Първа пролет чука на вратата - в Добрич я посрещаме с усмивки на лицата (24)

  • 11 501
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 821
Добро утро,
Ladi Y, добре дошла при нас! А къде ти е ателието?
Ивка е много сладка Heart Eyes...дано по-бързо се съберат средствата Praynig
Днес ще става ли за разходки newsm78
EM4O, случват се такива работи Wink..за сметка на шамарчето от Емчо, един друг младеж я погали Mr. Green

# 196
  • Мнения: 77
           Добро утро на всички Laughing
     Дано да става за разходки. Grinning
 Момичета,някой ходил ли е скоро в МАНИЯТА/   Аз ходих в събота и в двете ,но касички за ИВКА не видях.Имаше само за децата от дома в с.Овчарово.Или са я сложили на заден план или аз нещо недовиждам. Днес пак ще намина-ако времето става.

# 197
  • Мнения: 448
Добро утро на всички.  food010
Черпя по кафе.
Ladi Y
Лека и успешна седмица ви желая.

# 198
  • Мнения: 111
И аз съм от Добрич, но от 4.5 години живея във Варна със съпруга си! Чакаме нашето първо СЛЪНЦЕ към 05.07.2007 г.  Laughing

# 199
  • Мнения: 448
......

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 15:17 от teis

# 200
  • Мнения: 101
Здравейте на всички! Благодаряза кафето, teis! Дано поне днес да не вали, че да се поразходим.Лек ден.

# 201
  • Мнения: 163
Здравейте и от нас! Hug
Надявам се паричките за Ивка да се съберат скоро. PraynigАз когато имам възможност да изляза ще се отчета в някоя касичка.
Лек и спокоен ден желая на всички !!!  bouquet

# 202
  • Мнения: 56
Здравейте мами!
Здравейте момичета !! Добре, че мъжо днес е рожденник та да се пооправи малко времето !!! Пък и нали днес е моят ден !!! Грейна !!! newsm03
Честито ти рожденник на патерица Венера-Диди  bouquet.Да ти е жив и здрав!

Благодаря ти, много !!!

За съжаление не успяхме да отидем на концерта, но все пак се надявам паричките за малката сладурана да се съберът !!! Ще помогнем чрез касичките !!!

# 203
  • Мнения: 110
Здравейте.Днес имам повод да ви почерпя,моята мома има имен ден.Нека е жива и здрава.

# 204
  • Мнения: 101
Алекса, честит имен ден на Габриела! Да ви е жива и здрава, да ви радва много и да прави много пакости. Нека бъдат поздравени и всички останали, които носят това име.  bouquet

# 205
  • Мнения: 3 810
Честит имен ден на всички именници!
Ако съм пропуснала рожденници- честито!
Добре дошли на новите мами!

...и май нещо съм изпуснала newsm78чета тука едни постинги има...има...какво има?

# 206
  • Добрич
  • Мнения: 958
Гледам, гледам и не мога да вдяна - раместени постинги ...  newsm78
Накрая светнах. Добре, че прочетох пощата си.
Има слети 2 теми! Ето това има, Миме  Wink


Ladi Y, ДОБРЕ ДОШЛА при нас        bouquet
Стара била  ooooh!, то пък ние едни младииии   Wink
Напиши ми повече за себе си, за да те включа в списъка на 1-ва страница  Simple Smile /ако искаш, разбира се Simple Smile/

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 15:46 от kemi

# 207
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ГАБИ на Aleksa!
Да ви е жива, здрава и много щастлива!
    bouquet



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ГАБИ на emev!
Да ви е жива, здрава и много щастлива!
     bouquet

# 208
  • Мнения: 448
Mimi преди няколко дни в Майки (бъдещи и настоящи) е пусната тема "Има ли мами от Добрич и региона", няколко нови мами са отговорили. Тази сутрин видях темата и пуснах линк към нашата, но не мисля, че са го прочели, защото след няколко часа темата беше преместена. Постовете им са "напъхани" между нашите по време на пускане и затова изглеждат така. Сега като се замисля, трябваше да им пусна линка на лични? newsm78

# 209
  • Мнения: 377
Ами да почерпя и аз за моя Габриел-не знаех че има имен ден днес , но...Честито и на адашките!

Общи условия

Активация на акаунт