Какви витамини взимате?

  • 10 746
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Преди да забременея пиех само рибено масло. Първите 3-4 месеца от бременността продължих с фолиева киселина.

# 31
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Аз пия  много витамин "c" и ям много лимони и портокали,
и последно нещо взех да хапвам само някакви супер витаминозни нещица,май отивам на фаза"ку-ку",
а пия от две седмици и фолиева киселина

# 32
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Преди да забременея-само фолиева киселина.След това-Центрум (Матерната я нямаше в този период),а когато го свърших-Supple maman. Peace

# 33
  • Мнения: 1 422
Друго си е да изядеш две вафли #Silly

Ааааа и фафли не отказвамеееее - просто цитрусите са ни вкусни и затова ги ядем толкова  Laughing Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 5 285
От аптеката ми препоръчаха и си купих Neopholic Meta - вид фолиева киселина и по-точно L-метил фолиева киселина - била по-добра (пия за първи път, защото имаме намерение скоро за бебе да опитаме  Embarassed ). Ако някой желае, ще препиша данните от листовката.

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мултивитамини, в които има всичко (и на скъпия давам от тях Mr. Green). А след ову пия и ФК (от нея не му давам  hahahaPeace

# 36
  • Мнения: 1 247
AS I MAJAMI PIEM GERIKAPS

# 37
  • Мнения: 12
От ноември 2005г. до миналия месец пиех фолиева киселина под търговската марка "Фолацид" вид II - 400 мкг (0.4 мг).
От този месец започнах да пия:
Витамин В12 (цианкобаламин) 500 мкг
Фолиева киселина 400 мкг
( http://www.flp.bg/bg/P_B12_bg.htm )
+  Витамин С 60 мкг ( http://www.flp.bg/bg/P_AbsorbentC_bg.htm )

# 38
  • Мнения: 606
С мъжътми всяка сутрин пием калции разтворима таблетка,фолиева кисилина,геритамин и витамин Ц.

# 39
  • Мнения: 1 765
Аз пия ФК и Центрум с Лутеин, видях че и в тях се съдържа ФК, но въпреки всичко продължавам да си я пия отделно....мъжО...не пие нищо, просто се старая да хапва плодове и храната, която приготвям да е достатъчно разнообразна и витаминозна....

# 40
  • Мнения: 862
Аз до скоро пиех само ФК. Но от този месец пия герикапс, като ще го пия до към 15я ден от цикъла, а за после съм се заредила с Витамин Е 100. На любимият от този месец му давам също Герикапс и с много зор и мрънкане, смятам че ще успея го накарам да пие цял месец.

# 41
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ние и двамата вземаме Неофолик вече стана година без прекъсване.Пили сме и епизодично вит Е и А,но не издържах на схемата,преди,след ову и все забравях и затова ги зарязах.В момента пия Калмацин,но това няма връзка с бебеправенето,а по други здравословни причини Peace

От аптеката ми препоръчаха и си купих Neopholic Meta - вид фолиева киселина и по-точно L-метил фолиева киселина - била по-добра (пия за първи път, защото имаме намерение скоро за бебе да опитаме  Embarassed ). Ако някой желае, ще препиша данните от листовката.


Би ли написала нещо повече,че ми е интересно?Благодаря  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 5 285
Би ли написала нещо повече,че ми е интересно?Благодаря  bouquet

(десен клик с мишката --> Save Picture As --> запомняте си някъде и отваряте с Paint Brush, примерно - чете се много добре, но в този си вид е леко мрачно - не зная защо така се получава  newsm78)

Значи ето какво пише на листовката:





# 43
  • София
  • Мнения: 966
не се чете мила - аз не виждам нищо

# 44
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз  Sad

Общи условия

Активация на акаунт