Пералня CANDY, или пералня GORENJE

  • 27 942
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета поставена съм пред делема за тези две перални и се чудя коя в действителност е по добрата
Ето тазиhttp://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688637&cat=60&f=3660
Или тази http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682626&cat=60&f=3669

# 1
  • Мнения: 780
аз съм за втората определено най -малкото защото има регулатор за водата  Peace

# 2
  • Мнения: 4 546
аз имам пералня и сушилня канди и съм много доволна. но параметрите на пералнята са по-добри от тези на това канди, което си харесала.
в случая бих предпочела горението - събира 1 кг повече и е с 200 оборота повече. иначе тези екстри, които са му ги писали за автоматично регулиране на водата май вече всички перални си ги имат. класът на кандита е А+, но мисля, че и клас А си е добре.

# 3
  • Мнения: 1 186
благодаря момичета за бързината в отговорите си....от магазина с две ръце ни препоръчаха CANDY защото ги купували много и клиентите оставали много доволни newsm78....на мен специално тази марка малко не ми вдъхна доверие и затова останах много учудена като казаха че е страхотна тази пералня....ще изчакам още отзиви и ще реша  Peace

# 4
  • Мнения: 780
ме съм съгласна че всички перални вече го имат  регулатора има доста от клас А АА и А+ високооборотни и нямат  регулатор аз не се вманиачавам по марки да не ме ядете сега ама за мене вече казах коя е по добрата  Peace

# 5
  • Мнения: 4 546
ми незнам, просто с такова впечатление съм останала.
аз си мислех, че канди е измислена марка някаква - като беко, санг и подобни.
ама мъжо ми каза, че много преди много години я бил чувал и точно пералните им били силна страна. аз личон съм много доволна, но както казах - параметрите на моята са по-добри от на тази. и има регулиране на водата  Wink
но в случая-горението предлага повече. марката също е хубава  Peace

# 6
  • Мнения: 474

Моята пералня е Канди, но друг модел. Вече 3 години я ползвам с пълна сила и съм доволна.
Канди е марка, можеш да провериш за повече инфо с google.bg. Производители са на кухненска техника.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Ние си взехме такава пералня Горенье, но с 1000 оборота.
Много съм доволна, тиха е и пере добре, за разлика от предишната ми, която беше Whirlpool.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Според мен Канди е по-добре  Peace

# 9
  • Мнения: 420
Аз съм твърдо ЗА "Горенье"

# 10
# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 6 067
Приятелят ми взе за майка си Candy, не помня вече какъв модел беше, но е много симпатична и те са доволни от нея. Ако ти върши работа - според характеристиките, които са дали - защо да не си я вземеш Peace

# 13
  • Мнения: 4 514
Имам абсолютно същото Gorenje, като това на снимката. Аз лично съм много доволна! Дори махнахме капака, за да можем да вкараме пералнята под кухненския плот и пак пере без проблеми! Peace
За да съм честна обаче, ще кажа, че нямам наблюдения върху Candy и не мога да сравнявам. Успех в избора!

# 14
  • Мнения: 1 186
Момичета вие сте супер Hug...благодаря ви за отзивите..ще го мисля още малко и ще пиша какво взехме в крайна сметка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт