Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 617
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 504
Вени, включи се ако има още време в групата за Пловдив, за доставка, ако може newsm78
как  newsm78

Пиши тук в темата, че искаш и ти 1 бр. и Мая или Пепа Георгиева, които ще ни носят на нас около Великден да донесат и за теб и дали ще имат тази възможност? newsm78

# 76
  • Мнения: 1 710
Росонери, не е проблем пренасянето, въпросът е, че като се вземе на един път се ползваше някаква отстъпка и не знам дали сега ще се събере група, за да се купи пак. дороти ги взе още миналата седмица, но дано тя се включи, за да видим какво ще каже за още едно. Евентуално от софийските мами, ако някоя се откаже - не знам.

# 77
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Приятелчето и той искаше. Ако се съберете да вземем пак.

# 78
  • Мнения: 3 504
Мая, ако може, може, ако не здраве да е. Аз само предлагам на Вени вариант.
А нашите нали са включени в тази бройка за 10-те бр. Поне аз така разбрах newsm78 Кога се очаква да пътувате за Пловдив?

# 79
  • Мнения: 1 710
Вашите са вече при мен и се надявам до края на седмицата да са и при вас. Ами Дорето е вече тука и тя може да ти каже повече. Но ако се организира отново вземане ще гледам да взема и останалите. Доре, кажи точно цената на мамите, че да не се чудим после. Аз съм платила на Любознателна и Росонери, така че с вас ще си "разчистваме" сметките като се видим.

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако съберем пак 3 или повече ще е по 35.64 лв. Както ги взехме последния път

# 81
  • Мнения: 3 504
Майче, няма проблем, ще си разчистим сметките на драго сърце. Хубаво, че става така, че покрай ББустера да се видим.

# 82
  • Мнения: 521
Дороти, от фирмата трябва да ти дават комисионна ,или поне награда -ексурзийка някаква...Ами ти сигурно ще им изкупиш наличния Бустер!Златна си!Пак ти благодаря!

# 83
  • Мнения: 2 232
Ако ви трябва човек за попълване на бройката може да се включа, понеже още не сме изпили старото шише, а после малко ще починем, но нищо, стига да е с по-дълга годност  не ми пречи да ги взема по-рано.

# 84
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти, от фирмата трябва да ти дават комисионна ,или поне награда -ексурзийка някаква...Ами ти сигурно ще им изкупиш наличния Бустер!Златна си!Пак ти благодаря!

Те ако ми дадат комисионна, аз ще я дам на тези които употребяват ББ. Не искам такава комисионна.
Няма защо да благодарите. 

# 85
  • Мнения: 2 531
Давайте да се събираме  Laughing
За мен 1 бр!

# 86
  • Мнения: 167
Момичета много е важно да се спазва дозировката на Брейн Бустър и да не се ползва с други щеща от рода на НООтропил-Моята щерка направи такава тежка гърчова и епикриза от предозиране и с двете че беше на косъм от некролога. ЗаТози препарат има малко практическа информация защото все още е нов на пазара ни като употреба. Ня всяко дете в зависимост от неврологичния му статус може да се отрази различно
Надявам се да съм полезна

# 87
  • Мнения: 4 586
Добър вечер, Красимира!

# 88
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Момичета много е важно да се спазва дозировката на Брейн Бустър и да не се ползва с други щеща от рода на НООтропил-Моята щерка направи такава тежка гърчова и епикриза от предозиране и с двете че беше на косъм от некролога. ЗаТози препарат има малко практическа информация защото все още е нов на пазара ни като употреба. Ня всяко дете в зависимост от неврологичния му статус може да се отрази различно
Надявам се да съм полезна

Полезна си, това е важна информация  bouquet Бях започнала да си мисля, че само моето дете реагира остро на всякакви добавки, билки и витамини, да не говорим за лекарства. Аз съм върл противник на Ноотропила, имахме големи проблеми с него, не бих го дала повече за нищо на света.

# 89
  • Мнения: 1 234
Цитат на: ljuboznatelna
Бях започнала да си мисля, че само моето дете реагира остро на всякакви добавки, билки и витамини, да не говорим за лекарства. Аз съм върл противник на Ноотропила, имахме големи проблеми с него, не бих го дала повече за нищо на света.
На моя син също му подейства доста превъзбуждащо Брайън Буустера, но може би започнахме с голяма доза - 5 мл., а на втората седмица 2 пъти по 5 мл. Беше много превъзбуден, ставаше през нощта, и си бърбореше нещо, просто не беше същото дете. После намалихме на 2,5 мл, поотшумяха тези симптоми, но го спрях и по препоръка на невроложката.
От други хранителни добавки не съм забелязвала да се държи по-различно или по-неспокойно.  Добре ни се отрази Танакан - това е гинко билоба на капки. То беше изписано от невролог също.

Общи условия

Активация на акаунт