С какво се разтоварвате в чужбина ?

  • 2 380
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 195
Уф, стана ми хубаво, че не съм сама в лудостта си...иначе най_гадните ми месеци бяха първите 6 след раждането на бебето. никога не съм се чувствала толкова zле, иzнервена, несигурна и неуравновесена...а по_принцип съм силно неагресивна(е не правя на мравките път, но нямам навика да играя КаратеКид), адски уверена и с много ясна мисъл, но явно хормоните, новата обстановка, умората и т.н. бая zдраво са ме шляпнали Confused Mr. Green.

Тези твои шест месеца пи мен траят вече 3 години и половина .

Вечерница , хобито ми е - форума , за друго - няма време .

Не мислете , че пуснах тази тема да се оплаквам ... Хич не са ми бели кахърите и на моменти се плаша чак какво си мисля . Исках да разбера вие как разпускате , това е  Wink

# 31
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124


Не мислете , че пуснах тази тема да се оплаквам ... Хич не са ми бели кахърите и на моменти се плаша чак какво си мисля . Исках да разбера вие как разпускате , това е  Wink

хубава работа, и да се опла4еШ к'во от това?  но от плаШеЩи мисли няма смисъл, проблемите се разреШават ако може, оставят се да отлежат, ако не може.

(ако неЩата са по_сериозни, може би не става въпрос за разпускане, а за търсене на помоЩ)

# 32
  • Мнения: 6 167
аз чета доста книжки,  имам си един тефтер, в който си пиша някакви неща мои си.
някой спомена за културните забележителности и изобщо културния живот.
животът в италия е много превилигирован от тази гледна точка и се възползвам.
създадох си и нови интереси - напоследък се захласвам по мода и фотография.
и аз като дезита говоря доста по телефона Wink да не забравяме великото Кю)
като цяло, освен една кратка депресия ( за няколко месеца, всъщност) не съм изпадала в крайни състояния.
приятели не ми липсват, аз съм преситен от контакти човек и се радвам, че тук мога да си избирам средата. заобиколена съм с малко, но готини хора.
идването ми тук е свободен избор и само от мен зависи как ще се чувствам, а  се чувствам все по-добре Peace


# 33
  • Мнения: 11 314

Вечерница , хобито ми е - форума , за друго - няма време .


Мимка, разгледай подфорума Хоби тук. МОже да ти дойдат идейки.
Знам колко ти е тежко. Борбата с властите оказва голямо влияние на психиката.
Да не споменавам и другите проблеми,които те заобикалят.

# 34
  • Мнения: 7 091
Анет спомена, че не натоварва близките си с приказки...в това отношение и аз съм така. Ако ми е тежко понякога говоря с майка, но не си разтоварвам моите проблеми на нея. Наистина тя жената си има други грижи, достатъчно се притеснява, че сме толкова далеч и не може да дойде да ни види ( а и от колко време не ни е виждала), за да я оставям да се тормози с моите неща.
Някой беше споменал, че чистенето му помага Simple Smile и аз съм от тези  Embarassed Mr. Green Това обаче като съм ядосана, не тъжна Simple Smile Направо се вманиачавам на тема " 2 прашинки зад библиотеката"  Laughing
Риненето на сняг с лопата пред къщи също помага  Joy

# 35
  • Мнения: 6 167
Риненето на сняг с лопата пред къщи също помага  Joy

в нашия случай косене на тревата пред къщата  Party

# 36
  • Мнения: 7 091
Риненето на сняг с лопата пред къщи също помага  Joy

в нашия случай косене на тревата пред къщата  Party

При нас косенето е през лятото, сега сме на снега  Joy

# 37
  • Мнения: 2 195
Благодаря на всички !  Hug  Heart Eyes
Изкарах си го на тренажора  Rolling Eyes
Ще става и по-лошо от другата седмица , така че явно до лятото ще направя мускули  Rolling Eyes
Градината и аз ще я почвам , ама като се позатопли .

# 38
  • Мнения: 2 292
мимка , слушй една идея . Отваряш гаредероба и иzмъкваш всичко. почваш да прибирашвътре само нещата , които те кефят, zаряzваш всички практични мисли и всичко , което те драzни го мяткаш на една купчина. Накрая вzимаш една ножица и наряzваш смотаните дрехи на равни парчета , поръбваш ги и отиваш в подфорума ХОБИ на тема пачуърк ... виж как се съединяват парчетата и действай  Hug

# 39
  • Мнения: 1 909
Благодаря на всички !  Hug  Heart Eyes
Изкарах си го на тренажора  Rolling Eyes
Ще става и по-лошо от другата седмица , така че явно до лятото ще направя мускули  Rolling Eyes
Градината и аз ще я почвам , ама като се позатопли .

Спукана му е работата на коремчето този път! А и на блуса също!  Grinning
Само действието му е майката, наистина, така че по-добре да е позитивно и полезно!

# 40
  • Мнения: 160
доста приятно занимание в чужбините са ходенето по исторически и културни музеи, изложби, концерти...разбира се, според местоположението и възможностите.


И аз така мисля. Обичам музеите и децата от малки ги водя. Няма нищо което да ме успокои така, както да видя, че и други хора са минали по същия път, че всичко е временно, минава и заминава. Също жълтия кантарион (St. John's Worth) много помага при леки депресии.

# 41
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
почти всичко от изброеното, но понякога и това не помага Sick
тогава се опитвам да променя нещата, доколкото зависи от мен.
ако и това не става си поставям някаква цел в бъдещето и започвам да "работя" по нея. така се убеждавам, че гадостите в момента са временни и си мечтая....

успех и на теб Hug

# 42
  • Мнения: 2 952
   Аз си поплаквам от време навреме ...рядко , но ме  хваща  и мен ...особено носталгията...ужас ...Помага ми да не съм сама  и да излизам , да виждам хора , шум, дъра -бъра за глупости дори , да се разсея ...Да  си купувам  дрехи ,  на малките да купувам по нещо , да  дрънкам телефона по ред на номерата по тефтерчето , луда работа  #Crazy Mr. Green
  Преминава.Добре е да имаш нещо като план , та да  си хващаш за него ...аз например  знам , че мама като си тръгне след месец , въпреки , че  седя много ...пак ще пада рев ооооооооооооооооооооо не ми се мисли......Но си мисля  за  нашетопътуване го БГ октомври и така ....времето лети .....ежедневието поглъща....всеки плаща цена някаква в   живота.Моята е , че съм далече Rolling Eyes .

# 43
  • Мнения: 1 817
   Аз си поплаквам от време навреме ...рядко , но ме  хваща  и мен ...особено носталгията...ужас ...Помага ми да не съм сама  и да излизам , да виждам хора , шум, дъра -бъра за глупости дори , да се разсея ...Да  си купувам  дрехи , да  дрънкам телефона по ред на номерата по тефтерчето , луда работа  #Crazy Mr. Green
  Преминава.Добре е да имаш нещо като план , та да  си хващаш за него ...
....времето лети .....ежедневието поглъща....всеки плаща цена някаква в   живота.
Моята е , че съм далече Rolling Eyes  Cry .

 newsm10

# 44
  • Мнения: 2 825
И аз плача понякога, в леглото, под душа - няма значение.
На мен много ми помагат разходките, обикновенно като съм крива, вземам кучето и ходя до плажа.
Майка ми и аз гледам да не я натоварвам, че тя какъвто е шашкалник.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт