и майка ми се справяме ще успееш и ти.    Hug
Незнам какво да кажа...и ми се насълзиха очите направо  Confused на 15 год...   bouquet
Ей е*ти хората където ги има...  ooooh! всички тук сме живото доказателство,а колко още има ,за които незнаем  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, тази случка, която разказваш някак ме навежда на мисълта, че генетичния мат`риал е фанат яко за топките от девойка, на която явно й говори бог Joy Joy Joy Още повече, че е и материално зависим от нея...Абе, тъпанари нещастни това е....При мен е "аналогичен случай" само дет девойката, дет осигуряваше кинтите май е пуснала топките на генетичния и той сия ходи и вие като куче, че не му стигат кинти и няма къде да живее...но така е в живота....
А за пикаенето прав - ще се научи и сам младежа, не се коси! Цункай го от нас с кака Лора и внимавай с хиленето по улиците Wink Wink Wink Wink

# 50
  • Мнения: 1 559
Каси, тази случка, която разказваш някак ме навежда на мисълта, че генетичния мат`риал е фанат яко за топките от девойка,

Определено е така...намерил си е майстора hahaha


Само че... за да се държи по този начин въпросната 'дама' нещо й дава увереност, а тя идва оттам, че тези неща:

....била съм грозна и дебела  Laughing, защо съм била правила дете с човек който нито аз съм обичала, нито той ме бил обичал, детето ми било нежелано, сама съм се нахакала и съм се била вкарала в най-ужасния сценарий който може да съществува...

някой й ги е казал (а сигурно ги и повтаря непрекъснато Whistling), тя не си ги е измислила сама Confused. Както си мисля и друго - че идването му в 3 посред нощ за пред теб е било с една версия, а за пред нея с друга, може би за това 'как те е поставил на място, как няма да го търсиш повече'... ooooh!
Затова и мнението ми е най-близко до това на milk.

Да ,замисли се и за това Peace

Общи условия

Активация на акаунт