Носят ли панталони

  • 1 752
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 390
Едната ми баба не носеше, защото беше доста пълничка. Останалите жени в рода ми (50+, 60+, 70+) харесват и носят по-често панталони. Simple Smile

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Баба ми е на 60 и носи само поли. Не си спомням да съм я виждала с панталон... Всъщност положително не съм.

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моите наскоро се научиха да носят панталони ..... и много им вървят  Wink

# 33
  • Мнения: 6 167
майка ми е 60-65
откакто се научи да носи панталон само това носи Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 1 481
Едната ми баба носи само панталони. Висока и слаба е, отива й. Другата ми баба носи спортни долнища в къщи и поли, когато излиза.
Майка ми е на 48 и има по-хубави крака от мен, носи панталон, дънки, поли, рокли, клин ... Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 629
бабето е на 83 и носи анцуг под задължителната пола, за по-топличко Grinning и елекът над блузата също е задължителен.Това само вкъщи, де, навън е само с пола. Майка ми е на 54 и носи само панталони, т.е. предимно дънки, като по-млада ходеше с поли, но с възможно най-късите. Никога не съм я виждала с пола до коляно(каквито нося аз Grinning)

# 36
  • Мнения: 948
Майка ми,леля ми и свекърва ми носят само панталони.Баба ми носи предимно поли, но се е случвало да слага и панталон. Hug

# 37
  • Мнения: 2 292
носят панталони. спред случая и времето. през зимата май повече панталони носят и двете  Hug

# 38
  • Мнения: 920
Възмутена съм. Още от Жорж Санд. Не е женствено.
Възмущаваме се, че мъжете обличат женско бельо. А жените?!
А ако мъжете тръгнат с поли?!
Дънки = вмирисани ш@тки.

# 39
  • Мнения: 7 821
Майка ми 57г и свекърва ми 69г. -редуват когато са на работа, но в почивните дни са с панталони, двете ми баби 79г. и 83г. ходят основно с панталони. Аз обаче не нося почти изобщо.

# 40
  • Мнения: 7 723
Майка ми ходи само с панталон, а свекърва ми- редува с пола  Wink

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
баба ми - не. На 84 е.
Майка ми - да (клинове, 7/8, панталони, поли-панталони и т.н). Няма 65 обаче, а изглежда на не повече от 50 Wink

Общи условия

Активация на акаунт