Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 620
  • 314
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 794
A аз да се оплача.Изкара една седмица на градина и вече сме с поредната пневмония  newsm45 smile3511

Вече незнам какво да го правя  newsm61 Побърквам се.А и той покрай мен.Постояно е затворен вкъщи,не може да играе с другите деца  а толкова беше послушен на градината.Чак да не му се надява човек

Поздрави на наборите   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 311
Здравейте,

Да се запиша и аз в темичката, която чак сега виждам  #Crazy Доста съм бляла явно  Laughing

Ники е на 3 и половина, ходи на градина. Знае буквите и цифрите, брои от 1 до 10 и от 8 до 1 (това последното го научи в асансьора  Laughing). Не иска да оцветява - кара ме мен, иначе му купих едни шаблони за рисуване и с тях доста добре се справя. Тържеството в градината по случай Първа пролет мина, беше козленце. Сега ме кара да му шия къси панталонки с опашчица отзад  Joy

# 47
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз ще се запиша, макар че моят сладур е роден към края на 05г. и още е малък. И да ви споделя, че белите някакси ги преглътвам /още от сега е ... не е за разправяне!!!/, ама това ставане сутрин в 6ч. направо ни съсипва с таткото. Crazy

# 48
  • Мнения: 687
gergi, това всъщност е 5-та тема на набор 2003, но ако се чувстваш комфортно при нас, си добре дошла Laughing
Румен тези дни е "във фаза" и леко съм луднала пак. Такова тръшкане и инат... май ни хвана поредния пубертет ooooh! А от сряда до неделя ще трябва да гледаме у нас племенника ми, който е на година и седем месеца и нямам идея как ще се оправям с двамата. Че като се съберат е голяма веселба Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 1 102
Здравейте и от нас!
И при нас цари поредния пубертет, не харесва определени панталони ( не били като на татко му), мие си лицето, оправя си косата като татко му, изобщо малко копие.
Много ми е смешен, но понякога ме вбесява и хитър до безкрайност.
Луд е по колите, освен че знае всички марки вече и моделите научи.
Купуваме колички ( от тия металните ) само по марка, вече имаме към 200.
За рожденния си ден иска една кола на Кетлер със скорости и непрекъснато ме пита кога м е бил рожденния ден.
Толкоз от нас, иначе в градината госпожите са много доволни от него, ходи с група 2002г и като го гледам няма никаква разлика между хего и по-големите.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Вечерница, изобщо не знаех, че има свещички.Аз с триста зора накарах педиатърката да ми предпише нещо такова и се сдобих с ампула урбазон.Въобще не зная как бих се справила с нея - те са две, нещо се смесват, освен това трябва и да се боцка.....ама, този ужас, че може да се задуши, направо ме парализира и съм готова всичко да предприема.

Я акжи за свещичките, моля те.Ако искаш,може и на лични, ако не е подходящо за темата.

Та, да се отчета - пак сме си вкъщи.След 1 седмица на градина, пак сме на домашен режим #Crazy

# 51
  • Мнения: 11 315
Клонка, не знам дали се внасят в България.
InfectoCortiKrupp се казвати съдържат Prednizolonacetat 100 mg.
Дано да има други подобни.

# 52
  • Мнения: 8 769
Айде и аз да се запиша.
Кейти оцветява добре, даже много хубаво. Когато се старае, обаче.
Другото което прави е да вилнее-има неизчерпаема енергия явно.
Не казва още Р, и нощем не ще да сваля памперса. Напикава се-установих, че я мързи да стане (защото се събужда) Crazy
Иначе говори много правилно, произнася думите доста добре.
Брои на английски до 10, а на български до 100 Shocked
Познава някои букви и се опитва да ги рисува. Някъде четох, че не било хубаво да ги караме от малки да пишат буквите (защото нямало да са по схемата на ченгелчета, чертички и т.н.). Обаче тя сама си го прави. Просто гледа буквата и се опитва да я нарисува. Да я спирам ли?
Друго не се сещам. Ей там долу е темата за гимнастиката-най-голямата й радст.
А също ходи и на музикални занимания два пъти седмично и е много доволна. Това обаче не я е пречупило още, и на тържествата ( и там, и в градината) тя най-тихо си казва репликите/изпява песничките. А у дома вика колкото й глас държи. Срам голям! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 14 133
Здравейте и от нас!!! Бързо оздравяване на Алекс!!! Praynig И Сашо кипи от неизчерпаема енергия. И той още не иска де се отказва от нощния памперс ooooh! Мисля, че няма лошо децата да се опитват да рисуват или пишат букви. Поздрави на всички наборчета!!!! Peace

# 54
  • Мнения: 1 102
Искам да ви питам вашите малчовци настояват ли да не се закопчеят?
Като излезем навън едни сцени разиграваме че не може да бъде, не иска да си закопчее якето защото "Той бил ГОЛЯМ", а ако ние не се закопчеем започва едно изтезание, че ние накрая отстъпваме и се закопчаваме.

# 55
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
murvet77 Дени е точно обратното. Ако е с яке и е разкопчано не мирясва докато не го закопчае, може да е жега навън, ама не, закопчано догоре със всички възможни копчета и ципове! Laughing

# 56
  • Мнения: 1 102
murvet77 Дени е точно обратното. Ако е с яке и е разкопчано не мирясва докато не го закопчае, може да е жега навън, ама не, закопчано догоре със всички възможни копчета и ципове! Laughing
Блазя ти, при нас е голям проблем и ми омръзна да му обяснявам че не е достатъчно голям за да не се закопчава. Добре че идва лятото, та да до другата зима проумее нещата.

# 57
  • Мнения: 6 461
Тошко тази седмица е на вълна стихотворения.
Постоянно си рецитира заучените стихотворения и забелязвам ,че му е адски забавно.

# 58
  • Мнения: 687
murvet77 Дени е точно обратното. Ако е с яке и е разкопчано не мирясва докато не го закопчае, може да е жега навън, ама не, закопчано догоре със всички възможни копчета и ципове! Laughing
Румен е абсолютно същия. Или сваля якето, или е закопчан. Няма друго положение Simple Smile Че и държи да е със шапка - може зимна, може лятна, но шапка трябва да има. И познайте като стане 25 градуса, а ние не сме взели лятната шапка ooooh!
Тошко тази седмица е на вълна стихотворения.
Постоянно си рецитира заучените стихотворения и забелязвам ,че му е адски забавно.

И на Румен му е много забавно и много обича да рецитира. Само дето има няколко стихчета, които така и не съм си "превела". Разбирам два-три реда само, другото леко на китайски го караме Simple Smile Иначе е толкова изразителен и сериозен като ги казва, с жестове, интонация. Абе големи са сладурчета Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз да се оплача от малчо - снощи мама ми се оплака по телефона(той сега е при баба си) - като го изведе на разходка и разни хора го закачат и му се радват и той най-демонстративно им се плези. Мама умряла от срам(тя все се притеснява кой какво ще си помисли ooooh! ).
 При мен никога не е правил така - дали само при баба си се глези и защо го прави?!

Общи условия

Активация на акаунт