Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 626
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А въпросния голям син и до ден днешен - в 4кл. не може да си вързва обувки и търсим...лепки....

чудя се, да спомена ли за още по-големи малки мъжленца, дето чакат майките им да ги забършат след...  smile3550  ooooh!

ема к'во сега...  Като сме си ги родили такива, ще си ги гледаме  Heart Eyes Hug

# 256
  • Мнения: 1 311
С тия връзки ме разбихте  Crazy

Даже не ми е дошло на ум да си мисля да го уча да си връзва обувките. В нашата градина има изискване обувките и пантофките да са с лепки или с цип.

Големият (на 9 години) преди няколко месеца се научи да си връзва обувките.

# 257
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, значи все още има надежда и за нашите Mr. Green

# 258
  • Мнения: 2 125
Отдавна не съм се включвала, но да споделя. Вчера имахме тържество (по никое време) за 8 март, първа пролет, сигурно и Великден. Моя разбойник си каза стихчето и реши да напусне тържеството. Идва при нас, връща се при децата....умрях от срам  Embarassed Confused, ама в крайна сметка добре се справи Wink
За обувките - всичко е с лепки и се справя сам, иска постоянно да е в син цвят облечен и почти всяка сутрин се караме за дрехите #Crazy
Важното е да са ни живи и здрави Peace

# 259
  • Мнения: 14 133
О, значи все още има надежда и за нашите Mr. Green
И на Сашо обувките са само с лепки. Все някога ще се научат да върдват връзки Thinking

# 260
  • Мнения: 4 967
Къде сте бе, мили майчета на наборчета?
Сигурно хубавото време до днес ви държи повечко навън. И ние сме така, въпреки че сега живеем на село при баба ми и малкия сам си стои навън на двора. Аз обаче с това бебе също съм навън и повечко по улиците.  Вчера даже имахме гости - едно наборче, с майката се запознахме в родилния дом. Тя дори кърми два дни моето момченце, че аз още нямах кърма, а то горкото беше гладно и само ревеше. Пък на мен не ми се полагаше шише с добавка, тъй като не бях секцио.  Двете момченца се наиграха до насита, а ние пък се набъбрихме.
Е, хайде, успешна седмица на всички и да няма болни!

# 261
  • Мнения: 687
Мда, два дни не сме се прибрали в къщи. Даже в събота Румен си направи първата "баня". Е, само до коленете влезе. Изобщо не го притесни студената вода Simple Smile
http://i128.photobucket.com/albums/p186/vania_ip/.jpg
http://i128.photobucket.com/albums/p186/vania_ip/-1.jpg
Успешна и слънчева седмица и от нас!

# 262
  • Мнения: 2 125

Сладур голям Grinning Как ви завиждам само (благородно  Mr. Green) за моренцето Hug Peace

Да питам аз нещо. Налагало ли ви се е да пътувате с децата с автобус за около 5 часа и отгоре. Налага се да пътувам в провинцията с майка ми и малкия и много се чудя дали ще издържи. С пишкането да не стане проблем (без памперс е), да не го хванат братята...че какъвто е бесен Thinking ooooh!

В голяма дилема съм - да го взема ли с мен или не newsm78

# 263
  • Мнения: 14 133
Къде сте бе, мили майчета на наборчета?
Сигурно хубавото време до днес ви държи повечко навън.
Така е!!! Почивните дни не се спряхме вкъщи!!! Лека седмица и от нас!!!  bouquet

# 264
  • Мнения: 597
И ние с Влади не се спряхме тия дни....паркове,паркове и пак паркове...
Кога ще станат по-послушни????
Влади все още е малко неуправляем...

# 265
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Кристиян много пъти е пътувал по трасето София-Бургас-София и то с автобус. Пътят е повече от 6 часа. В пътната раница слагам много храна (сокчета, бонбони, кроасанчета...), мокри кърпи, пантофи (карат го да се събува), дрехи за пробличане, задължително нови книжки за четене и някаква нова играчка, която вадя по време на пътуването. Задължително бурканче с винт, в което може да се пишка, ако се наложи. Последния път пътуваха с баща си и наистина бяха използвали буркана по време на пътуването.
Купуваме задължително билет, защото за детето е по-комфортно да пътува само на седалка,

# 266
  • Мнения: 11 607

А бурканчето как го използват.. В смисъл спират ли автобуса, казват л ина шофьора, или без никой да разбере... Може и да ви  е смешно, но наистина ме интересува дали шофьорите са склонни да спират.. А има ли почивка по време на път за всички пътуващи?

# 267
  • Мнения: 811
Аз слагам памерс на Калин,когато пътуваме с автобус.

За празниците ходихме при бабите и Калин настина в автобуса-няма климатик,а се отварят люкове над седалките,хем затворих нашия и пак...Та миналата седмица си бяхме вкъщи с него,но и ние все бяхме навън-времето беше чудно.Градинката и децата му липсваха и днес ми каза,че му е било много забавно .

# 268
  • Мнения: 8 769
Аз не съм пътувала с децата с автобуса , но на Катерина не бих сложила памперс. Ще карам шАфиора да спира  Mr. Green newsm65
Целия уикенд не си подадох носа навън-нали си имаме баба шарка у нас...уф, Кейта вече съвсем изпращя от стоене в къщи, примяцала е като умирающия лебед, не яде, претенциите й за всяко нещо са се увеличили, пощурява...и толкова много пъпки има, защо така това дете? На всичкото отгоре й се появи кашлица и голям зелен сопол...мила картинка  Sick Очаквам в близките дни и Филип да бъде подхванат.... Tired

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 14:41 от Доня Туфиня

# 269
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Никой не разбира. Не знам дали би се намерил шафьор на този свет , дето да е склонен да спре за пиш.

Туфиня, още малко. Стискай зъб  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт