Medix...

  • 12 904
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 461
Ползвате ли почистващите препарати Медикс?Аз скоро си купих Медикс за тоалетна,баня ,за почистване на фурната и за премахване на варовик.Ами да ви кажа останах доволна.За това ви питам какви са ви отзивите за тях.
Да ползвам Медикс и съм доволна.
Устройва ме също така ,че е на добра цена.

# 61
  • Мнения: 6 958
С години ги позлвам и съм доволна и аз  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 951
Много съм доволна.

# 63
  • Мнения: 2 609
Верото ми е Медикс, препарата за стъкла, за WC. Доволна съм, ползвам продуктите отдавна.

# 64
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Аз също. Особено съм доволна от зеления Медикс за плочки, чисти отлично всичко в банята и има много свеж аромат Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 7 800
Доволна съм от полиращия препарат за дърво и течния прах за вълна.

# 66
  • Мнения: 5 178
За цената си са перфектни, но предпочитам Фрош

# 67
  • Мнения: 1 152
А къде мога да видя цялата продуктова гама на Медикс? Аз не съм ползвала нищо тяхно, все съм си мислела, че не струват понеже са евтини. А майка ми също е много доволна особено от някакъв оранжев Медикс със спрей-помпа. Продават ли се в Метро, Била, Кауфранд или къде?
http://www.medeachem.com/bg/index.html
P.S. Намерих сайта им, остава да ми кажете от къде да си купя препаратите!  smile3525

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 15:10 от Сасано

# 68
  • Мнения: X
Сасано, има ги навсякъде -дори в кварталния ни супермаркет. В Пикадили, Метро, Била предполагам, в по - големите магазини, в СБА,.... Peace

# 69
  • Мнения: 1 269
От години ползвам Медикс за прозорци. Сега вече и други техни препарати купувам и съм дволна. Цената им е ниска, а вършат страхотна работа. Благодарение на тази тема научих и за обезмаслителя им. Peace

# 70
  • Мнения: 256
Ползвам ги и съм доволна като цяло, но препарата за прозорци ми оставя едни замъглявания върху огледалата и не съм очарована конкретно от него.

# 71
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз останах приятно изненадана от серията им за съдомиялни. В момента ползвам гела и измива чудесно.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Видях "Медикс" и реших и аз да се намърдам в темата. Едно време ползвах само препарат за стъкла на Медикс. Сега вече ползвам доста техни неща-препарат за съдове, за загорели мазнини, за тоалетна, за фаянс, за под, за стъкло....и друго не се сещам. Доволна съм.

# 73
  • Мнения: 2 759
                     Ползвам и съм доволна  Peace. Особено от препарата срещу варовик - 1 левче е, а чисти страхотно. Но и всичко, което съм пробвала е било качествено.

# 74
  • Мнения: 46 535
Ползвам само Медикс Грил /за много мазни неща/ - доволна съм - мажа, чакам 10-15 мин. и после забърсвам ...

От това съм най-доволна Peace

И другите им неща стават, само от Медикс фаянс не съм много доволна, не ми мирише на чисто след него.

Общи условия

Активация на акаунт