Българската песен за "Евровизия" e втора в зрителска класация

  • 3 235
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
За мен песента е уникална, страхотна и адски ми харесва! Скоро не съм се въодушевявала така от българска песен! Дано имаа хора, които да я оценят на самия конкурс, защото повечето отдругите песни за нищо не стават.  Peace

# 46
  • Мнения: 6 417
Ама то може да гласуваш колкото си искаш пъти с колкото си искаш имейли.  newsm78

# 47
  • Мнения: 3 880
Ама то може да гласуваш колкото си искаш пъти с колкото си искаш имейли.  newsm78
Ама раzбира се ...
нали целта е да се съберат колкото се може повече адреси   smile3508

Не се връzвайте бе хора,
или ако ви е кеф да гласувате поне не си пиШете адреса, а в таzи графа просто им теглете една майна smile3533

# 48
  • Мнения: 822
Лио както винаги е "светната" по всички въпроси... Grinning
Аз още не съм гласувала,но имам специален адрес за такива "спамови" цели...Може би не е зле и останалите да ползват адрес,който по принцип не ползват често или ползват само с такава цел...

# 49
  • Мнения: 13 512
http://www.eurovision.tv/
Това  е официалният сайт на евровизия.
Другият е начин за събиране на адреси за спам.

# 50
  • Мнения: 1 685
Абе зачудих се и аз за какво аджеба е това гласуване, ама гласувах.Доколкото знам не може да се гласува за песента от твоята страна.

# 51
  • Мнения: 8 769
Не бях чувала досега Елица...Хареса ми.Атрактивни са,но за нашите географски ширини... Проблемът с българския фолклор е,че иска поне малко разбиране и не е за масова публика...
Според мен точно тази песен е модернизиран някак си фолклор и грабва. Аз лично много я харесвам. Обаче ако ми я изпеят бабите от шоплука, честно казано и 20 сек няма да я издържа...надявам се разбираш ме какво искам да кажа.
Освен това не мисля, че нашият фолклор се приема трудно, напротив, танцовите ни състави и народни хорове жънат успехи и са изключително добре приети навсякъде по света. Това е факт! Българският фолклор е много завладяващ, жив, магичен! Стига да знаеш как да го поднесеш. Считам, че формата, която Елица и Стоян са избрали е печеливша! Стискам им палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 52
Ехоооо
Знае ли някой в кой сайт да вляза, за да гласувам за Българската песен на Евровизия? В момента е на първо място, но разликата между първото и второто място в момента е малка Давайте да гласувамееееееееее

# 53
  • Мнения: 93
Урааа,вече сме на първо място!Това е неофициален сайт на феновете,на Евровизия.Гласувайте и не се страхувайте Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 273
Тук е темата по въпроса Peace

# 55
  • Мнения: 5 577
 Sick Нашата песен е просто кошмарна, ще гласувам за другия само да не спечели тя.

# 56
  • Мнения: 1 273
Sick Нашата песен е просто кошмарна, ще гласувам за другия само да не спечели тя.

Слава Богу тогава, че правилата на истинския конкурс, не позволяват да  гласуваш за страната си! #Crazy

# 57
  • Мнения: 42
Според гласувалите БГ песента е на 1 място   bouquet Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 8 769
Sick Нашата песен е просто кошмарна, ще гласувам за другия само да не спечели тя.
Чак пък кошмарна #Crazy На Маргарита Хранова песента по-хубава ли беше?

# 59
  • Мнения: 5 577
Sick Нашата песен е просто кошмарна, ще гласувам за другия само да не спечели тя.
Чак пък кошмарна #Crazy На Маргарита Хранова песента по-хубава ли беше?

 Не, честно - слушам всякаква музика, харесвам различни жанрове, това е може би първата песен, която не мога да изслушам до край. Буквално ми се   Sick от нея, не е кошмарна, а е безкрайно (според мен) отвратителна.
 Не разбирам от музика, като слушател го казвам.
Не съм гледала всички песни, спомням си 2 - на онзи като петел дето се беше маскирал, и на Каризма - и двете бяха по-добри.
Убедена съм, че на Хранова е била по-добра.

Не бих я подкрепила, ако ще и от моя глас да зависи всичко, и страната ни да се прочуе.

Общи условия

Активация на акаунт