Орифлейм - 7

  • 13 765
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
А да ми кажете каква е по принцип цената на парфюма "Прешъс",че го гледам в он-лайн каталога е 30лв. но с намаление.

# 16
  • Мнения: 694
Може ли малко инфо за бежовата чанта от мини каталога и за викторианското колие-бежово ли е на цвят ,или пепел от рози???? Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 500
kataloga snimal li go e nqkoi ?

# 18
  • София
  • Мнения: 500
takaaa 1 vupros trqbva li da sum nad 18 za da se registriram kato konsultant ? i ot kude da namerq sponsor ?

# 19
  • Мнения: 3 782
А да ми кажете каква е по принцип цената на парфюма "Прешъс",че го гледам в он-лайн каталога е 30лв. но с намаление.
Андонина,парфюмът в априлският каталог е намален на 29.90, а иначе цената му е 44.90 лв.

# 20
  • Мнения: 3 782
takaaa 1 vupros trqbva li da sum nad 18 za da se registriram kato konsultant ? i ot kude da namerq sponsor ?
Здравей!Искам да ти кажа, че по принцип трябва да си над 18 год,за да се регистрираш.Иначе има възможност, не съм запозната много,но е нужно пълномощно и става по-сложно. Сега може да се регистрира майка ти, а след това да се регистрираш ти.Така и ще забогатеете като си направите групичка.
А що се отнася до спонсора добре е да е от твоя град, за да може да ти помага.
ако има още нещо, питай! Laughing

# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 731
И аз имам въпросче - получих мострите от пакета за продажби, ама те са така нахвърлени, да не кажа хвърлени в една торба, че  #Cussing out Червилата са сложени в торбичка и иди разбери кое червило от коя серия е и кое име носи. Не би ли следвало да има инструкция относно червилата? Нека някой да обясни как да разбера кое червило кое е?  newsm78
 Най-мразя нещо да е разхвърлено и като ги видях снощи, направо побеснях. А и още нещо- по колко мостри има еднакви, например от шапмоан или нещо друго? Само да доуточня, че преди години мострите на фон дьотените бяха в тубички и се виждаше цвета на съответния продукт и всеки можеше да си сложи и да прецени дали му подхожда този цвят.
Сега като гледам какви мострички са направили  се чудя как човек да действа най-рационално за да се разбере дали е подходящ продукта за дадена кожа. или това е направено с цел да се купуват повече мостри.

# 22
  • Мнения: 3 782
И аз имам въпросче - получих мострите от пакета за продажби, ама те са така нахвърлени, да не кажа хвърлени в една торба, че  #Cussing out Червилата са сложени в торбичка и иди разбери кое червило от коя серия е и кое име носи. Не би ли следвало да има инструкция относно червилата? Нека някой да обясни как да разбера кое червило кое е?  newsm78
 Най-мразя нещо да е разхвърлено и като ги видях снощи, направо побеснях. А и още нещо- по колко мостри има еднакви, например от шапмоан или нещо друго? Само да доуточня, че преди години мострите на фон дьотените бяха в тубички и се виждаше цвета на съответния продукт и всеки можеше да си сложи и да прецени дали му подхожда този цвят.
Сега като гледам какви мострички са направили  се чудя как човек да действа най-рационално за да се разбере дали е подходящ продукта за дадена кожа. или това е направено с цел да се купуват повече мостри.
Спокойно, не е станало нищо.Така ги пращат какво да правим.Червилата много лесно можеш да ги разбереш.Първо се ориентираш по долното им, в зависимост от цвета,например със сини долници са "Хидро цвят", с тъмно лилавите са орифлейм цвят и т.н. Номерата им са отдолу, нареждаш си ги на държача по номерца, пишеш си на една лепка кои са тез червила и готово.
Доколкото си спомням няма еднакви мостри.На фон дьо тените се ориентираш също по номерцата /написани са с черно/.Най-лесно ще се ориентираш като ползваш и цветната картата.Ще видиш,че като г подредиш няма да ти изглежда толкова страшно. Grinning

# 23
  • Мнения: 2 323
takaaa 1 vupros trqbva li da sum nad 18 za da se registriram kato konsultant ? i ot kude da namerq sponsor ?

Писах ти ЛС Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 616
Снощи си получих крема "Водна енергия" и първите ми впечатления са страхотни! Само с две нанасяния вече има резултат - сухата, грапава и белеща се кожа на бузите ми е хидратирана, мека и гладка! Разликата е осезаема! Признавам, че не очаквах такъв светкавичен резултат! За съжаление кремчето е без слънцезащита, така че ще го ползвам предимно като нощен.

# 25
  • Мнения: 2 323
За съжаление кремчето е без слънцезащита, така че ще го ползвам предимно като нощен.

Ако сложиш ФДТ - ето ти защитата, ползвай си го и през деня Peace

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Какво олио за цялото тяло ще ми препоръчате за суха кожа? От какво сте доволни? newsm78

# 27
Момичета,а как става преминаването от едно ниво в друго - от БО ли зависи newsm78?И какво се променя като минеш в по-горно ниво?
Записвам се и аз.Искам да ти отговаря на въпроса.Нивата са от 3% до 21%, нагоре има и още, но там става по-сложно над тях са директор, следва златен директор, двоен директор и т.н.
3% са точките от 200 до 599.Тук печелиш около 4.50-5.00лв от своята група и отделно от продажи 30%.
Следва 6 % от 600-1 1999. Аз съм застопорена тук, не гома все още да ги мина тези точки.Печалбата е по-голяма около 37 лв плюс 30 от продажби.
Нагоре са 9 % - 1200-2399 точки
12% - 2400 - 3999 точки
15% - 4000 - 6599 точки
18% - 6600 - 9999 точки
21% - 10 000 точки
Ами това е! Wink
 

А тези точки за един месец ли трябва да се съберат или се натрупват комулативно newsm78?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405


А тези точки за един месец ли трябва да се съберат или се натрупват комулативно newsm78?

Комулативно  bouquet

# 29
takaaa 1 vupros trqbva li da sum nad 18 za da se registriram kato konsultant ? i ot kude da namerq sponsor ?
не съм съгласна,че спонсорът ти - човекът,който те записва в орифлейм, трябва да е от същия град. Много по-важно е да знае какво прави и да иска да ти помогне. Добре е и ти да го харесваш, за да ви е приятно да работите заедно.Има един сайт- www.vivaoriflame.com, мисля, че ще ти е интересно да погледнеш и там:)

Общи условия

Активация на акаунт